Skocz do zawartości

[DYS] QUIZ'y


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w propozycjach stworzyła się duża dyskusja o QUIZ postanowiłam, że stworzę do tego odpowiedzi dział i możemy zacząć dyskusje na ten temat co uważacie jakie macie ROZWIĄZANIE problemu.

 

1 problem rozwiązałam gdyż ~ powiedziałam, że QUIZY od 5 osób i tyle, nie trwa to już całych 17 minut.  

(kontynuacja tego co zaczęły osoby w dyskusji dlatego teraz mówię bezpośrednio) Prawda jest taka, że Rafi prowadzi monotonnie, co mapę, a już na pewno co twoją grę w CT musi być QUIZ, gdzie ja, a jestem gaczem, który się nie buntuje po prostu jak jest QUIZ to robię i namawiam innych do buntu bo to dla mnie nudne i albo trafisz na pytanie łatwe i np. szybko wpiszesz w google (lub sam wiesz) albo dostaniesz takie, że nic ci nie pomoże i leżysz już nie mówiąc o tym, że większość wybiera CS i tu potwierdzę to co mówił Venom - mnie osobiście tematyka CS guzik obchodzi i nie znam się ani na skinach, ani żadnych mapach czy skrótach klawiszowych ~ bo mnie to zwyczajnie wgl nie obchodzi, a pierwsza reakcja to "napisz na klawiaturze" świetnie, czyli nie dla każdego bo nie każdy umie też szybko pisać. 

 

Takie QUIZY dla mnie są bezsensu bo trwają i tak długo mimo, że dałam ograniczenie, inni się nudzą i większość po prostu ginie,a przez takie ciągłe ich robienie to to wychodzi już bokiem bo kiedyś to było "oo fajnie quiz" teraz to każdy tym przez Was rzyga. 

 

 

Czekam na wasze propozycję jak chcecie to rozwiązać, jakie macie zdanie ja popieram kogoś tam napisał aby każdy wybierał swoją kategorię i już lub miał do wyboru CS i dane kategorię lub szkoła i dane przedmioty aby nie było ciągłego zmieniania kategorii bo prowadzący nie ma pytania na dany przedmiot. 

 

 


Tutaj zgodzę się z B!@ckiem - kiedyś QUIZy były raz na xx i do tego dopiero wtedy kiedy to była słaba mapa i każdy wtedy się cieszył, a Wy robicie QUIZY nawet na wielkich mapach jak PUTIN gdzie no sory, ale zabaw mamy aż po uszy, a do tego macie RTV gdzie ciągle wybieracie te same ulubione mapy więc mało kiedy trafia się słaba mapa, a QUIZÓW co raz więcej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nienawidze jak ktoś robi Quizy bo stoisz przez 5 minut w bezruchu i nic nie robisz, troche nudne a jak ktos juz robi Quiz to niech każdy ma swoją kategorię a nie ktoś weżmie cs albo szkołe a np. ktoś nie wie i większość osób ginie. Quizy powinny byc conajmniej co 2 albo 3 mapy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tym sie zgodzie. Powróćmy do dawnych quizow. Gdzie bylo tak:
-pogramy w quiz(no bo co słaba mapa to sie quiz pyknie)
-Hhurrrrrra!
-wybierz kategorie kowalski
-matma
-ile to 2x(x+x)
-@*!#*!!#
-brawo dobrze przychodzisz dalej!
Trwa to 30 s nikt nie musi czekać z wlaczonym Google i liczyć na łud/ łód(nie wiem jak sie pisze)szczęścia ze zdąży znaleźć...
To raz a dwa moi zdaniem jak ktoś robi takie denne quizy to po prostu gra na fragi, żeby innych wyeliminować.

--
Mrolo może i być co mapę ale NIE co RUNDĘ.
--
Mateusz spokojnie, wiedz ze przynajmniej inni zrozumieli

--

Rafj prosty przykład, myślisz że dlaczego Ci zabierałem prowadzenie ostatnio?

--

Jak Venom ma się uspokoić skoro nie rozumiesz prostych poleceń

--

Albo skończysz z quizem albo sytuacja bedzie napięta do x czasu

--

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem DLACZEGO arab tak uparcie ciągle robi te quizy, skoro wie, że nikt ich nie lubi. Chcę nam uprzykrzyc grę? Za to są bany :) jak już musi robić quiz to niech da wybór kategorii SZKOLNYCH lub wiedza o cs. Każdy sobie wybierze a nie ten z pierwszej reakcji narzuca każdemu że cs i ... i kropka. I chciabym zauważyć arab, że jak Ci to powiedzialem na serwerze to wszyscy mnie poprali. Więc to nie jest tak, ze tylko mi sie to nie podoba i mam z tym problem.

 

 

Edit# Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie, no nie wytrzymie! Ten dalej swoje i dalej nic do niego nie dotarło. Chyba trzeba mu dać oficjalny zakaz robienia quizu...

 

Edit#2 arab jak dajesz do wyboru skiny, mapy albo skróty klawiszowe to jeden ch.... kategoria cs. XD więc kategoria jest narzucona. Nie mów że dajesz wybór. Jesteś śmieszny. Jesteś taaaaaaaaakim dobrym prowadzącym, bo dajesz wybór czy skiny czy mapy.. wow!!! Gratki dla Ciebie. Każdy chciałby być jak Ty. Ucz nas mistrzu Twej sztuki prowadzenia. NIE KUŹWA!! Skończ z tymi quizami do cholery bo działasz na niekorzyść serwera!!! A co do tego, że robisz quiz jeden na mapę..

Jest tak: "o zostało was 5 to zrobimy quiz" *wszyscy wpisują kille lub się buntuja* Rundę pozniej "na poprzedniej nie było quizu bo się zbuntowaliscie, więc teraz zrobimy" *i znowu bunty* i tak do usranej śmierci.

 

 

Robimy ankietę za oficjalnym zakazie Quizow dla Araba?! Ale wszyscy wiemy jaki byłby wynik xD

 

Edit#3 śmialo mów o mnie co chcesz. Kategorie wybiera TYLKO PIERWSZA OSOBA i zazwyczaj jej wybór nie odpowiada 90% graczy. Denerwuje się, bo jesteś..... nie podatny na nasze sugestie, żebyś zmienił swoje zachowanie xD tak ciężko Ci zrozumieć że NIKT tego nie lubi i przez Ciebie nie chce się grać? A wgl "ostatni raz radzę Ci"? Co to ma znaczyć? Kim Ty niby jesteś żeby mi grozić? Pozwolę sobie wysunąć śmiałą tezę, że zachowujesz się jak pewny gracz, którego nick zaczyna się na MI a kończy na CASE. xD dlaczego? Bo jesteś uparty, wiele osób ma z Tobą problemy, nie potrafisz odpuścić głupiego quizu bo wolisz robić wszystkim na złość i pod górkę.

Edytowane przez Matthew.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał.....

Venom dostał admina+ nie bez powodu i teksty taki jak "nie będę cię słuchać" lub "wprowadzasz reżim" nie świadczą o tobie dobrze. Mateusz jest nad tobą i MUSISZ słuchać co mówi i się do tego stosować.

 

Opiekun--->Admin+ --->Admin--->Strażnik

 

To chyba nie jest trudne do zrozumienia. Jeżeli nie podoba ci się aktualny stan rzeczy to proszę bardzo, nikt cię tu nie trzyma.

 

Co do quizu. Jak wszyscy mówią ci że nie umiesz prowadzic to może tak jednak jest ( wiem trudne do zrozumienia). Sam kiedyś robiłem quizy z historii. Teraz już ich nie robię. Dlaczego? Bo się nudzą i trzeba wymyślić nowe rzeczy. Jeżeli nie posiadasz umiejętności wymyślania nowych rzeczy to nie wbijaj do strażników.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale ja wciąż nie mam tutaj rozwiązania.

Doszliśmy do zdania ze w QUIZach kazdy ma sam wybierać kategorie, a nie sa nam narzucane a co z ograniczeniem?

Mamy do wyboru :

Ograniczenie na 1 mape / ograniczenie na 2-3 mapy

 

Prosze o wybranie i uzasadnienie swojej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Quiz na mape.

 

PS. Black wracam za miesiąc to powrócą stare quizy z pierwszego sezonu XDD

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/39432-przyk%C5%82adowe-zabawy-dla-prowadz%C4%85cego/ Polecam jakby ktoś dalej nie ogarniał zabaw poza Quizem z pytaniami maturalnymi albo Prawda/Fałsz z pytaniem "Czy jeżeli biorąc pod uwagę siłę wiatru i hiperbole (chyba tak było, nie pamiętam) lecącego Tupolewa mógł on wylądować na lotnisku?" Po tym pytaniu wyszedłem z serwera z załamania nerwowego. Tam ^^ macie temat z propozycjami to skorzystajcie albo nie prowadźcie jak nie umiecie :P

Edytowane przez FuhrerOfFanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje propozycje zmiany zasad każdego quizu aby nie były one nudne (subiektywna opinia)  :)

-quiz/prawda fałsz  może być raz na mapę,

-quiz ma dotyczyć podstawowych przedmiotów szkolnych takich które na maturze obowiązują każdego

-wszystkie pytania quizu mają być na poziomie testu gimnazjalnego (myślę że to taki optymalny poziom zarówno dla starszych jak i dla tych którzy teoretycznie nie powinni móc grać w csa XD (Pegi 16)

-na odpowiedź więzień ma 15 sec (z hakiem) a jeśli pisze to klika enter z tym co ma napisane i prowadzący daje mu dokończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, nie będziemy zabraniać całkowicie.

 

Pozostanę przy tym co mówiłam:

  • QUIZY - od 5 osób
  • ZAKAZ NARZUCANIA kategorii - jedynie można narzucić jedną kategorię kiedy WSZYSCY z żywych TT wyrażają na to zgodę - jeżeli nie to pytacie ze szkoły, ale każdy wybiera swój przedmiot lub ma pare do wyboru, a nie zostaje narzucona np. historia dla każdego - to samo tyczy się prawdy fałsz, nie może być z np. Gothic bo nie każdy to zna
  • Jeden QUIZ;PRAWDA/FAŁSZ na mapę - najlepiej abyście robili te zabawy wtedy kiedy na mapie nie ma lepszych zabaw lub wszystkie zostały wykorzystane, a nie, że specjalnie ost reakcją wybijacie aby zostało 5 osób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności