Skocz do zawartości

Opinia - Diamentowy


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jutro mija 7 dni od momentu gdy Diamentowy dostal admina . 

Umowa obejmowala zalozenie tematu po 7 dniach na temat tego jak sobie Mateusz radzi.

 

Link do podania jak ktos jeszcze nie widzial  :  http://forum.cs-classic.pl/topic/51627-podanko-diamentowy/

 

Czekam na opinie Tak czy Nie i jakies argumenty po prosze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Niby jest aktywny ale nie ogarnia tej posady. Niepotrzebne używanie y@, nie potrafi rozpoznać czita nawet bardzo widocznego (koleś lata na wh diamentowy ogląda go przez 3 rundy po czym twierdzi że czysty, ja wchodzę na spect i wh chamskie ban Wallhack i jeszcze komentarz że mogłem mu skriny zrobić bo jak się odwoła to demko bd musiał rozpisać) ;v w dodatku Xena skarżyła się że nie pomagał jej gdy byli tylko we dwoje na serwerze a gracze notorycznie łamali regulamin, resp, kultura. 

Ostatni ban na innym serwerze 30 minut za kulturę. Jak się jest adminem to wypada się zachowywać również na innych serwerach moim zdaniem. 

Edytowane przez makovski.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że mimo początkowych niechęci przekonałem się do Diamentowego. Niektórzy mogą mieć przeciwne zdanie ale mi się z nim dobrze współpracowało gdy czasem w godzinach rannych byliśmy jedynymi adminami na serwerze. Mogę się czepiać jedynie trochę wolnym reakcji, ale wszystko jest do wyćwiczenia. Dla mnie za jakieś 2 tygodnie może być naprawdę dobrym adminem.

Co do rozpoznawania cheatów, dla mnie trzeba dać mu jeszcze się wykazać żeby nabrał doświadczenia.

Jestem na tak.

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolno ogarnia czy też nie, rozpoznaje wszystkich cziterow czy tez nie, jak coś to się pyta albo ja się pytam i mu mowie co i jak i git podlapie za jakiś czas pewnie bardziej

Mi on nie przeszkadza ani krzywdy nie robi ze ma admina

Sory tak trochę piosenkę miałem w głowie czy też nie xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na NIE.

Przez pierwsze dwa dni posiadanej funkcji - admin "Diamentowy", wolał sobie pograć niż pomóc mi w czymkolwiek; nie może być tak, że musze się łaskawie prosić, aby wszedł na spekta i zaczął zwracać uwagę na kulturę, respa czy czitów. Poza tym, rozwala mnie Twoje sprawdzanie graczy, popatrzysz jedną rundę i stwierdzasz, ze jest czysty. Wkurza mnie, że masz zawsze najwięcej do powiedzenia - jak komuś dam ssy, to od razu piszesz mi, ze on był czysty - podważasz moje decyzje, a sam w sumie nie za dobrze masz opanowane ogarnianie odpałów. Po drugie uważasz się za pełnoprawnego admina i zaauwazyłam, że kazde nowo przyjęte podanie negujesz, a bo podanie słabo napisane; a bo amx nie za dobrze ogarnięty itd , a Ty co robisz? - sam napisałeś słabe podanie i Twój poziom znajomości amx nie wygląda na opanowany. Kolejna sprawa, rozwaliła mnie na Ciebie skarga o kulturę. Jeszcze raz powtórze - admin powien CECHOWAĆ się kulturą osobistą nie tylko na swoim serwerze, ale i tez na innych. Jaki dajesz przykład?! - żaden. Jeszcze bardziej irytuje mnie fakt, że jak CIę proszę oto, żebys też popatrzył, to piszesz mi, że tylko dokończysz grać? - gracz z wh też dokończy grać i pójdzie w długą, a Ty zanim "skończysz swoją grę" i wejdziesz łaskawie na spekta, to jego może już nie być. Nie mam nic do Ciebie, ale jesteś tak pewny siebie i nie przyznasz się do błędu choć ktoś Ci dobrze próbuje doradzić, czy pomóc. Funkcja admina jest wyrzeczeniem - nie pograsz sobie już tak długo, jak byś chciał; nawet nie przypominam sobie, zebys kogokolwiek upomniał o kulturę, bo sam się z tego cieszysz, jak jest jakaś rozróba. Decyzja należy do opiekuna, ale warto się przyjrzeć jego adminowaniu.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie on nie przeszkadza , nie wiem czy dobrze adminuje , poniewaz jestem drugi dzien. Mistrz napisal , ze graczy sprawdza przez 1 runde , po czym stwierdza , ze jest czysty , badz odpalony to potwierdzam , bo sam byłem swiadkiem tej sytuacji :)  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na NIE.

Przez pierwsze dwa dni posiadanej funkcji - admin "Diamentowy", wolał sobie pograć niż pomóc mi w czymkolwiek; nie może być tak, że musze się łaskawie prosić, aby wszedł na spekta i zaczął zwracać uwagę na kulturę, respa czy czitów. Poza tym, rozwala mnie Twoje sprawdzanie graczy, popatrzysz jedną rundę i stwierdzasz, ze jest czysty. Wkurza mnie, że masz zawsze najwięcej do powiedzenia - jak komuś dam ssy, to od razu piszesz mi, ze on był czysty - podważasz moje decyzje, a sam w sumie nie za dobrze masz opanowane ogarnianie odpałów. Po drugie uważasz się za pełnoprawnego admina i zaauwazyłam, że kazde nowo przyjęte podanie negujesz, a bo podanie słabo napisane; a bo amx nie za dobrze ogarnięty itd , a Ty co robisz? - sam napisałeś słabe podanie i Twój poziom znajomości amx nie wygląda na opanowany. Kolejna sprawa, rozwaliła mnie na Ciebie skarga o kulturę. Jeszcze raz powtórze - admin powien CECHOWAĆ się kulturą osobistą nie tylko na swoim serwerze, ale i tez na innych. Jaki dajesz przykład?! - żaden. Jeszcze bardziej irytuje mnie fakt, że jak CIę proszę oto, żebys też popatrzył, to piszesz mi, że tylko dokończysz grać? - gracz z wh też dokończy grać i pójdzie w długą, a Ty zanim "skończysz swoją grę" i wejdziesz łaskawie na spekta, to jego może już nie być. Nie mam nic do Ciebie, ale jesteś tak pewny siebie i nie przyznasz się do błędu choć ktoś Ci dobrze próbuje doradzić, czy pomóc. Funkcja admina jest wyrzeczeniem - nie pograsz sobie już tak długo, jak byś chciał; nawet nie przypominam sobie, zebys kogokolwiek upomniał o kulturę, bo sam się z tego cieszysz, jak jest jakaś rozróba. Decyzja należy do opiekuna, ale warto się przyjrzeć jego adminowaniu.

 

Z tego co piszesz, widzę, że nic się nie zmieniło od czasów, gdy miał posadę na serwerze cs:go mod za mojej i M@jkiego kadencji i dwukrotnie ją stracił przez swoją błazenadę i nieogar. 

Temu, jak każdemu serwerowi są potrzebni admini, którzy przede wszystkim myślą i starają się jakoś progressywnie prosperować, tutaj tego nie ma. Stąd też jestem na nie. Tu już nie chodzi o fakt, że wolno reaguje, on admina miał tutaj ok. pół roku temu, także od tego czasu powinien się czegoś nauczyć, a tego nie zrobił. I wynika z tego, że nawet za dwa tygodnie nie będzie lepszym, po prostu stoi w miejscu jeśli chodzi o ten aspekt.

 

Tyle w temacie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje NIE.

Człowiek jest zamulony a jego reakcje są śmieszne. Dostałeś mega SZANSE to powinieneś latać i słuchać się innych adminów i być jak służący i tyle w temacie. ( przynajmniej ja po takim podaniu w którym miałeś same głosy na nie... )

masz wyjebke na admina i tyle 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram to na NIE

- Myślałem, że stanowisko Administratora przemówi mu do rozsądku i chociaż trochę polepszy jego zachowanie lecz nie ! nic się nie zmieniło i z tego co wiem to są dwie kategorie ludzi:

1) Na nie.

2) Niech zostanie... chyba z litości bo im nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ciężko mi ocenić Ciebie jako admina w akcji bo chyba nie mieliśmy okazji dłużej pograć dlatego opieram się na tym co można zobaczyć/przeczytać i widzę, że tragedii nie ma, szczerze mówiąc myślałem, że będzie gorzej, byłem bardzo sceptycznie nastawiony, co wyraziłem w podaniu.. Czytam, że grasz rano, rażącego błędu nie popełniłeś jeśli chodzi o swoją funkcję, starasz się więc chyba miękne ale, mi w żaden sposób nie przeszkadzasz, ucz się ucz, ja życzę powodzenia i cholera jestem na tak :)

 


Jezu, jesteś irytujący.. Odpowiadasz mi i w podaniu co swoją drogą jest zabronione bo każdy może napisać to co myśli, jest to o tyle zabawne, że reklamujesz iż krytykę przyjmiesz na "klatę" to raz. Po drugie piszesz mi na sb nagabując do dyskusji na temat mojego zdania nt. znów Twojego podania a teraz jeszcze tu nawiązujesz ZNÓW do mojej OPINII.. Prosze odpowiem Ci więc..

 

Przede wszystkim nie rozumiem Twojego wpisu, ponieważ Ty chłopaka nie znasz, cos tam grasz 4 dni i wydajesz opinie opierając się na tym co napisały osoby, które Ci klepnęły podanie, ile z nim grałeś?! Słabe. Druga sprawa wiesz.. dokładnie nie sprawdzałem, ale znalazłem jednego bana w którym się pomylił i to biorę pod uwagę. Już w jego podaniu napisałem iż nie odróżnia haxów i może być rzeź, ale o dziwo ja widzę jedną pomyłkę, jeśli widzisz więcej błędnie zbanowanych pokaż, nie bądź gołosłowny, chcę to zobaczyć :) Nie mam powodów by mu dokładać, są odpowiednie wpisy wyżej, nie jest super adminem i to było do przewidzenia ale to moje zdanie, a Tobie nic do tego, strasznie Cię uderzyło moje "nie" w podaniu, ale uwierz że tymi kolejnymi zaczepkami tylko mnie utwierdzasz w tym przekonaniu. Pzdr.

 

EDIT. No widzisz a ja nie lubię takich jak Ty :) Zaczepiasz, zaczepiasz a gdy poprosiłem o udowodnienie swojej tezy nie napisałeś nic konkretnego, jakieś górnolotne bzdety, nie podważaj moich opinii bo jak widzisz różnicy klas nie przeskoczysz dlatego kończę z Tobą dyskusję bo niczego ciekawego mi nie napiszesz pa.

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerlo i diamentowy chcieliście,abym się wypowiadal na forum to proszę bardzo. Gerlo jeżeli dla Ciebie banowanie ludzi, którzy byli czyści jest nie rażącym błędem to co raz bardziej się zastanawiam, czy dla ciebie coś jest wgl rażącego oprócz mojej osoby (xD) . Jak piszą ludzie wyżej (opieram się na osobach, z którymi miałem przyjemność adminowac ) to moja opinia jest taka. Jeżeli admin nie odróżnia cheatow od skilla, gdzie miał tyle czasu, aby się nauczyć to nie powinien miec, żadnego praktycznie stanowiska. Bo tylko świadczy o tym że niczego nie chce się uczyc, ani pokazać chociaż, że się stara. Jeżeli komuś by zależało na stanowisku admina to by latał na spec i starał się sprawdzać danego gracza dokladnie. Jak dla mnie chlopaczyna się nie nadaje. Może kiedyś jak się nauczy odróżniać cheaterow ,ale nie teraz.

 

@Garol lubię takie osoby jak Ty. Pisz więcej i pokazuje swoją znajomość regulaminu :D ja po przerwie 1-3 letniej pamiętam regulamin. Mnie nie boli to, że napisałeś nie , a po drugie chłopaku Te osoby jak napisałeś to dobrze adminowalo mi się z nimi . Nawet uczył niektorych. Więc wypowiadal się wiecej :)

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Niby jest aktywny ale nie ogarnia tej posady. Niepotrzebne używanie y@, nie potrafi rozpoznać czita nawet bardzo widocznego (koleś lata na wh diamentowy ogląda go przez 3 rundy po czym twierdzi że czysty, ja wchodzę na spect i wh chamskie ban Wallhack i jeszcze komentarz że mogłem mu skriny zrobić bo jak się odwoła to demko bd musiał rozpisać) ;v w dodatku Xena skarżyła się że nie pomagał jej gdy byli tylko we dwoje na serwerze a gracze notorycznie łamali regulamin, resp, kultura.

Ostatni ban na innym serwerze 30 minut za kulturę. Jak się jest adminem to wypada się zachowywać również na innych serwerach moim zdaniem.

Zacznę od mako, bio ta odpowiedź naprawdę mnie zadziwila. Powiedz mi proszę kiedy wg cb naduzylem y@, bo ja niestety nie mogę sobie tego przypomnieć... Koejna sprawa aktywności. Otóż nie każdy ma wakcje I może siedzieć 24h na kompie i grać w csa. Albo ktoś wchodzi jak ma czas albo nie wchodzi.

 

Teraz xena, która twierdzi że ani razu nie pomoglem jej w sprawdzaniu graczy czy respa. Otóż nie muszę wejść na specta żeby gladac innych graczy jak zgine... Kolejna rzecz to niby nie reagowanie na kulturę. Każdy może sobie przełknąć, ale jeżeli widzę że robi to notorycznie to upominam na y@@ i kulturę. Damian może zobaczyc logi jak jest problem.

 

Dobra mistrzu czas na cb. Nie każdy jest robotem i może się pomylic. A jeżeli widziales ze się pomyliłem trzebabylo mi to napisać od razu a nie teraz jak już mija kilka dni od incydentu.

 

Nawiąże tu jeszcze do komentarza serka w podaniu Fryzjera i jego hejtu na mnie. Serek nie wiem o co go do cholery chodzi ale we się nie udzielam gdzieś gdzie nie grasz lub nie wiesz o co chodzi. Jeżeli masz zamiar hejtowac mnie bez powodu, to sobie odpuść. Już na ts mnie do siebie zraziles więc nie wyprowadzaj mnie z równowagi..

 

Jeżeli ktoś jeszcze chce mnie zhejtowac nie znajac sytuacji to sobie darujcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ze względu na to, że post wyżej świadczy, że chyba jeszcze nie dojrzał do tego, żeby być adminem i przyjąć krytykę. W ogóle nie powinien się tutaj wypowiadać, tylko przeczytać, poprawić swoje błędy, jeśli opiekun go zostawi. 
"Jeżeli ktoś jeszcze chce mnie zhejtowac nie znajac sytuacji to sobie darujcie. "

A kto ma znać sytuację? Wypowiadają się tutaj osoby bezpośrednio związane z serwerem i które właśnie to powinny czynić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno się  dać Mu jeszcze jedną  szansę np przez tydzień niech Adminuje i poprawi swoje błędy bo stara się Chłopak,może nie każdy to widzi ale Dać szanse zawsze można :) Po tygodniu Damian ostatecznie zadecyduje czy zostawi mu admina czy po prostu wyleci z tej posady ;)

Nie warto skreślać Go od razu bo popełnij Kilka błędów :) Plusem jest również to ze Jest na serwerze kiedy brakuje adminów.

Moje zdanie na TAK i jeżeli dostanie znowu szansę to niech pokażę że wziął to do serca a nie ma wywalone na to. :)

Ale decyzja należy do Damiana :)

Edytowane przez Werciakk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za wypowiedzi (chodź nie które nie były w temacie). Z racji tego że Polaczek jest niedostępny na ta chwile nie podejmę teraz decyzji. Dodam posta jak porozmawiamy na temat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ze względu na to, że post wyżej świadczy, że chyba jeszcze nie dojrzał do tego, żeby być adminem i przyjąć krytykę. W ogóle nie powinien się tutaj wypowiadać, tylko przeczytać, poprawić swoje błędy, jeśli opiekun go zostawi. 

"Jeżeli ktoś jeszcze chce mnie zhejtowac nie znajac sytuacji to sobie darujcie. "

A kto ma znać sytuację? Wypowiadają się tutaj osoby bezpośrednio związane z serwerem i które właśnie to powinny czynić. 

Oceniamy Diamentowego jako admina, więc powinny wypowiadać się osoby, które grają na serwerze i mają coś na ten temat do powiedzenia.

 

Podtrzymuje moje zdanie o braku steama...

 

Moim zdaniem można dać mu szanse , gdyż na prawdę w niektórych godzinach brakuje adminów..

Madri, steam nie jest już wymagany odkąd Siwy za swojej kadencji wprowadził takie zezwolenie, więc nie musisz w każdym poście o tym wspominać :). Rozumiem, że masz swoje przekonania, ale na chwilę obecną nie będziemy tego zmieniać :)

 

Wracając do tematu. Wraz z Damianem uważamy, że Diamentowy zasługuje na danie mu szansy w pełnieniu funkcji admina na naszym serwerze. Przez ten tydzień  na forum nie wpłynęła ani jedna skarga na Diamentowego. Damianowi ani mi nie zostało zgłoszone na PW żadne przewinienie Diamentowego. Rozumiem, że jego osoba jest dość często specyficzna i może co niektórych drażnić, ale bądźmy wyrozumiali. Przypomnijcie sobie ilu adminów spotykaliście na swej drodzy, którzy nic nie potrafili, a byli przyjmowani i powoli się uczyli, czy to z waszą pomocą czy innych. Jeżeli naprawdę uważacie, że jednak mylimy się co dania szansy i macie dowody to wiecie gdzie pisać :)

 

Co do Ciebie Diamentowy chciałbym Ci dać jedną radę. Jeden z moich ulubionych cytatów -  "Żeby mieć prawo głosu, trzeba nauczyć się słuchać".

Musisz ciężko pracować, aby ludzie zmienili o Tobie zdanie. Staraj się mniej zwracać na siebie uwagi. Mały krokami pokazuj innym, że się mylą co do Ciebie. Widziałem Twoje wypowiedzi w podaniach. Nie są one na miejscu, ponieważ sam nie popisałeś się swoim podaniem. 

To tyle co mam do napisania w tym temacie. Jeżeli Damian będzie chciał coś jeszcze dodać od siebie to otworzy temat :)

 

Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności