Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v4


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym zaproponował wprowadzenie komendy /mute która umożliwiałaby wyciszenie wybranych graczy bo w niektórych godzinach nie ma administratora który by mógł takiego piskliwego 12latka pouczyć, bywają oni irytujący czasami a tak by się mogło takiego wyciszyć i słuchać pięknego dźwięku m4 z tłumikiem :)

.ultimate_gag_2.jpg

Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

mniej więcej tak to wygląda tyle że przydałoby się to po polsku zrobić a wiem że w amxx jest to do zrobienia oczywiście to co oznaczone (Muted) czyli danego gracza nie słyszymy a za pomocą komendy /unmute moglibyśmy go znowu usłyszeć.

Pozdrawiam Chemik

Edytowane przez mn9
mn9: Komenda jest już na serwerze.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaproponował wprowadzenie komendy /mute która umożliwiałaby wyciszenie wybranych graczy bo w niektórych godzinach nie ma administratora który by mógł takiego piskliwego 12latka pouczyć, bywają oni irytujący czasami a tak by się mogło takiego wyciszyć i słuchać pięknego dźwięku m4 z tłumikiem :)

.ultimate_gag_2.jpg

Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

mniej więcej tak to wygląda tyle że przydałoby się to po polsku zrobić a wiem że w amxx jest to do zrobienia oczywiście to co oznaczone (Muted) czyli danego gracza nie słyszymy a za pomocą komendy /unmute moglibyśmy go znowu usłyszeć.

Pozdrawiam Chemik

Przecież posiadamy komende /mute tylko czasami się buguje i raz próbować trzeba u CT a raz u TT. Komenda ta Napewno działa i pokazuje ze jest ktoś zmutowamy (sry za błędy pisze na telefonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,komenda /mute działa już od jakiegoś czasu.

 

 

Witam, dzień dobry, siema. Kto jak woli :D

Ale do rzeczy. Przychodzę z propozycją by zrobić plebiscyt. Chyba każdy wie na czym to polega, ale na wszeli wielki opisze to.

Plebiscyt będzie polegał na tym, że Opiekun powymyśla sobie jakieś zdania typu 1. Najwiekszy afker 2. Najwieksze wielobójstwa 3. Najwięcej killi itp. itd. Kiedy Opiekun powymyśla te pytania pisze wątek, potem my przekopiowywujemy te zdania i w postach dopisujemy nicki  1. Największy afker - FunnyGun 2. Największe welobójstwa - FunnyGun. (Oczywiście jaki nick tu wpiszecie to jest tylko i wyłącznie wasz wybór) Nagrody byłyby jakieś np. 10k expa vipa na 2 dni itp. Ale jeszcze mam pytanie czy Opiekun będzie wstanie dać nam te nagrody, jeżeli nie to spróbuję je zafundować. Z mojej strony wszystko, teraz zostawiam to Black'owi i mn9. A zapomiałbym, udział mogą brać wszyscy ci co grają na serwerze. 

 

 

Pozdrawiam,

~Funny

Nazwa mi się średnio podoba,ale generalnie mogłoby być.

Co do nagród to tak,dałoby radę.

No chyba że mogę to zrobić jako konkurs, który byłby co miesiąc z nagrodami.

No ale to jak chcecie,czekam na dodatkowe opinie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer ze skinami byłby lepszy i ciekawiej by się na nim grało :D

fajne by były dodatkowe skiny do broni powiedzmy za zabicie określonej ilości zombie np za zabicie 1000 ZM dostajemy powiedzmy złotego Deagla

a wracając do komendy /mute sam ją kiedys proponowałem i dlatego też wprowadzona została ale przydałoby się ja nieco ulepszyć żeby się nie bugowała oraz dodać tam opcje mute all oraz unmute all

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne by były dodatkowe skiny do broni powiedzmy za zabicie określonej ilości zombie np za zabicie 1000 ZM dostajemy powiedzmy złotego Deagla

a wracając do komendy /mute sam ją kiedys proponowałem i dlatego też wprowadzona została ale przydałoby się ja nieco ulepszyć żeby się nie bugowała oraz dodać tam opcje mute all oraz unmute all

jestem za , z tego co widzialem jak wpisze sie /mute to mozna zmutowac tylko kolege z druzyny a nie tylko ktos z druzyny caly czas nawala na mikro +10 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne by były dodatkowe skiny do broni powiedzmy za zabicie określonej ilości zombie np za zabicie 1000 ZM dostajemy powiedzmy złotego Deagla

a wracając do komendy /mute sam ją kiedys proponowałem i dlatego też wprowadzona została ale przydałoby się ja nieco ulepszyć żeby się nie bugowała oraz dodać tam opcje mute all oraz unmute all

Jestem za, ale musielibyśmy zabić np 1000zm z deagla :) a nie, że zabijemy 1000 zm z m4 czy tam "krowy" i mamy złotego deagla.

Jeżeli miało by to wypalić to proponuję do złotej broni która zdobędziemy dodać np +15% obrażeń lub większą szybkostrzelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że przydałoby się wycofać ten skin siekiery zamiast noża paskudnie wygląda :D, standardowy nóż wydawał mi się lepszy bo ta siekiera gdy ciskamy prawym to ma jakieś dziwne ruchy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że przydałoby się wycofać ten skin siekiery zamiast noża paskudnie wygląda :D, standardowy nóż wydawał mi się lepszy bo ta siekiera gdy ciskamy prawym to ma jakieś dziwne ruchy

Jestem za ta siekiera jest dziwna ten nóż był o wiele lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać znowu do provipa bazooke oraz do sklepu również proponuję w regulaminie napisać "bugowanie bazooki" i ile ma trwać ban lub zlikfidować jakoś to bugowanie bo w regulaminie jest napisane po prostu bugowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za co do postu Grzegorza. Bazooka powinna byc przywrocona mimo wszystko, zawsze jest to jakies urozmaicenie gry. A wlasnie co do bugowania dodac w regulaminie i tyle :). Nigdy nie ma zlotego srodka na cos zawsze sie luka znajdzie, lecz rezygnujac z bazooki rezygnuje sie z frajdy ktora mysle jest niezbedna dla graczy :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja przez to na banie na 24h xD, dodajcie to do regulaminu to i ludzie nie będą jej bugować. a nie że wzmianki nie ma na temat bazooki i ktoś dostaje bana tak z d*** bo w regulaminie na temat bazooki nic nie ma, co do noża fajnie że został przywrócony a z bazooka to można jakiś by ogranicznik czasowy wstawić jak z LM że nie możemy użyć zanim się pierwszy ZM nie pojawi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest takie coś.Bugowanie Bazzuki podchodzi pod to "4.12 Bugowanie - Ban od dnia do bana permanentnego"

Edytowane przez mn9
mn9: Mimo tego pojawi się odpowiedni wpis w regulaminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest takie coś.Bugowanie Bazzuki podchodzi pod to "4.12 Bugowanie - Ban od dnia do bana permanentnego"

nie zrozumiałeś mojego postu, niech jasno się określą bo na temat bazooki nie ma wzmianki standardowej broni nie da się zbugować niech będzie wzmianka w regulaminie na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać znowu do provipa bazooke oraz do sklepu również proponuję w regulaminie napisać "bugowanie bazooki" i ile ma trwać ban lub zlikfidować jakoś to bugowanie bo w regulaminie jest napisane po prostu bugowanie.

Bazooka nie została usunięta na stałe,mieliśmy z nią małe problemy techniczne,dlatego jej nie było.Na tą chwilę została przywrócona stara wersja.

 

Jestem jak najbardziej za co do postu Grzegorza. Bazooka powinna byc przywrocona mimo wszystko, zawsze jest to jakies urozmaicenie gry. A wlasnie co do bugowania dodac w regulaminie i tyle :). Nigdy nie ma zlotego srodka na cos zawsze sie luka znajdzie, lecz rezygnujac z bazooki rezygnuje sie z frajdy ktora mysle jest niezbedna dla graczy :)

Jak wyżej,były małe problemy.

 

no ja przez to na banie na 24h xD, dodajcie to do regulaminu to i ludzie nie będą jej bugować. a nie że wzmianki nie ma na temat bazooki i ktoś dostaje bana tak z d*** bo w regulaminie na temat bazooki nic nie ma, co do noża fajnie że został przywrócony a z bazooka to można jakiś by ogranicznik czasowy wstawić jak z LM że nie możemy użyć zanim się pierwszy ZM nie pojawi

Odpowiedni wpis do regulaminu niebawem się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić konkurs podobny lub taki sam jak ten http://forum.cs-classic.pl/topic/41439-zm-konkurs-na-najlepszego-zombie/?hl=%2Bkonkurs+%2Bnajlepszego Zachęciło by to graczy do wykonywania celi :) Na razie zostawię  tą sprawę dla Opiekunów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić konkurs podobny lub taki sam jak ten http://forum.cs-classic.pl/topic/41439-zm-konkurs-na-najlepszego-zombie/?hl=%2Bkonkurs+%2Bnajlepszego Zachęciło by to graczy do wykonywania celi :) Na razie zostawię  tą sprawę dla Opiekunów...

całkiem ciekawa propozycja ale weźmy też pod uwagę ludzi którzy grają czasami na serwerze są to Czesi czy też Słowacy u nich z językiem to trochę ciężko i by trzeba było ich nagradzać z automatu ale ten pomysł wydaję się ciekawy ponieważ często jak ludzie grają a nie ma żadnego administratora to olewają cele wolą siedzieć zainfekowani w kampie i nie robić nic... jak najbardziej jestem za :)

_____________________________________________________________________________________________________________

jeżeli coś takiego by nie wypaliło proponowałbym wprowadzenie dodatkowych uprawnień czyli stanowiska można powiedzieć "moderatora" na serwer czyli nadanie kilku graczom uprawnień aby mogli pisać na kolorowo (chodzi tu o upominanie o regulaminie) czasami nie ma administratora na serwerze a wielu graczy łamie ten regulamin, chodzi o to żeby można było takich upomnieć np o wykonywaniu celi, kampienia survem czy też o zakazie skanowania (w niektórych kampach to jest możliwe) dawałoby to graczowi do zrozumienia (ostrzegłoby go) że łamie regulamin i że grozi mu za to wyrzucenie z serwera, taki modek nie miałby możliwości dania kicka czy bana ale mógłby gracza upomnieć

___________________________________________________________________________________________________________

przydałaby się jeszcze komenda rockthevote bo niektóre mapy jak zm_ice_attack_vip czy zm_poland nie są jakoś specjalnie lubiane przez graczy i sporo ludzi wtedy wychodzi z serwera a tak można byłoby mape nominować czy też zagłosować na którąś osobiście uważam że kilku graczom też taki pomysł by się spodobał

___________________________________________________________________________________________________________

teraz z innej beczki ostatnio przeglądając gamebanana wpadłem na ciekawy pomysł, można byłoby wprowadzić dodatkową rzecz do sklepu dla humana mianowicie piłę spalinową, znacie to uczucie kiedy zombie rozwalają ci ostatniego LM'a i wbijają ci do kampy całą zgrają. Wprowadziłbym możliwość zakupienia jednej piły na runde za powiedzmy 40 AmmoPacków którą umożliwiałaby wycięcie w pień powiedzmy 3-4 zombie jedna piła na rundę z ograniczoną ilością paliwa

skin mniej więcej wygląda tak

PZ4C6X1.png

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję dodać expa znowu pod koniec mapy fajnie było jak była jakaś nagroda za grę na koniec mapy :v

jak najbardziej jestem za bo dla nowych czy starych graczy dodatkowy level się przyda, a wiadomo bez vipa czy pro vipa ciężko się wyższe poziomy wbija wiem bo sam klepałem przed resetem bez vipa przydałoby się dodać coś takiego nawet jak mapa zostanie zmieniona przez administratora bo wtedy gracz który już nabił kilka fragów dostanie tego expa, ja to cóż już mam max lvl ładną chwile ale dla nowicjuszy to może sie przydać i zachęcić ich do dalszej rozgrywki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dodawaniu RTV nastąpiły nieprzewidziane problemy właśnie z exp'em na koniec mapy.Dlatego na razie tego expa nie ma.

Więc exp na koniec mapy na pewno wróci,na razie nie wiemy kiedy dokładnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby zmienić w regulaminie że może być 2 pro vipy a nie tylko 1 i żeby można było kupić więcej niż 2 lm ale tylko żeby można było 2 postawić oraz jeszcze wybór mapy pod koniec mapy :)

Edytowane przez ShieeBomb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja rtv i nominate więc nie ma problemu byś sobie wpisał jaką mapę byś chciał.

2 lm'y wystarczają i nie sądzę, że ktoś to zmieni ja gram na Vipie a ty na ProVipie mi to wystarcza a tobie nie? Polecam pouczyć się grać a nie prosić o więcej lm'ów ;P

A co do 2 ProVipów w 1 kampie to kiedyś była o tym mowa i wyszło na nie więc wątpię,  że to się zmieni w najbliższym czasie jak i w ogóle.

Wgl wyobrażasz sobie np. mn9 i black'a w 1 kampie? i teraz powiedz mi czy tam wejdziesz nawet na mandesie :)

 

 

PS/ to jest do ShieeBomb'a, Cytowanie nie chce mi się włączyć :(

Edytowane przez JC PLAMBYGG
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żeby można było kupić więcej niż 2 lm

Odpada,tutaj na razie nie ma co zmieniać.

 

 

Chciałbym aby zmienić w regulaminie że może być 2 pro vipy a nie tylko 1.

Bez zmian w ProVIP'ie jest to nie możliwe,JC mniej więcej Ci wytłumaczył.

Więc, to też na dzień dzisiejszy odpada.

Edytowane przez mn9
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności