Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie lisek 男


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: lisek

Imię: Mateusz

Wiek: 18

Znajomość AMX (1-10): 7

Sprawny i działający mikrofon: Oczywiscie że jest.

Składka: Jak najbardziej.

Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/LISEK/193.33.177.101:27156/ - Grałem równiez na wielu innych nickach, mianowicie: aver, xsi, del, del | shooting flames i jeszcze był jeden ale nie moge sobie przypomniec nazwy.

Parę słów o sobie **:  Wiek­szo­sci osób z tej sieci mnie już zna, ale Ci co mnie nie­zbyt koja­rza to moge cos o sobie powie­dziec, jak zauwa­zy­li­scie wyżej mam na imie Mate­usz, mam już 18 lat i jesz­cze się edu­kuje, jest to już ostatni rok mojej przy­go­dody ze szkoła, po skon­cze­niu jej będe pla­no­wał szu­kac jakies roboty, wia­domo trzeba będzie już na sie­bie zara­biac. Jesli cho­dzi o moje hooby to inte­re­suję się piłką nożna, gram w klu­bie już od ponad roku i szcze­rze mówiac zaje­bi­scie jest, atmos­fera panu­jaca w nim, ludzie itp. Nie­stety jest to już mój ostatni sezon w junio­rach i raczej do senio­rów nie bede się tar­gnął bo nie bede miał czasu. Z natury jestem spo­koj­nym czło­wie­kiem, szcze­rym do bólu. Ta szcze­rosc nie zawsze jest odbie­rana w jakims pozy­tyw­nym stop­niu przez inne osoby, no ale cóz, cza­sem tak trzeba. To raczej tyle co mia­łem o sobie dopo­wie­dze­nia, nie lubie dużo o sobie pisac.

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dla­czego chciał­bym zostac admi­nem? A dla­tego że jak nie ma nikogo z admi­nów to na ser­we­rze jest bur­del, zawsze znaj­dzie się jakis odpał czy troll czy jakis pseudo DJ który pusz­cza sobie muzyczke i szcze­rze mówiac wtedy aż ode­chciewa się grac. Wiem że jest tych 13/ 14 admi­nów, ale i tak mniej­sza czesc z nich nie gra tak jak się dekla­ro­wała w podaniach, nie będę pisał kto bo zaraz może być jakas nie­po­trzebna dys­ku­sja, zawsze dodat­kowa para rączek może się przy­dac.

Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:173442485

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godzinki w góre, wiadomo czasami wypadnie taki dzien w którym moja aktywnosc na serwerze jest zerowa.

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj to po szkole wchodze pograc na pół godzinki/godzinke i ide obczaic dwór i potem z wieczora znowu jestem, no chyba że brzygda pogoda to siedze przed komputerem bądz telewizorem. Jesli chodzi i weekendy to róznie, soboty zazwyczaj jestem gdzies od 8/9 na serwerze, potem ide cos robic i wieczorem znowu jestem. Niedziela to róznie.

Staż w Counter-Strike 1.6: Około 4 lata

Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, 3/4 razy tutaj na sieci.
Edytowane przez kaz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm na moje kolego się pospieszyleś. Pograj trochę na tym serwerze. Zapoznaj się z ludźmi, regułami jakie tu panują i wtedy ponów podanie. Przegrane na serwerze masz raptem 7 godzin, to zdecydowanie za mało. Druga sprawa musisz dać się poznać, żebyśmy mogli to ocenić czy się nadajesz. To podstawa, reszta wyniknie "w praniu". Pozdrawiam

 

Rewox, podał link do GT, resztę nicków które może są jego (nie w mojej gestii jest ich sprawdzanie po IP i robienie jakiegoś dochodzenia). Dobrze wiecie że na serwerze gram sporo i kojarzę większość graczy, ja się trzymam faktów i na ich podstawie mowie jak jest. Szczerze mówiąc nawet resztę tych nicków nie bardzo kojarzę.

Edytowane przez Rias
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszyscy Cię znają, a dopiero dzisiaj zauważyłam Twój nick na serwerze. Nie znam Cię i raczej ciężko mi merytorycznie ocenić Twoje podanie.

Nie masz spełnionych regulaminowych 45h, poza tym pograj dość dłużej na serwerze, a nie 4 dni i od razu piszesz podanie.

 

Wiem że jest tych 13/ 14 admi­nów, ale i tak mniej­sza czesc z nich nie gra tak jak się dekla­ro­wała w podaniach

skoro miałeś już 3/4 razy admina na tej sieci, to powinieneś wiedzieć, że jest coś takiego jak "nieobecność" lub "zmniejszona aktywność" adminów. W punkcie 9 raczej powinieneś zachęcić swoją wypowiedzią, dlaczego chcesz zostać adminem, a nie wjeżdżać na innych adminów.

Kolejne podanie, w którym nie spełnia się wymogów. Po co w ogóle jest ten regulamin?

 

Jestem na NIE.

 

Jestem na NIE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności