Skocz do zawartości

Wniosek o zbanowanie Pawel1971tychy na forum


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj.

Nie wiem czy już takie coś kiedyś było, ale jeżeli nie to już jest.

Składam wniosek z prośbą o zbanowanie na forum użytkownika Pawel1971tychy - http://forum.cs-classic.pl/user/13200-pawel1971tychy/

Użytkownik ten jest agresywny wobec innych użytkowników forum, obraża ich i grozi.

Osoba ta również składa bezsensowne skargi np "na całą sieć", albo skargę, że ktoś się gdzieś z nim tam nie przyjechał bić. Żenada

Pawel1971tychy również okłamał głównego właściciela jak i inne osoby.

Tak nie zachowuje się normalny człowiek. Pisze, że jakieś tam sprawy urażają jego godność i 'cwaniaczy', że już go ta sieć nie dotyczy i, że gra sobie w BFa 3.

Nie chcę być nie miły, ale nikogo to nie interesuje.

Osoba jest przez wiele osób postrzegana bardzo negatywnie i tak na prawdę wpływa tylko na kłótnie i spory na tym forum.

Więc proszę w swoim imieniu i pewnie innych niektórych użytkowników o odizolowania go od społeczności naszej sieci, aby już więcej nie sprawiał problemów, ponieważ to co robi to już stanowcze przegięcie.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za banem dla tego Pana. Już czytając te skargi odnoszę wrażenie że odwinia cała sieć za swoje bledy. W dodatku jak napisał szeregowiec uzytkownik jest agresywny wobec innych użytkowników.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie da się ukryć, że Tychy stał się osobą bardzo toksyczną, nie wnikam w powody, ale skargi to żenada, a jego komentarze są poniżej krytyki, pozwolę sobie zacytować:

 

 

cziter to cie chyba robil przy zapalonym swietle

 nie ma co ukrywać, widać, że bloki na SB oraz (zapewne) warny nie pomagają, więc trzeba pozbyć się go z sieci. 

Nigdy nie lubiłem kogoś osądzać, ale w tym przypadku widać, że ta osoba ma coś nierówno pod sufitem, wystarczy spojrzeć na jego tok rozumowania bądź teksty, rodem z patologicznego osiedla. 

 

Nie wiem Karol co z tym zrobisz, ale wiesz sam, że ostatnimi czasy dzieje się dużo względem tej osoby i Rudy, który już ma spammera na forum. 

Osobiście wcześniej nic nie miałem do obydwóch, ale to co robią i sobą prezentują przez ostatni czas jest poniżej wszelkiej krytyki, dlatego też straciłem do nich cały szacunek, jako do człowieka. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, o to dowód jego bana:
pre_1473538695__smiec.png

Całego adresu IP nie podałem, ponieważ nie mogę tak upubliczniać, ale oba adresy były takie same. Bany na nick PawełTyski, o których byłą mowa w tym temacie (http://forum.cs-classic.pl/topic/51347-skarga-mako/), więc wiemy że chodzi o tą samą osobę. Kolejno poprosiłem Karola o IP Pawła z forum, aby mieć pewność, że to jego adres IP został zbanowany za czitowanie. Obejrzałem również demko, gdzie widać jak gracz o nicku "LUBISZ HEADY?" czituje.

Nie wiemy czy czitował Paweł czy jego żonka, ale jest to jego IP, wiec sprawa zamknięta odnośnie bana :)

@Edit: Co do wniosku Szeregowca to się dołączam. Przed napisaniem tego posta PawełTychy po raz kolejny obrażał mnie jak i moją dziewczynę na PW. Łamię on zasady Netykiety, o której wspominano w regulaminie.
Szkoda, że dopiero teraz większość ludzi zaczęło dostrzegać ich zachowanie. Gdy alarmowałem o tym parę miesięcy temu to nie było żadnego odzewu... :/



@Down: Banując go pozbędziemy się tych co tygodniowych gównoburzy zjego udziałem. Nie będzie też niepotrzebnych warnów, banów na SB itd. Same korzyści.

 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga to jedna wielka hipokryzja. Paweł i owszem - stał się toksyczny, ale proszę was... Jeżeli choć jedna osoba z tych, którzy są za, nie podburzała go i nie prowokowała, to dam jej kuźwa medal.

Śmiać mi się chce zarówno z Pawła, bo to stary chłop, a w ostatnim czasie zachowuje się jak gówniarz, jak i z Was wszystkich, co ciekawsze TEŻ DOROSŁYCH, a zachowujących się jak pieprzeni gimnazjaliści.

 

Banując Pawła pokazalibyście tylko to, jak ta sieć się stoczyła, ew. można zbanować wszystkich co uczestniczą w tym "konflikcie", bo są tak samo winni i toksyczni jak Paweł.

 

@down

 

Skoro nie zauważasz tego co oczywiste, to czuj się obrażony.

Edytowane przez Rias
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riasie, chciałbym dołączyć swoje pare groszy, ponieważ Paweł się stoczył tak samo jak Ty pisząc tego posta.

"Paweł i owszem - stał się toksyczny, ale proszę was... Jeżeli choć jedna osoba z tych, którzy są za, nie podburzała go i nie prowokowała, to dam jej kuźwa medal." ( nie pisz kuźwa :x ) - Ja nie podburzałem go i nie prowokowałem a mam swoje zdanie iż taką osobę powinno się "odizolować" bo to właśnie przez NIEGO sieć może się staczać. GIVE ME THE MEDAL PLIZ

"Śmiać mi się chce zarówno z Pawła, bo to stary chłop, a w ostatnim czasie zachowuje się jak gówniarz, jak i z Was wszystkich, co ciekawsze TEŻ DOROSŁYCH, a zachowujących się jak pieprzeni gimnazjaliści." - Stary chłop.. dobrze, ale wiek to nie wszystko, możesz wiekiem być stary ale mózgiem zacofanym do bycia dzieckiem z podstawówki a tym bardziej proszę abyś mnie przeprosił, ponieważ także się wypowiadam a fragment twojego zdania "... jak i z Was wszystkich, co ciekawsze TEŻ DOROSŁYCH, a zachowujących się jak pieprzeni gimnazjaliści." mnie obraża :)

Dostał bana na serwerze, którego nawet nie żałuje więc po co dalej tu taka osoba?

Myślę, że jeszcze raz przemyślisz tę sprawę i postąpisz słusznie.

Jestem za banem :)

@@ Esme wskaż mi palcem osoby prowokujące :)

Edytowane przez Marcin Geodeta
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheGumis, kwestia jest tu taka, że te staczanie i wszystko się dzieje już od sporego czasu, a to, że tym razem ta osoba jest odosobniona w takiej sytuacji to dlatego występują takie prośby, jak były to zbiorowiska kilku osób to nikt nic z tym większego nie zrobił. Nie bronię tu Pawła, bo to co robi jest żenujące co najmniej, ale jakim prawem osoby, które na dobrą sprawę nie wiedzą, jaka jest sytuacja, bez wnikania, analizy czy przemyślenia własnego zachowania komentują to wszystko, tego nie rozumiem. Pewne jest jedno, takiego zachowania by nie było, jeśli nie byłoby czynnika prowokującego. 

Edytowane przez Esme
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłop trochę się zbulwersował i poniosło go nawet za bardzo.
Ale czy od razu go banować? Nie wiem czy to dobry pomysł na pewno byłby spokój co do tego mam mieszane uczucia
Ale fakt faktem zbłaźnił co niektórych i pokazał, że nie należy cwaniaczyć w internecie. W sumie to props

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być jakiś żart? Tym razem to ty Szeregowiec pokazujesz klase, a masz też pare ładnych wiosen za sobą... Banujecie toksyczną osobę? Tutaj co 3 taka jest, bezczelna , chamska .. a jednak tylko paweł obrywa? Albo zaślepiają was cipki;) (Nie czuj się obrażona moja królewno ;****) Ta dyskusja nie powinna zostać rozpoczęta bo to jest debilizm i na tym skończmy bo jeżeli zaczniemy banować użytkowników csc to momentalnie csc upada. 

Jeżeli Karol zbanuje Pawła (bo guru to raczej jest bardziej myślącą jednostką w tej chwili od was) , ale na wasze życzenie to od razu ja też proszę bana 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem az tak wciagnieta w ta sytuacje i moze niepotrzebnie pisze teraz ten post ... Ale po co sami siejecie zamet? Ja rozumiem ze Pawel wszystkich prowokuje - a nie myslicie, ze to moze byc celowe dzialanie majace na celu Wprowadenia zametu i TEMATU NUMBER ONE na forum?

Tyle czasu bylo spokoju , az tu nagle jedna wielka burza pokazujaca jaki Pawel jest zly i straszny. Nie znam go az tak, ale nie przesadzajcie, bo gdybyscie sie rozejrzeli to faktycznie co druga lub nawet co trzecia osoba tez moze tu byc "toksyczna" ...

 

@SzeregowiecPL rozumiem , ze on Ci przeszkadza, ale tym postem wywolujesz zamet :/ . Mogles porozmawiac z Karolem na PW co z nim zrobic.

Owszem Pawel swoim wiekiem i zachowaniem nie pokazuje klasy , ale takiego typu posty go nakrecaja , a zbiorowe pokazywanie jaki on zly i jaki straszny wywoluje jeszcze wiekszy balagan i nakreca jeszcze wieksza spine.

Edytowane przez MalaWredotka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że gdyby chodziło o inną osobę, która może nie ma takiej przeszłości z siecią, czyli posiadanie opiekuna itp. to raczej dawno by wyleciała za takie zachowanie. 

 

Śmieszy mnie to, że po tym co on zrobił, znajdą się tu jeszcze osoby, które go bronią. (Siwy, kochanie, tylko nie pomyśl, że to o tobie. *wink wink*)

 

Tak naprawdę, większość co się wypowiada jest najmniej "poszkodowana" w tej sytuacji, ale chciałabym cofnąć jeszcze do poprzedniej skargi na Pawła, w której wiadomo jak się zachował. Wyzywanie KAŻDEGO jest reprezentowaniem bardzo niskiego poziomu i braku inteligencji, ale o tym już nie musiałam pisać, bo każdy dokładnie o tym wie. Podsumowując, szczerze, to mam gdzieś, czy ten użytkownik zostanie zbanowany. Jeśli wam przeszkadza, to po prostu nie wdawajcie się z nim w dyskusje, ja tak próbuję robić i szczerze skutkuje.

Edytowane przez Nessia
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zwrot, ale co wy pieprzycie za głupoty. Nawet jeśli jesteśmy toksyczni w jakimś stopniu to po 1. Nie zawsze jak PawełTychy, a po 2. jego toksyczność w porównaniu z naszą jest ogromna. Nie spotkałem się nigdy wcześniej tutaj na forum, żeby gracz co chwilę kogoś obrażał, groził. Ten chłop potrafił pisać do mnie  PW tylko żeby mnie obrazić i moich bliskich albo grożąc, że będzie moje zdjęcie przekazywał dalej....WTF?? W domu mnie uczono, że jak ktoś mi pluje w twarz to nie mówię, że mocno pada...Ta wasza tolerancja dla jego osoby jest obrzydliwa jak to czytam...Ile to już czasu minęło od ostatniej górnoburzy?? hmm......CAŁY TYDZIEŃ! (http://forum.cs-classic.pl/topic/51297-podanie-pawel1971tychy/). Oczywiście te spiny to nasza wina, bo jesteśmy zbyt toksyczni wobec niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten osobnik za napisanie każdego tematu, łamie tyle zasad, że powinien kończyć z 6 warnami, co jest równoznaczne z miesięcznym banem na forum, czyż nie?? Nie pamiętam, żeby przy banowaniu Umciaka? (nie jestem pewny, czy Ty byłeś Ty) ktoś miał z tym problem: banować, czy też nie? Są duże podstawy do zbanowania go, już za same warny powinien polecieć jeżeli nie umie dostosować się do regulaminu panującego na serwerze...
Nie pozdrawiam

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodam jedną rzecz, ma on 3 warny, czyli spammera, więc nie może korzystać z forum, tłumaczenia w stylu "Może odrobić" są bezsensu, bo pragnę przypomnieć, że bana na forum TEŻ DA SIE odrobić i osoby, które tutaj pisały też z takiej taryfy ulgowej korzystały.

 

Dalej, jeżeli mam go zbanować za zachowanie to jest na forum parę osób, które też powinny wylecieć i te osoby też wypowiadały się tutaj. Były toksyczne, brały udział w kłótniach, otrzymywały warny, bany na SB, więc dla mnie tutaj zachowano by się nie fair,tym bardziej, że Paweł nie może już pisać na forum, a więc został "odizolowany" (tak jak napisano wcześniej)

 

Jeżeli chcecie bana dla niego, to okej, zbanuje go, ale razem z nim lecą inne toksyczne osoby, które brały udział w kłótniach itd czyli z forum polecą jeszcze 3-4 znane osoby wszystkim osoby.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności