Skocz do zawartości

Skarga Rewox


Domellenel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Domellenel

Data Zdarzenia : 13.11.2016
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge:Rewox - Członek UB Team
Opis Sytuacji : Serek zgłosił gracza The_Ganjaman_pl za czity(był on zbanowany 22 sierpnia permamentnie), a ten członek UB Team odrzucił bez obejrzenia demek, uznania bana(ban permametny nigdy nie wygasa prawda?). Zrzucił z siebie odpowiedzialność, ponieważ uczciwi gracze muszą grać z oszustami ze wspomagaczami. Mnie nie interesuje, że był jakiś reset AMX bans. Ban na zawsze to ban na zawsze i jeśli dajemy dowód tego oszustwa po resecie to moim zdaniem powinna być taka skarga z miejsca przyjęta.
Dowod : http://forum.cs-classic.pl/topic/53174-the-ganjaman-pl-wh/#entry323974

 

 

Edit: Rewox - jesteś sędzią we własnym procesie? Nie chcemy wiedzieć co ty uważasz o tej sprawie bo już to wiemy. Chce wiedzieć co uważają inni o pozwalaniu grać ludziom z PERMAMENTNYM banem. Dostałeś demka, wystarczy je przejrzeć i przyznać lub nie rację. Ty tego nie zrobiłeś - po prostu nie chciało ci się sprawdzać tego. Skoro ktos na naszej sieci gra na WH to ma mieć bana i tyle. Dostałeś jego Sid, ip, rozpisane demka i co? Nic z tym nie robisz?

 

Edit2: Gdzie jest napisane, że ban jest ważny dopóki jest w AMX? Skoro dostarczamy ci dowody na tego to możesz go zbanować(no bo przecież dalej jego ban jest teoretycznie aktywny). No jest sprzed resetu, ale dalej nie rozumiem czemu nie można tego uznać. Nie bronie ci przenosić wszystkich banów. Chodzi o to, że wiem, że Ganja wchodzi teraz na serwery na legalu, a na tamte milion banów nie mam dowodów.

 

Edit3: No niestety nie wiem czy ktokolwiek mnie przekona do słuszności wpuszczania ludzi na serwery z czitami.

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez Domellenel
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, aktualnie można stwierdzić na tej sieci tylko to:

 

"Tylko u nas graj na czitach a i tak dostaniesz unbana! zapraszamy"

 

Do tego jakim prawem on to odrzucił bez sprawdzania? niech pokaże mi punkt w regulaminie zgłaszania, że mam jakiś określony czas na wrzucenie tego? mogę zgłosić go za to że czitował wczoraj a mogę go zgłosić że czitował wtedy. Ta sama osoba ten sam cziter

 

 

@ Czyli przyznasz mi racje, że zamiast "Cs-Classic klasyczna sieć serwerów" można dać "Cs-Classic Twój ban i tak się przedawni więc wbijaj na wh i tak dostaniesz ub"

i zamiast funkcji Perm ban w amxmodmenu dodajcie maksymalnego bana na miesiąc i w regulaminach, ze za czitowanie ban na miesiac bo się przedawni.

 

Ale nie chodzi o czytanie tylko o wasze rozumowanie -.- po co admini banują? PO CO skoro wszyscy zbanowani mogą grać dalej. Dużo osób po banie i tak już nie wejdzie do gry bo dalej myśli że ma bana ale skoro delikwent dale chce grać a jest cziterem który inaczej nie umie to należy mu się ban.

 

Tu dalej nie jest już do ciebie tylko ogólnie do całej administracji odpowiadającej za to więc spokojnie.

 

Dokładnie i zrozum, że nie chodzi nam o to żeby zbanować wszystkich.

Po prostu na niego jest zgłoszenie i czitował na nim właśnie ON więc powinno być przyjęte znowu bo nie ma limitu czasu na zgłoszenie czitera ;3

Edytowane przez S3ReK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z Karolem na ten temat i bana nie dostanie. A wy się koledzy nauczcie czytać ze zrozumieniem co napisałem, bo wyjaśniłem to jasno i klarownie.

 

Wiadomość od Karola z wczoraj:

"Znaczy to wygląda tak, że dawałem UB, bo wiele osób z tego skorzystało, ale w przypadku banów za wbijanie na aktywnym i aim/sh nie bylo możliwości dalszej gry ;d"

 

"W amxbans nie miał wcześniej bana, dopireo w starym amxbans go posiadał, wiec tutaj nie był chyba na aktywnym banie.

Na starym amxbans ddostał bana za WH"

 

Ta skarga jest równie bez sensu jak temat z jego zgłoszeniem. Skoro wszystko wam wyjaśniłem to myślę, że można zamknąć. Następnym razem radzę się zastanowić nad pisaniem bzdur bo podejmowanie takich decyzji to nie jest moje "widzi mi się".

 

@edit

Czy ja piszę w innym języku? Wy chyba macie problemy z czytaniem. Wytłumaczę wam to OD PODSTAW. Otóż przeniesienie bansa równa się jego resetowi (co miało już parę razy miejsce, jeszcze przed tym jak dowiedzieliście się o tej sieci). Skoro chcecie sprawiedliwości, proszę bardzo. Zgłoście kolejne kilka tysięcy osób z poprzednich bansów, przed resetami.

 

Ja nie wiem czy pisałem wyżej hieroglify czy jak, ale ta decyzja została podjęta ODGÓRNIE. Po co mam sprawdzać to demko? Oglądałem je, wiem że jest spalone. Równie dobrze możecie zgłosić kogoś z przed roku i co, też mam go zbanować? Jak dostarczycie dowody, że czitował po przeniesieniu bansa, wierzcie mi lub nie - bana dostanie. Tyle ode mnie, już drugi raz wam chłopcy polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

 

@@S3ReK Czy Ty ciągle nie rozumiesz, że to NIE JEST moja decyzja i NIE JEST to zależne ode mnie? Nie ja przenosiłem bansa, więc nie do mnie kieruj swoje żale. Nierealne jest dodanie bana wszystkim osobom, które miały bana przed resetem więc nie oczekujcie, że zrobimy to w jednym przypadku.

 

Do kogo by to nie było i tak mija się z jakimkolwiek celem. Tak jak napisałem, jest to nierealne aby dodać bany wszystkim, którzy mieli je przed resetem.

 

Nie uważasz, że karanie jednej osoby jest jeszcze bardziej niesprawiedliwe? Bo np taki TGM mógłby napisać "ej, czemu ja mam bana a taki pan Y nie ma, skoro dostał go za to samo co ja?". I co w takim przypadku mamy zrobić? Trzeba było by zbanować wszystkich i powtórzę po raz setny - jest to awykonalne.

 

@@Domellenel widzę, że dalej nie rozumiesz tego co piszę, a powtarzać się po raz x nie będę. Napisz do Karola na pw lub poczekaj na jego wypowiedź tutaj. Może on wam to wyjaśni jeszcze jaśniej (o ile tak się da) niż ja.

Edytowane przez rewox
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cs-Classic klasyczna sieć serwerów" można dać "Cs-Classic Twój ban i tak się przedawni więc wbijaj na wh i tak dostaniesz ub"

 

To równie dobrze nazwij tak 80% największych sieci w Polsce, bo MH, Fragujemy, pijemy rozrabiamy, weedcs, itd, też wykonało w ostatnim czasie takie resety. Jest ich strasznie dużo.

Te sieci jakoś resetują amxbans i co, też nazwiesz ich tak?

Są chwile gdy nie da się inaczej, a nasz amxbans musiał zostać zresetowany ze względu na zmianę skryptu, więc nie widzę sensu w tym co mówisz, nazywając tylko nas w ten sposób, a nie całą scenę Counter Strike 1.6. Niektóre sieci serwerów by potrzymać full serwery potrafią resetować amxbans co miesiąc, dwa i daleko nie trzeba szukać, bo wystarczy, że sobie wygoogle'ujesz TOP serwery w Polsce i sprawdzisz ich amxbans.

 

Najważniejsze bany miały zostać nadane ponownie, mówiłem o tym przed resetem i po.

Rewox wyjaśnij wszystko tak jak trzeba i zachował się według mnie poprawnie, miał prawo do tej decyzji, bo jak wiemy, jeżeli tutaj zbanuje jedną osobę, to będzie musiał potem zbanować prawie 1000 innych z działu AC.

Chcecie sprawiedliwości, to zgłoście każdego gracza, który dostał bana z powodem WH w jednym temacie (dział znacie), a nie tylko te, którą nie lubicie. 

W bazie było ponad 40000 banów. Mieliśmy wszystko przepisywać? (ręcznie) 

Przecież to jest niemożliwe, bo każdy by musiał robić dzień i noc przez dobry miesiąc, a wiec zostało to ograniczone do danej puli osób, tej najgorszej, którą wybierały odpowiednie osoby.

 

Dodatkowo zaprzeczam jeszcze raz tym idiotycznym plotkom, które do mnie docierają. Ja żadnego bana nie ściągam za kasę, jedyną możliwością jest ban z ss'ami, ale od chyba miesiąca lub dwóch nikt taki nie otrzymał UB. Nie daje nikomu UB, a pisało do mnie wiele osób na GG oferując różnego rodzaju przekupstwa, więc nie wciskajcie mi bajek, że akurat mu dałem UB, a masa innych osób z ostatniego miesiąca takiego UB nie dostała, bo to już jest chore.

 

Ban został nadany wcześniej, teraz jest nowy amxbans, więc jeżeli szukamy sprawiedliwości to proszę zgłosić każdego gracza, bo skoro tak głośno rzucacie hasłami w stylu "Twój ban i tak się przedawni", to może warto zgłosić każdego, a nie jedną osobę? Nie uważacie, że to podchodzi pod hipokryzje?

 

Rewox nie miał w czym tutaj zawinić, mógł co prawda sprawdzić to zgłoszenie, ale wiedział też, że wtedy tez sie narazi na kolejną skargę, w sumie słuszną od osoby która dostanie bana, bo czemu ona dostała, a masę innych osób nie? Zachowałby się nie fair banując tylko jedną osobę, a nie setki innych.

Dodam jeszcze, że nie uważam by takie rzeczy jak UB dla cziterów były czymś dobrym, ale niemożliwe jest przepisanie tak sporej ilości banów po zmianie bansa, a ten skrypt sprawdza się o wiele lepiej od poprzednika.

Ta lista banów która jest aktualnie sprawdza się wyśmienicie, więc nie widzę powodu by ją resetować.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności