Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie er0


Magiczny erO

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: er0 ?

2.Imię: Łukasz

3.Wiek: 18Lat

4.Znajomość AMX: 8-9

5.Sprawny i działający mikrofon: Tak

6.Składka: Tak

7.Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/er0%20%3F/193.33.177.101:27156/

8.Parę słów o sobie: Mam na imię Łukasz chodzę do szkoły zawodowej, uczę się zawodu jako blacharz samochodowy.Mieszak w Szczecinie zachodnio-pomorskim województwie.Trenuje teraz 6 rok w piłkę ręczną..

9.Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ chciałbym pomóc adminom w porządkach na serwerze. oraz utrzymaniu miłej atmosferze.Gram dosyć długo już na tej serwerowni miałem małe przerwy, ale to już mam za sobą.Jak wiadomo, admin to nie robot tylko człowiek nie może siedzieć przed komputerem 24/h.Zdarza się, że podczas rozgrywki wejdzie cheater i nie ma kto go zbanować, co psuje zabawę innym graczom.Podczas moich rozgrywek na tym serwerze zdarzał się kilkanaście razy, dlatego jestem zdania, że adminów nigdy mało :) (pod warunkiem, że są oni odpowiedzialni oraz pomocni).

10.Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:9712288

11.Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Dziennie z 2-3 h..

12.W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) :Dni robocze wiadomo szkoła, praktyki więc tak pod wieczór.. weekendy od rana..

13.Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat..

14.Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jestem na Tak,i bede caly czas. Da sie z nim.porozmawiac,posmiac ale i tez na powaznie pogadac. Wiem ze da rade na tym stanowisku,warto dac mu szanse i nie skreslac go od razu :\

Ja trzymam za ciebie kciuki :D

 

+wiek

+amx

+gt popraw i bedzie dobrze

+doswiadczenie

+kultura

 

Powodzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, ponieważ w ostatnim czasie adminów jest dość dużo i grają regularnie, więc zdarza się tak, że w jednym czasie gra ich z 5.

Ponadto mógłbyś ogarnąć trochę swoją kulturę, bo zdarza Ci się "ziapolić" przez mikrofon i puszczać wiązankę.

 

Poza tym:

+ AMX

+ wiek

+ składka

 

- popraw GT, bo nie wygląda ono jakbyś grał 2-3h dziennie

 

Decyzja należy do opiekuna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny być na TAK pod warunkiem, że faktycznie zaczniesz coś więcej pojawiać się na serwie, GT słabo wygląda, po za tym :

+ wiek

+ steam

+ piłka ręczna

+ doświadczenie

 

______________________________________________

SpiochuxD

Bardziej rewox przyczepił bym się do powodu bestz'a "

 

 

+ piłka ręczna

" Ten powód nic nie wnosi.

 

Otóż powód  ten wnosi bardzo dużo (może jesteś jeszcze młody, aby to pojąć), ale uprawianie sportu a tym bardziej piłki ręcznej kształtuje charakter i uczy pracy w zespole , my admini, opiekunowie i wiele innych osób funkcyjnych tworzymy zespół i gramy do jednej bramki, więc Twoje " Czepialstwo" nie ma w ogóle uzasadnienia poza zwykłym hejtem.

Edytowane przez bestz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwerowni

Sieci serwerów*

 

11.Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie z 2-3 h..

W ostatnich 30 dniach 2 razy byłeś powyżej 2h z czego raz dziś. Gt to śmiach na sali, jesteś co pare dni i w dodatku na krótko.

Nie ważne kto to jest, może i grać tu od początku istnienia serwera, ale bądźmy realistami - nowych graczy z takim gt byście wyśmiali. Robienie równych i równiejszych po raz kolejny (sorki polaczek, że ukradłem cytat, ale bardzo mi się spodobał).

Godziny grania też przeciętne.

 

Jestem na nie. Popraw aktywność bo bez tego nie ma co startować na to stanowisko. Serwer potrzebuje aktywnych adminów, a nie takich co wejdą raz na parę dni na godzinkę.

bo jestes na tej sieci dosc dlugo

Ten argument chyba nie powinien tu się znaleźć ;)

 

@edit

Widzę, że nie wszyscy mnie tu zrozumieli. Nie chodzi o to czy kogoś lubię czy nie (Ero nawet nie znam, więc nie mi ocenić jaki jest). Chodzi o same statystyki.

No offense.

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK
Argument że jest z nami dosyć długo to jednak argument i to dosyć dobry ,czemu ? A to dlatego że gracz zna graczy ,adminów ,sieć ,zapoznał się na pewno z forum, wie kto jest kto i na kogo może liczyć, najczęściej tacy gracze są bardziej rozpoznawalni i szanowani przez innych a to dla admina podstawa by mieli do niego szacunek.
Bardziej rewox przyczepił bym się do powodu bestz'a "

 

+ piłka ręczna
" Ten powód nic nie wnosi.

+ Podanie
+ Wiek
+ Staż
+ Doświadczenie
+ AMX
+ I tutaj bardzo ważne er0 jak mało kto posiada wysoką kulturę a to duży plus.
- Oczywiście minusem jest GT ,ale to naprawi w tydzień, tym bardziej że napisał "

 

miałem małe przerwy, ale to już mam za sobą
" Także luz.
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze czekalem , czy poprawisz GT . Zrobiles postep , wiec jestem sklonny do przyjecia podania .

 

 

// Twoja skrzynka na forum jest pelna. napisz do mnie na steam

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności