Skocz do zawartości

Rekrutacja na Opiekuna (zastepca)


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Wracam do funkcji admina ODD2, szukam nowego zastepcy Opiekuna

 

Jestem opiekunem od jakiegos czasu i moim celem bylo postawienie serwera na "nogi" . Odd2 wrocil do starej "formy" , teraz wymaga on dopieszczenia szczegolow. To wymaga czasu , a ja go nie mam ostatnio. Dla przykladu jest poprawienie Vipa itp itd. Osoba wybrana bedzie musiala sie tym po czesc zajac , i mam nadzieje ze wlozy w to serce i czas. Nie ukrywam ze chcialbym zeby to byl ktos z adminow odd2. Wszyscy z nonsteam odpadaja. Chcialbym tez zaznaczyc ze opiekun to nie ma byc sedzia i jednoczesnie kat jak to bywalo wczesniej. Osoby z agresywnym nastawieniem tez odpadaja. Gracze sa tak samo wazni jak adminowie czy opiekunowie. Osoba wybrana bedzie odpowiedzialna za atmosfere na serwerze . Zapraszam do skladania postow i kazdemu z osobna zycze powodzenia!

 

Chcialem tutaj wszystkim podziekowac za pomoc jaka mi daliscie a przede wszystkim sile do pracy nad Naszym serwerem :)

 

 

Wzor :

 

1.Imię:  
2.Nick: 
3.Wiek:  
4.Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
5.Staż na serwerze:  
6.STEAM:     
7.Znajomosc FTP (wgrywanie rsow i pluginow) 
8.Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
9.Dlaczego akurat Ty:   
Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Nick: rolooo :p
Wiek: 21 lat za trzy miesiące :)
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: to zależy od czasu ale myślę że wszystko będzie ogarnięte na czas :)
Staż na serwerze: myślę że to będzie jakieś 3 lata nie pamiętam dokładnie może i więcej..
Steam: tak jak najbardziej :)
Znajomość FTP.: byłem kiedyś opiekunem i poradzę sobie z tym bez problemu.
Mam propozycję jako że Polaczek jest zastępca opiekuna on by mógł zostać głównym opiekunem a ja pełnił bym rolę zastępcy i każdy był by zadowolony pozdrawiam! :D

Edytowane przez Damian? NL/PL
Polaczek bedzie glowny , szukam zastepcy :)
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Imię:  Eryk

2.Nick: mistrz

3.Wiek:  17 ( juz niedlugo 18-stka :D )

4.Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  Mysle ze 2 h minimum  ( prawko zrobie to wiecej )

5.Staż na serwerze:  1.5 roku

6.STEAM:  Posiadam :)   

7.Znajomosc FTP (wgrywanie rsow i pluginow) Ucze sie 

8.Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Jestem adminem od ponad roku 

9.Dlaczego akurat Ty:   Skoro Damian nie ma czasu na zajmowanie sie serwerem chcialbym aby serwer dalej rozwijal sie . Mysle ze moglbym godnie zastapic Damiana :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wasze opinie na temat naszych dwoch kolegow :

 

 -Rolo 

- Mistrz 

 

Kogo byscie wybrali i dlaczego??? 

Chce zebyscie mieli SWOJ udzial w wyborze Opiekuna . Decyzje podejmiemy razem z Polaczkiem ale wasza opinia bedzie cenna podpowiedzia:)

 

// Dziekuje za wszystkie posty z gory :)

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta dwójka nadaje się,i nie potrafię wybrać Jednego :v Obaj są długo z nami,każdy ich zna,są lubiani i sprawują się idealnie na miejscu Admina.

Rolooo już był opiekunem i wie co i jak,a Mistrz chciałby się odnaleźć w nowej roli,pokazałby to czy się nadaję.

Osobiście nie potrafię wybrać jednego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm osobiście jestem za rolem, nie ujmując oczywiście mistrzowi, ale dla mnie rolooo jest bardziej ogarnięty i wie, co ma robić, dlatego uważam, że dobrze spisze się w tej roli.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram, to osobiście dałbym szansę mistrzowi, nie umniejszając nic rolowi, był on już opiekunem serwera, potem o ile się nie mylę zrezygnował, myślę, że tutaj trzeba kogoś świeżego, aniżeli w kółko tych samych osób, mistrz ma duży staż na serwerze i wydaję się być na moje oko ogarnięty (nie to, że twierdzę iż rolo jest nieogarnięty - wręcz przeciwnie). Chodzi mi o to, żeby w końcu jakaś nowa twarz się też pokazała, dajcie mu szansę, co szkodzi spróbować? W razie czego zawsze można go odwołać z powrotem i po kłopocie, a wątpię żeby był on wstanie zdewastować serwer jak poprzedni opiekuni. 

  • Like 8
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że szansę powinien dostać Mistrz, ponieważ jest osobą młodą,dynamiczną, z zapałem i nowymi pomysłami; jeśli chodzi o pozycję opiekuna nie ma żadnego doświadczenia, ale myślę, że ta funkcja dobrze go zmobilizuje i włoży wiele zaangażowania w powierzone zadania i utrzyma serwer na takim poziomie, na jakim jest obecnie; wydaje mi się, że da sobie radę jako zastępca opiekuna; jest osobą nie wchodzącą w większe konflikty z innymi graczami, jest rozpoznawalny, pomocny i ma wiedzę, która może pozwolić mu na prowadzenie spraw serwera. Co do rola, to także się nadaje, jest ogarnięty, doswiadczony, ponieważ pełnił już ową funkcję, ale wydaje mi się, że nie poświęci się tak bardzo, jak osoba, która nie miała takiej funkcji i że nie będzie miał tyle zapału, co Mistrz., dla którego to będzie wykazanie się przed nami - adminami i graczami.  Rolo, jeszcze pewnie będzie miał okazję do pokazania siebie z jak najlepszej strony i pewnie da sobie radę na każdym stanowisku. Jest świetnym graczem i kompanem :). Dla każdego musi być ten pierwszy raz i jeśli nie damy szanse komuś niedoświadczonemu, aby mógł się uczyć i wykazać, to niedługo elita serwera się zmniejszy, bo gracze się zmieniają, a starzy "wyjadacze" wypalają, albo nie mają czasu, a przyjęte sterotypy, a że np." nowy, to pewnie nie ogarnie", nie przysłużą się dobrze serwerowi i w końcu nie będzie komu objąć prowadzenia serwera. Decyzja należy do opiekunów, obaj kandydaci spełniają wymagania, ale zastanówmy się, czy nie warto zainwestować i zaryzykować i postawić na byczka Mistrza :D

Edytowane przez Xena
  • Like 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie jestem aktywna w żadnym stopniu na serwerze, jednak spędziłam na nim dużo czasu, więc postanowię się wypowiedzieć.

 

Moim skromnym zdaniem, posada opiekuna powinna być przeznaczona dla osoby, która po pierwsze jest obiektywna i doświadczona. Roloo miał już swoje pięć minut, ale z tego co mi wiadomo, to stracił posadę albo zrezygnował. Nie jesteśmy już mała siecią, wiec uważam, że ta funkcje powinien pełnić ponownie.

 

Oddaje głos na rolo

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm nie za łatwa decyzja. Ze strony Rola góruje doświadczenie min. dlatego że już miał opiekuna.

Moim zdaniem obaj czasami są porywczy ale tu może się to okazać zaletą o ile zostanie to umiejętnie wykorzystane.

Co do wieku w sumie obaj są młodzi ( porównuje do siebie - dziadka xD ).

Ale jeżeli mam wybierać to byłby to Mistrz, nie dlatego że jest lepszy. Obaj trzymają wysoki poziom.

Ale moim zdaniem po tym co się działo trzeba świeżej krwi, wiadomo że ktoś "nowy" na pewno więcej wniesie bo będzie chciał się wykazać. Sorry ale tak jest, wiem z doświadczenia.

Takie jest moje zdanie. Mistrz powinien dostać szanse. 

Także Mistrzu do dzieła :-) I z góry powodzenia :-)

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem można szansę mu dać młody mistrz szybko złapie i ogarnięty jest każdy zaczynał od początku ja jestem za daniem szansy mistrzowi dużo jest na serwie powinien by musiał dostać tą szansę to moja odpowiedź. Pozdrawiam Leo

Edytowane przez LeoVince
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za kandydaturą Mistrza. Poświęca mnóstwo czasu temu serwerowi. Jako zastępca na pewno się sprawdzi i poduczy co nieco. Myślę że właśnie osoba z zapałem i chęcią nauki będzie odpowiednia na to stanowisko.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czemu by nie wybrać 2 zastępców? 

Dotychczas głosy są podzielone po równo, więc najlepszym rozwiązaniem będzie osadzenie na to stanowisko obu ;)

Osobiście myślę, że razem by się świetnie uzupełniali, sam mistrzu napisał, że znają się jak łyse konie, więc na pewno by się dogadali.

 

Pozdro ;)

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat rolo mój misiaczek miał swoje 5 min i na razie mu starczy więc trzeba dać młodemu głodnemu wilkowi szanse czyli mój głos na Mistrza. Pozdro Siwy.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciężka decyzja, ponieważ oboje mają jakieś doświadczenie, choć rolooo posiada większe, to też jestem za tym żeby dać szansę mistrzowi, może ktoś ' nowy'

( osoba, która nie miała jeszcze styczności z posadą opiekuna na żadnym z serwerów na sieci) wniesie coś świeżego, coś co da szansę na dalsze rozwijanie się serwera po tym jak Damian postawił go na nogi i żeby tak zostało, także.. #TEAMMISTRZ :D

Edytowane przez Justynka.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłbym za jednym i drugim ,ale jak mam wybrać jednego to oczywiście Mistrz.
Czemu nie rolooo ? On opiekunem już był więc doświadczenie jakieś ma i można na mu dać szansę innym razem (Jak mistrz się nie sprawdzi)
Mistrz powinien się rozwijać opiekunem nie był więc nabierze nowego doświadczenia jest młody a to oznacza że szybko się uczy i jak widać chce się rozwijać ,dać mu szansę nie zaszkodzi i dlatego mój głos dla Mistrza ,gdyby się nie sprawdził (Nie spełnił oczekiwać Damiana i Polaka) to jest zawszę drugi doświadczony kandydat czyli rolooo.
Pozdrawiam.
SonGoKU

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór, bo i rolowi i mistrzowi bym dał szansę. Oboje już tu długo grają, są osobami ogarniętymi - więc 50/50, z tym że jestem może minimalnie bardziej za rolem, bo ma doświadczenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem za rollo, poniewaz ma wieksze doświadczenie pełnił juz tą funkcję jak dostanie mistrz on nie będzie wiedział o co chodzi, gdyż serwer może znów upaść. Jestem za rolo

 

Powodzenia..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdyby ktoś obudził mnie o 3 w nocy z tym pytaniem pewnie odpowiedziałbym Roloooo, ale.. jako iż lubię rozwiązania nieszablonowe stawiam na Mistrza! dlaczego? Po pierwsze Rolooo jak już większość wspomniała był opiekunem i tą ROLĘ ROLO ogarnął więc dlaczego nie rozdziewiczyć w tej materii Mistrza?! Serwer ma się dobrze, jest Polaczekk, który wie co robić więc fajnie byłoby dać do niego kogoś "zielonego" by się uczył. Druga sprawa choć tu pewny nie jestem Mistrz jest na serwerze nieprzerwanie od dłuższego czasu, Rolooo niedawno wrócił więc mogłaby to być pewnego rodzaju forma gratyfikacji za wierność. Po trzecie Miszczu niezły marzyciel jesteś i mierny podrywacz, ale sympatyczny gość jesteś dlatego jestem za Tobą, powodzenia :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd tu jestem kojarzę ten serwer najbardziej z trzema osobami. Jedną z nich jest rolo, dla mnie po prostu powinien wrócić na swoje miejsce. Nie będę się rozpisywać bo uważam, że serwer potrzebuje jeszcze dużo pracy i przyda się ktoś z doświadczeniem. Na ten moment dla mnie rolo po prostu bardziej się nadaje i myślę, że to on powinien zostać zastępcą. Oczywiście nooffense.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szansa dla Rolooo, oczywiście nie mam nic do mistrza ale wydaje mi się, że rolooo postawi serwer na nogi ze względu na to, że ma doświadczenie. Nie oszukujmy się, że serwer laguje co bardzo przeszkadza w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka Marina? Problem logowania serwera to temat nie rozwikłany odkąd gram na tym serwerze. Jedyna osoba która jest wstanie rozwikłać zagadkę to Karol. Choć podejrzewam że to wina hostingu (moje zdanie). Jeśli to ma być ten powód "bo lagi" to słabo trochę wyszło.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm patrząc na argumenty i wypowiedzi ludzie dodam swoje 3 grosze:P (jak zawsze)

 

Obydwoje się nadają i są spoko jak dla mnie :)

 

Ja nie raz przechodziłem życiowe decyzje i służbowe i prywatne co zawsze sprowadziło się do tego że wybierałem to co doświadczone i znane.

 Moim zdaniem roollek powinien być, ponieważ zna temat dobrze i na dzięki temu spore doświadczenie co do forum, serwerów itd... roolllo nie wpada tylko na dd2 co dodatkowo czyni go bardziej doświadczonym :)

Uważam, że serwer odzyskał swój blask i warto to potrzymać doświadczeniem niż nowością. Za dużo nowości też nie jest dobre, a co więcej może mistrz wnieść? (bez urazy Mistrzu) skoro większość została zrobiona, naprawiona i ogarnięta. To jest klasyczny dd2, więc teraz żeby to utrzymać potrzebna doświadczonego człeka na to stanowisko i zobaczyć co się będzie ale warto też nagrodzić Mistrza za to jaki jest i np. dać mu rolę zastępcy 2 panów gdyby coś się działo, a nie będzie opiekuna i zastępcy (rzadkie przypadki ale bywają).

Pozdrawiam, @QubaS ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z Mateuszem i Zastepca zostanie Mistrz. Chcialem zaznaczyc ze Rolooo to swietny kandydat (piekny i urodziwy) ale wszyscy wiemy ze nie ma "nowej" krwi ostatnio w Administracji Odd2 . Same stare wyjadacze ze mna (staruszek) rowniez. Mistrz ma ponad 1500 h na serwie . Chociaz dla tego zasluguje na danie mu szansy :)

 

Ps . To ostatni post w kolorze "fioletowym" . Rezygnacje juz zlozylem , czekam na zatwierdzenie posta . Bylo mi zajebiscie Milo pomagac Wam . Do zobaczenia na Serwerze :)

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności