Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na admina TS DiamentowY


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Mateusz
Wiek:19 lat
Kontakt: fb i email: [email protected] i oczywiście forum i ts :)
Twój nick na TS3:DiamentowY
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Nie lubię ludzi, którzy pokają bez powodu oraz ludzi, którzy wchodzą tylko po to żeby denerwować innych. Chcę temu zapobiec 
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Dam 8, gdyż często jestem na ts więc administrację mam pod ręką w razie potrzeby oczywiście.
Ile czasu spędzasz na TS3:Średnio około pól dnia lub więcej, czasami zdarza się że mnie nie ma ale to bardzo rzadko się zdarza.
Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie, nie miałem i nie mam
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):podstawy znam, wiem jak stworzyć kanał, nadać rangę, kicknąć czy dać bana. Reszty mogę się szybko nauczyć :)
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Kiedyś próbowałem zrobić własny serwer ts3, nawet wyszło. Dodawałem też rangi itd.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dlaczego? Hm, według mnie po prostu nie nadajesz się na te stanowisko. Jesteś nieogarnięty dosyć, z tego co wiem, to zaszywasz się, grając z kolegami, a admin interesuje Cię dla samego nabicia postów oraz zdobycia rangi. Jeśli się mylę, to mnie przekonaj, mimo że sądzę, iż nie jedyna jestem podobnego zdania ;d Doświadczenia w adminowaniu nie masz, a czy wykazujesz się chęcią pomocy innym użytkownikom, śmiem powątpiewać. Punkt o tym, czemu miałbyś zostać "strażnikiem texasu" nie przekonuje, zresztą jak całe podanie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

 

Ostatnio była na Ciebie napisana skarga, w której nadużyłeś S.VIP'a. Wina leżała bo obu stronach, natomiast było wtedy obecnych 2 adminów, że tak powiem odwaliłeś samowolkę. Więc tutaj już duży minus ode mnie.

Podanie mało rozwinięte jak u Umciaka, lecz jego bardziej mnie przekonało.

Brak doświadczenia ale to nie jest zbyt duży problem, bo zawsze można go zdobyć.

Z tego co się orientuję to nie miałem okazji z Tobą zamienić słowa, więc no kontakt z administracją spada przynajmniej u mnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem czestym gosciem na TS ale jestem na nie.

-podanie malo rozwiniete

-nudzisz sie czy pchasz siebie i swoja osobe na byle jakie stanowisko zeby miec range?

- watpie zebys poswiecal dla serwera tyle czasu co pozostali admini :)

- to zle ze pokaja ? Moze chca po prostu zaczepc bo nie wiedza jak zagadac zeby z kims porozmawiac? Slaby argument

-jak bywalam na TS nie widzialam jakos zeby Twoj kontakt z administracja byl na 8 :)

Edytowane przez MalaWredotka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

- Podanie to jest jakaś porażka

- Chcesz zostać adminem bo nie lubisz ludzi których " pokaja " bez powodu.  ^_- Bez przesady taki argument to nie argument

 Dam 8, gdyż często jestem na ts więc administrację mam pod ręką w razie potrzeby oczywiście - I co z tego że masz ich pod ręką jak tu bardziej chodzi o  " interakcję? " Jak ty nawet nie znasz głosu niektórych adminów.

- Wbijasz na kanał mówisz że  beka jest z omegi  a jak na razie to beka jest z twojego podania mistrzu.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności