Skocz do zawartości

"Bezruch na środku celi"


Besi523

Bezruch na środku  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien zginąć gdyż nie stoi na środku celi?



Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili, znów chyba mamy problem, jestem ciekawa, który z graczy według Was ma zginąć za niestanie na środku, hm?

 

 

pre_1475966300__srodek.png

 

 

 

Nie wiem, czy ja niejasno napisałam, że macie stosować jak już karniaki lub wgl odpuścić? Dopóki ktoś nie stoi wgl od czapy typu max z tyłu.

Najwięcej ile ginie osób? Właśnie na czymś takim, każdy nas z miarką stoi i wylicza idealny środek? Macie powyżej ankietę, wcielacie się teraz w role CT chce wiedzieć kto z nich według Was ma zginąć opcja 1 czy opcja 2 za niestanie na środku celi.   (w spoilerze jest zdjęcie)

 

Poczekam na wynik ankiety i powiem wtedy Wam kto zginął i jakie zostaną wprowadzone zmiany do których zmuszacie mnie WY sami bo WY robicie problem i przez takie coś gracze uciekają z serwera. 

 


Dodam jeszcze tyle, że dla mnie to idiotyzm zabijać osobę za takie coś gdy każdy z nas inaczej to widzi i dopóki gracz POPRAWNIE chce wykonać polecenie to powinno się na to przymknąć oko, a nie zabijać "bo łatwiej zabrać na mapę" No jasne, z 15 weźmy 5, co nie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sytuacja. A myślę, że jedyną słuszną odpowiedzią by było: "CT się czepia, bo nikt nie powinien zostać zabity". Nie da się idealnie stwierdzić środka. Tak jak Besi mówiła - NIE MIERZYMY. Po co komuś bezsensownie psuć zabawę? A jak już kogoś z nich bym MUSIAŁ zabić, zabił był 1 i tak właśnie zagłosowałem.

 

Edit# CT zabijając kogokolwiek z tej celi wykazał się totalnym brakiem funu z gry i pokazał,że gra na fragi. Taka osoba nie powinna prowadzić.

Edytowane przez Matthew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli musiałbym wybierać to wybrałbym nr 1 ;x ale podkreślam że jeśli MUSIAŁBYM.

Gdy grałem jeszcze na jb to się tak nie czepiałem tych poleceń. Nie wiem jaki jest sens gry skoro zabija się większość więźniów w celach. Jeśli są jakieś osoby, które grają w ct pod jak największą liczbę zabić to polecam psychologa, bo może to jest jakiś problem. Jb to jest ZABAWA, powinniście się śmiać podczas gry, a nie spinać o wszystko. Jakiś pierdyliard poleceń w celach/po wyjściu. Mało kto lubi takie prowadzenie (wnioskuje po liczbie buntów). Np ja - (nie mowie ze byłem najlepszym prowadzącym) mialem pomysł na rundę to dawałem polecenia takie, żeby zabić tylko afkow, czasem nawet nie; szedłem na mapę z prawie wszystkimi tt i była fajna runda. Czasem nie mialem fajnego pomysłu to wymyślałem na poczekaniu np. twerkowanie w celi. Dużo osób sie śmiało, była fajna atmosfera, malo buntów i tyle. To takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinien zginąć nikt.

Ja, używając polecenie "stoicie na środku celi", chcę po prostu, aby nie stali gdzieś całkiem z tyłu albo przy kratach. Po prostu chcę mieć każdego na widoku żeby móc ich spokojnie sprawdzić.

Zabijanie któregoś z nich w takiej sytuacji jest bezsensowne, oboje +/- dobrze wykonują polecenie, a takie czepianie się jest po prostu głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xKardzio zależy kto jest w TT i kto ich napala do buntów. Ja zawsze daje proste polecenia a i tak większość się buntuje. Wracając do tematu, mało widzę osób na serwerze co idealnie wymierzają środek. Gram 2-3 tygodnie (wiem mało) i widziałem może na FK 2 powody typu: "byłem przecież na środku". To zależy przede wszystkim od prowadzącego jak on postrzega "swój środek" ale nie powinien ściągać planu mapy i wymierzyć linijką gdzie jest środek. W ankiecie zagłosowałem na Pana Numer 1 ale jeśli by była trzecia odpowiedź "odpuszczam" to bym zaznaczył opcję numer 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przestańcie już z tym przesadzać, czyli rozumiem że jak gracz będzie przy ścianie a powiem że będzie totalny bezruch na środku waszej celi, to co napiszecie "!fk wykonywałem wszystkie polecenia" albo "!fk za co?" to mam go ożywić bo był na środku. Moim zdaniem kompletny non sens.

 

P.S. Z perspektywy CT wygląda to inaczej, więc Queen jakbyś mogła z perspektywy CT umieścić to poprosiłbym.

 

#Edit1 Jak już takich prostych poleceń nie umieją wykonać, to co może mam sam bezruch w celi dawać co? Pamiętam jak dawałem naprawdę trudne polecenia i tam łatwo było się pogubić, ale nie teraz dostajesz 3 polecenia na krzyż, powtarzam ze 3 razy i nie umiesz tego wykonać, kiedy jeszcze jest no block. Pozdro

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przestańcie już z tym przesadzać, czyli rozumiem że jak gracz będzie przy ścianie a powiem że będzie totalny bezruch na środku waszej celi, to co napiszecie "!fk wykonywałem wszystkie polecenia" albo "!fk za co?" to mam go ożywić bo był na środku. Moim zdaniem kompletny non sens.

 

P.S. Z perspektywy CT wygląda to inaczej, więc Queen jakbyś mogła z perspektywy CT umieścić to poprosiłbym.

Rafal nie kloc sie prosze bo jak dotad wszystkie polecenia jakie zaczales stosowac maily na celu wybicie JAK NAJWIEKSZEJ ilosci wiezniow + sa teraz juz zakazy w regulaminie do tego typu polecen. Nie powinien zginac nikt. Tak jak to juz kiedys Jan Christian napisal, nie chodzi o wybicie wiezniow tylko o pojscie z duza iloscia wiezniow na mape zeby kazdy mial szanse. Z tym srodkiem to wyglada tak samo jak ze srodkiem lasera. Ludzie, TT nie ma jak sprawdzic czy stoi na laserze, czy na srodku on moze TYLKO PRZECZUWAC, ze tak bedzie bo juz byly spiny ze srodkiem lasera, teraz sa spiny ze srodkiem celi, albo kłania się okulista albo nie prowadźcie w CT ;)

 

Edit: Zwłaszcza Rafj jak robisz co kazde prowadzenie Quiz. Te same pytania, i wymagasz od gimnazjalistow albo nawet ponizej pojec maturalnych? Troszke tutaj jest cos nie tak :v Te Quizy zabieraja pol mapy bo robisz je tak dlugo.

Edytowane przez FuhrerOfFanta
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal nie kloc sie prosze bo jak dotad wszystkie polecenia jakie zaczales stosowac maily na celu wybicie JAK NAJWIEKSZEJ ilosci wiezniow + sa teraz juz zakazy w regulaminie do tego typu polecen. Nie powinien zginac nikt. Tak jak to juz kiedys Jan Christian napisal, nie chodzi o wybicie wiezniow tylko o pojscie z duza iloscia wiezniow na mape zeby kazdy mial szanse. Z tym srodkiem to wyglada tak samo jak ze srodkiem lasera. Ludzie, TT nie ma jak sprawdzic czy stoi na laserze, czy na srodku on moze TYLKO PRZECZUWAC, ze tak bedzie bo juz byly spiny ze srodkiem lasera, teraz sa spiny ze srodkiem celi, albo kłania się okulista albo nie prowadźcie w CT ;)

Kolega dobrze gada polać mu.

--

Nikt nie powinien zginąć, bo bez sensu jest zabijac jak ktoś milimetr dalej stoi.

--

Tak odstępując od tematu

Niektórzy dają tyle poleceń że nie idzie zapamiętać, przez co sami sie gubia i nie wiedza czy był czy nie był (np. Zakaz skazania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał albo karniaka albo nic nie zrobił, bo nie są oni tak bardzo daleko od środka a jak miałbym już kogoś zabić to zabiłbym 2 ale przecież można brać więcej osób na mapę a zabijać tylko buntowników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie co dowodzi to? Zginął numer nr. 2  i to pokazuje, że każdy inaczej bierze środek także to co mówiłam już adminom macie wybór:

  • nie stosujecie na środku celi
  • używacie karniaki
  • ignorujecie

(no oczywiście chyba, że ktoś stoi max z tyłu/pod ścianą to można zabić..)

 

Po to dałam nowy punkt, że ma jak najwięcej osób iść na mapę żeby wyeliminować durne polecenia, które mają na celu zabić połowę - kto nie będzie się stosował do tego i będzie zabijał pomimo iż gracz chciał wykonać poprawnie polecenie będzie wyrzucany lub nawet banowany (na CT) aż się nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności