Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie administrator: KalaGamer


KalaGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

 

 Funkcja (Admin, Strażnik): Jestem pewien że chcę obiąć funkcje Admina na serwerze Jailbreak.

 

 

 

 Nick: KalaGamer

 

Imię: Dawid

 

Wiek: 18

 

Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Oceniam swoją znajomość Amx 8/10. Byłem administratorem miałem już styczność z AMX.

 

Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): Znam regulamin praktycznie na pamieć 10/10.

 

Mikrofon(Tak/Nie): Posiadam mikrofon. Staram sie go uzywać zgodnie z regulaminem.

 

Link do swojego GT**: Oto link do mojego GameTrackera: http://www.gametracker.com/player/KalaGamer/193.33.177.87:27051/
 

Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem  informatykiem w firmie Ardagh Glass. Posiadam spore doświadczenie w prowadzeniu/zarządzaniu serwerem cs 1.6. Jestem wyrozumiały dla każdej sytuacji, nie oceniam nikogo pochopnie. Każdy ma swoje zdanie o mnie, jednak ja uważam że jestem dobrym kandydatem na Administratora. Jeżeli zostane administratorem postaram sie pomagać graczom, a nie utrudniac im granie na serwerze. Każdy czerpie przyjemność z grania, Admin jest po to by mu doradzić, pomóc jeżeli będzie taka potrzeba. Każdy z nas nie chce admina, który będzie nadużywał swojego stanowiska, oraz poniżał innych z tego tytułu. Także każdy może wyrazić swoje zdanie o mnie, jak i o moim podaniu :).
 

 Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam, jednak w tym momencie jestem na wyjeździe uzupełnię 15.05.2016

 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Mogę poświecić około 5 godzin. W momentach w których akurat nie będzie adminstratorów np: Noc-większość śpi jednak niektorzy grają bez mikrofonu w CT lub łamią regulamin podobnie rano.

 

W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Najczęsciej gram od godziny 19 do godziny 24, oraz od 7 do 12.
 

Staż w grze Counter Strike 1.6: Liczę około 4 lat bez przerwy.

 

 Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Owszem byłem administratorem, zdaje sobie sprawe z powagi przyjmowanego stanowiska. Nie sprawiam kłopotów wręcz staram sie je rozwiązywać.

 

Także zapraszam do wypowiadania się w mojej sprawie. Jeżeli widzisz jakiekolwiek błędy to proszę o sprowstoawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zgadzam z Zygim ponieważ jak grałem z kala gemerem to muszę przyznać ze jest:

+ogarnięty

+zna regulamin i to dobrze

+aktywność jest na serwie

 

 

więc jestem na tak :pije:

Edytowane przez adamek123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności