Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Fryzjera


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Fryzjer

2. Imię:Patryk

3. Wiek:19

4. Znajomość AMX (1-10): 6-8

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak jest!.

6. Składka: Składka u mnie mniej więcej może tak wyglądać. Jak będę miał pieniądze to mogę wpłacić jak nie to wiadomo. Bo pozwólcie, że się wytłumaczę. Prosto z mostu walnę. Opłaty, rachunki, raty itd. Wiadomo ;)

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=Fryzjer

8. Parę słów o sobie **:hmm. Mam na imię Patryk, moim hobby jest breakdance, a zarazem stolarstwo, którym aktualnie się zajmuje. Pewnie z forum i serverów cs-classica zna mnie parę osób, i jedni mnie miło wspominają drudzy trochę gorzej, a trzeci nienawidzą. Mam swoje za uszami za adminowania na serverze zombimod ^^. A tak po za tym wracając do tematu jestem spokojnym człowieczkiem, który gra dla relaksu i rozbawiania ludzi. ;)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dlaczego chciałbym zostać adminem? ( Tutaj powinna być poprawka :D ) Dlatego, że czasem widzę cheaterów, którzy biegają czy to na wh czy też na aimie i innych wspomagaczy, i nie chciałbym obciążać cały czas adminów na serverze, i spamić im na u@ na temat cheaterów. Wiem jak czasem jest ciężka rola admina, gdy chce pograć, a musi najpierw sprawdzić podejrzanego gracza.Dlatego chciałbym wbić się do ekipy i pomóc w pilnowaniu servera i graczy ;P

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:51690570

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Spędzam ile tylko mogę. Od godziny po cały dzień.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze zazwyczaj wieczorami. W weekendy od rana do wieczora, zależy jaki humor mam. Czasami godzinami w weekend mogę siedzieć czasami mniej ;)

13. Staż w Counter-Strike 1.6:około 10-12 lat. Jak dobrze pamiętam.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem, aby być w tej kwestii bardziej wiarygodny to miałem na Zombimodzie adma, ludzie tacy jak 3lu, Karol mogą potwierdzić. Także posiadałem na już nie istniejącym serverze bf2, gdzie tam długo adminowałem. To może potrwierdzić 3lu, bezimmieny, shanell i kilka jeszcze osób.

 

Chciałbym zwrócić się jeszcze do punktu 7. Wiem, że to nie jest ilość godzin wymagana, ale cały czas gram jak sami widzicie. Zrozumiem jak powiecie, że Jesteście na nie z powodów godzin, bo wiadomo wymagania to wymagania, ale mam nadzieje, że zwrócicie uwagę na całokształt , a nie tylko na godziny. Proszę Was o szczere odpowiedzi pod podaniem . Wszystko przyjmuje na klatę ;). Każde pytanie czy nie jasności będę edytował podanie i odpowiadał. Więc gorąco zapraszam ^_^ Miłego dnia oraz wieczoru :)

 

PS.

Mogę jeszcze od siebie dodać, że już podejmiecie decyzję to Wam powiem, że gdy wyjdzie pozytywna to tego nie pożałujecie ;)

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola chwila bo to zabawne się staję. Przychodzisz, skądś tam pograsz kilka dni i chcesz admina tylko za co?! Admin to ma być jakiegoś tam rodzaju nagroda za całokształt.. Miałem już mieszane odczucia przy podaniu "Mówiłażema18" bo chłopak podobnie jak Ty grał kilka dni,ale on miał 470godzin przegranych dlatego wstrzymałem się od głosu. Sam ostatnio nie grzeszę aktywnością z powodu nawału pracy przed urlopem i mogę nie wszystkich kojarzyć i mogę się mylić ale Ty chyba byłeś tym typem głośnym na serwerze i tyle wiem.. stary grasz tak na prawdę 3-4dni, to stanowczo za mało w mojej opinii. Wiesz no po to są wymagania by je spełniać :) Druga sprawa, ciekawi mnie co masz na myśli pisząc "że masz swoje za uszami"? Chcialeś szczerze, piszę szczerze i konkretnie. Pozdrawiam.

 

edit. hipokryzja? rewox spójrz na gt poprzedniego kandydata, który miał 470 GODZIN, tu masz człowieka który 45 nie wbił, spójrz dalej a Siwy?! Chlopak, który tworzył serwer nie dostał a tu chłopak 3 dni gra, porównaj skalę.

 

edit2. Głośny? chodziło o to, że skojarzylem Cię teraz tylko dlatego, że miałem Cię upomnieć o nadużywanie mikro bo momentami przeszkadzało w grze. Z innej strony niestety Cię nie znam tyle.

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak,.

 

Jestem na razie na nie. Dlaczego?

 

Po pierwsze za krótko tu grasz,na tym serwerze przynajmniej mało o tobie wiem/y, podanie też do najlepszych nie należy.

Amx 6-8.... Albo 6 albo 8. To nie jest losowanie.

I na koniec punkt numer 7 do którego sie już odniosłeś, musisz się jasno określić. W GT nie widać tego całego dnia, któregosz to GT nie podałeś. Tu jest link do twojego gt:http://www.gametracker.com/player/Fryzjer/193.33.177.101:27156/, i jak mówię nie widać w nim choć jednego całego dnia, ale nie wierzę, że dasz radę cały dzień bez przerwy grać na dd2.

 

Tak jak wcześniej powiedziałem jestem na razie na nie.

 

Popraw GT, znajomość amx i co najważniejsze udzielaj się więcej na forum.

 

Napisz podanie za tydzień lub dwa. Wtedy będę na tak :)

 

@ EDIT

 

Rewox to nie jest "hipokryzja" tylko mowienie prawdy, która ma uświadomi koledze co musi poprawić. Miał przerwę od gry, gra niecałe 4 dni i już prosi się o admina? Wymagania to minimum 45h(o ile dobrze kojarze) przegranych na serwerze, a Tu jest ich może z 10. To że grał kiedyś na bf2 nie skreśla mu wymagań na admina...

 

DuNg ja nie nakrzyczalem na niego tylko napisałem co myślę na temat podania. To ze raz użyłem wykrzyknika nie znaczy ze na kogoś krzyczę. Co do amx to chyba skoro gra już 10 lat w csa to chyba wie na ile zna amx, zwłaszcza ze miał już admina na tej sieci.

 

 

@Edit

 

Rewox w to GT Co trzeba.

Edytowane przez DiamentowY :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy razem adminami na bf2, z tego co pamiętam nie było z Tobą żadnych problemów, raczej przyjemnie (mimo, że lekko przez mgłę) wspominam nasze adminowanie tam.

Z kulturą nie ma problemów, charyzmatyczny i aktywny na mikrofonie. Gt rośnie z dnia na dzień, doświadczenie jest, jak dla mnie bardzo dobry kandydat.

Jestem na tak.

 

@edit nie uważacie, że to trochę hipokryzja, skreślać z wejścia osobę, która ma podobne gt do poprzedniego kandydata, w którego podaniu nikomu to nie przeszkadzało? Jak to kiedyś któryś admin pięknie powiedział na starym ffa - nie róbmy równych i równiejszych.

 

@ Ja nie wiem w jakie Ty gt patrzyłeś, ale ja tam widzę dużo ponad 10h.

Ja dostałem admina przy 30h, nikt nic nie powiedział o gt.

 

@edit3

A odnośnie hipokryzji, wcześniejsze godziny na serwerze nie mają zmaczenia. Ma być aktywność w okresie kiedy dana osoba się stara o admina. Jakbym teraz złożył podanie na ffa gdzie na starym gt mam pewnie coś koło 1k godzin, a teraz gram od np 4 dni to też bym dostał admina? Ich gt są bardzo podobne a tam prawie nikt nie miał zastrzeżeń - to hipokryzja w czystej postaci(to nie jest najazd na @MowilaZeMa18. bo nasze relacje są dobre i się dogadujemy, chodzi o sam fakt).

 

@ Ja tam widzę 38h i od 5 dni wznowioną aktywność.

 

@edit5

Ja nie rozumiem dlaczego tutaj wypowiadają się osoby trzecie, nie mające nic wspólnego z tym serwerem. To, że prowadzicie nagonkę na daną osobę nie znaczy, że musicie po niej jechać gdzie to tylko możliwe. @@S3ReK Twoja wypowiedź nie powinna mieć miejsca w tym podaniu bo jak widać nie przyszedłeś tu aby ocenić kandydata tylko inną osobę. Twojego argumenty nie są poparte doświadczeniami z serwera tylko tym co piszą inni. Znów zaczyna się tendencja do wypowiadania się we wszystkich podaniach, nawet nie z serwera/serwerów, na których się gra.

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx 6-8.... Albo 6 albo 8. To nie jest losowanie.

 

Diamentowy nic do Cb nie mam ale niektóre Twoje wypowiedzi są śmieszne xD czasem nie da się określić jak ma się opanowane amx i się napisze 6-8 xD a ty brzydko potraktowales kolegę i nakrzyczales na niego.

 

A co do podania jestem na NIE :

-grasz parę dni i już podanie...

-tak jak pisał Gerlo, to samo napisze ją znam Cię tylko z krzykania w mikro :P

-zero aktywności w dziale ODD2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK,

Grałam z medykiem jeszcze za czasów bf2, jak i również współpracowaliśmy ze sobą jako admini.

+ zna się na rzeczy

+ myślę, że nadrobi aktywność

+ mikrofon

+ przyda się ktoś, kto ma doświadczenie.

Edytowane przez Xena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim zgromadzonym.

Tak szczerze przybywam tutaj podważyć argumenty

 

DiamentowY 

1. Dopiero gdy będziesz lepszy od kogoś będziesz mu mógł wypominać co ma źle to raz bo teraz to prosze bardzo:

- Napisałeś mu, że ma sobie nie wybierać 6 lub 8 w amx tak ? Wole już randoma który powie szczerze bo nie jest pewny na ile się zna od ciebie który napisze w swoim podaniu w amx "9"

"9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera." ~ Znalezione w internecie ale wszędzie jest tak samo i jest w tym ziarno prawdy.

 

-Wygarnąłeś mu, że nie był cały dzień na serwerze no człowieku naucz się czytać "Od godziny po cały dzień. " Czy on gdzieś napisał, że będzie grał non stop cały dzień ? napisał wyraźnie, że czasem zagra godzine czasem dwie a czasem będzie cały dzień ...

 

-I znowu wykazałeś się swoją wysoką inteligencją pisząc, że nie ma wymaganych 45h na serwerze a ty mając już admina tydzień i niby wcześniej mając tego godziny skoro pisałeś podanie masz dokładnie 38.13h więc najpierw sprawdź swoje gt zanim będziesz tu płakał bo skoro łaskawie Damian cię przyjął do grona administracji to nie znaczy to, że jesteś idealny i spełniałeś wszystkie wymagania tylko chłopak w ciebie uwierzył a ty nadal nie zmieniłeś swojego zachowania.

 

- "Popraw GT, znajomość amx i co najważniejsze udzielaj się więcej na forum." To, że nie spamuję na forum wszędzie gdzie się da nie znaczy, że nie może zostać adminem na serwerze, znajomością amx ty sam nie wykazujesz się poza tym jest to mega proste i da się tego nauczyć właśnie będąc adminem. No i gt ? sam zaczynałeś z podobnym i jakoś sam się do siebie o to nie kłóciłeś.

 

No i jak już się tak rozpisałem to wypowiem się na temat kandydatury tego o to człowieka tak dość ogólnie :#

- Gt spoko, człowiek to nie roboteł ;#

- Wiek mam nadzieje świadczy o tym, że jest ogarnięty

- Każdemu trzeba dać szanse

- Doświadczenie też jest bo byłeś adminem

- Podanie dość rozwinięte ( tylko, że to takie białe tło aż mnie boli ;c )

- Steam

 

Dziękuje za przeczytanie tej jakże super świetnej wypowiedzi, miłego dnia :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania spełniasz, staż masz duży, jedyny minus to godziny. Ja bym był za okresem próbnym - np. tydzień. Po tym czasie można mu zostawić/odebrać admina opierając swoją decyzję na podstawie przegranych godzin w tym czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewox dobrze mówi o ,,równych i równiejszych" , jeśli mi daliście szanse to koledze tez się należy :) , ja rozumiem , ze może i moje gt tez nie powalało , ale jestem aktywny codziennie ;), co do  Fryzjera to  jest spokojnym graczem , dogaduje się z innymi , kultura jest w porządku , według mnie zasługuje na admina :) , Diamentowy z tego co widzę , to żadne podanie Ci nie pasuje, w moim to już w ogóle się pochwaliłeś, nawet mnie nie znasz a piszesz ..  Twoje podanie też powalające nie było,sam jesteś po okresie próbnym i jak widać nie szło ci za dobrze , daj innym szanse człowieku :) 

 

Fryzjer co do podania, u mnie jest na tak :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wahanie co do przyjęcia kolejnych adminów, ale ze względu na częste nieobecności czy okres szkolny na serwerze są braki wśród administracji. Zapewne po sprawdzaniu kolejnej aktywności kilka osób może odpaść ze składu.

W podaniu większość osób opowiedziała się za Tobą. Witam w drużynie :). Napisz do mnie na PW w sprawie admina i zgłoś się po rangę w odpowiednim temacie,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności