Skocz do zawartości

Propozycja konkursu


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem czas oraz pomysł na konkurs, myślę, że wyszedłby on dobrze na TSie nawet w formie pisemnej a dokładniej.

Chciałbym zaproponować bitwę na freestyle, naszedł mnie taki pomysł, żeby przerzucic to na forum, gdyż sami się bawimy w to z przyjaciółmi. Z tego co wiem tyralnia nie wyszła, fakt ciężko wymyśleć coś nowego na szybko i w dodatku przez mikrofon, dlatego też proponuję ten konkuts w formie pisemnej, jeżeli znajdą się tacy co chcieliby ma mikrofonie, można stworzyć 2 grupy. Zorganizowanie kanału z zakazem pisania czy mówienia nie stanowiłoby problemu (tak sądzę). Nagrody nagrodami, do przemyślenia, choć myślę, że najlepsza opcja to rangi na TS. Jury składałoby się w sumie z organizatora i publiki która byłaby obecna i dopuszczona po walce do głosowania. Myślę, że to dosyć oryginalny pomysł w "życiu" TeamSpeak. Czuję, że to co wymyśliłem nie zostało przelane w ten temat bo za wolno piszę na telefonie i mogłem o czymś zapomnieć, więc pytanie: Czy ktoś byłby zainteresowany wzięciem udziału w takim konkursie i czy Waszym zdaniem on w ogóle przejdzie? Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam serdecznie! :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś założyłem temat o tym bo było kilku chętnych "bitwa na wierszyki", polegało to na zasadzie freestylu, po prostu miałem więcej czasu żeby przemyśleć a także spokojnie pisać bo wiadomo, że są osoby wstydliwe. Niestety aktywność była zerowa. Tak czy inaczej ja nadal jestem za tym, żeby coś takiego powstało. Mogę napisać do tego krótki regulamin, brać udział, oceniać w/e. Interesuje się tym od dobrych kilku lat i nie ma w zasadzie walki na necie której bym nie widział. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niejednokrotnie padały propozycji bitwy na freestyle, ale do tej pory nikt z podających pomysły ani nie zdeklarował się, że się tym zajmie, ani też ja się tego nie podejmowałam, ze względu na brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony użytkowników. Być może było to spowodowane brakiem czasu. W każdym razie jeżeli chodzi o propozycję jestem jak najbardziej za tym. Kanały to oczywiście nie problem, a jeżeli tylko przydam się do czegoś innego to służę pomocą. Trzymam kciuki żeby wypaliło i dzięki za pomysł, świetny :)

 

+

 

 

Pynie znowu się zwyzywa, jestem za :D

Uważaj żebym czasami ja nie wzięła udziału, bo Ci się głupio zrobi jak Cię wyjaśnię :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z reklamy i mega zajebistej zapowiedzi na forum to piszcie z chęcią pomogę ;)

Rówineż mogę dorzucić coś do nagród.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na początek, najlepiej byłoby stworzyć regulamin oraz listę zapisów, gdzie sprawdzi się ilu chętnych weźmie udział, może ankieta wyboru głos/pisanie freestylów?
Dobrze by było gdyby ludzie, którzy chcieliby to zorganizować dogadali się między sobą jakoś, pomógłbym i postaram się ale mam mało czasu na organizacje.
 

 

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z reklamy i mega zajebistej zapowiedzi na forum to piszcie z chęcią pomogę ;)

Rówineż mogę dorzucić coś do nagród.

Jasne, reklama? Czemu nie!
Nagrody myślę, że tak jak pisałem byłyby dobre, ale jeżeli chcesz rzucić coś od siebie, nie widzę żadnego problemu.

 

Dzięki wszystkim za pozytywne głosy, teraz miejmy nadzieję, że wypali ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem mogę napisać regulamin, i z Kingą możemy to organizować, jeśli to nie problem oczywiście. :)

 

 

Mam już zarys tego wszystkiego, pytanie teraz czy będzie to odbywało się za pomocą pisania czy mowy. Różnica jest, gdyż inaczej trzeba go napisać.

Edytowane przez MajuN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zjawili się ochotnicy i jak najbardziej "wyrazam zgodę" na wasze prowadzenie tego :D

 

W razie jakichkolwiek problemów albo pytań śmiało dawajcie znać :)

 

#edit.

 

Ankieta została już stworzona przez Kingę, mozna się pod nią swobodnie wypowiadać.

 

Kanał został utworzony w strefie konkursowej.

 

#edit. 2

 

Jezeli będziecie chcieli można dodać wpisy na chacie ogólnym na Ts3, takie przypomnienia np co godzinę + można dodać informację na ten temat w wiadomości przywitalnej.

Edytowane przez Pynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zrobic temat z ankietą, czy pisemny czy głosowy. Więc na szybko 3 osoby minimum - kto zadeklarowałby się do organizowania konkursu?

Pynia, stwórz już może kanał w formie "promo" do konkursu i jeżeli możesz od razu ankietę. Jak ankieta przejdzie to skorzystamy z pierwszej pomocy Omegi a mianowicie z reklamą, reszta niech po prostu zachęca znajomych. Może drobne opisy uczestników? Żeby było jak panczować? Tutaj mogliby się przydać redaktorzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ustawić bota w poczekalni aby np co 30min/1h była informacja o evencie, tylko bym potrzebował ładnego, damskiego głosu do nagrania tego.

A odnośnie organizacji, mogę pomóc i ewentualnie dorzucić jakieś nagrody. Fajnie by byłoby zasiąść w jury. Zacząłem się interesować tematem jak jeszcze kilka lat temu śmigał na bitach trzysześć czy stary czeski więc oceniać powinienem dość obiektywnie.

Pozdro!

 

Aaa właśnie, na 100% można liczyć na mojego bota do puszczania bitów (których też mam w ciul na kompie xd)

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest. Osoby do stworzenia tego są. Jeśli przewidujecie jakieś nagrody jakieś tam złotówki mogę dorzucić czemu nie.

A no i jeśli będziecie szukać jury to zapraszam ;v doświadczenie jest, siedzę w tym gównie po uszy od 6 lat ;v

Biciory też mogę fajne podesłać jak zajdzie taka potrzeba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem.

 

Jeżeli mogę to Zajmę się zapowiedzią ( z grafika ) oraz reklame ( jeżeli będziecie gotowi napiszcie proszę na pw - lub ts3 )

 

Przykład zapowiedzi: http://forum.cs-classic.pl/topic/47655-ts3-jaka-to-melodia-edycja-pierwsza/

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności