Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o admina #Byali


dawidvip123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Byali Cs-classic
2. Dawid
3. Mam ukończone 16 lat.
4. Nigdy nie grałem na innym cod:mode w cs:go niż ten i nigdy nie miałem z czymś takim styczności ale nauczę się.
5. Tak posiadam sprawny mikrofon.
6. Jestem w stanie zapłacić składkę sms/przelew.
7. http://classicffa.gameme.com/playerinfo/613926
8. No to tak: Jestem średniego wzrostu blondynem ,który chodzi do technikum informatycznego. Spędzam dużo czasu przed komputerem głównie grając w cs:go. Jestem osobą która często choruje więc tego czasu na siedzenie przed komputerem też mam więcej niż inni. Lubię spędzać czas ze znajomymi za równo realnymi jak i wirtualnymi. 

JESTEM OSOBĄ SŁABĄ Z J. POLSKIEGO.
9. Chciałbym zostać administratorem ponieważ uważam że jest za mało administratorów którzy są aktywni. Bo zdarza się tak że nie ma żadnego admina a wraz jest ich dwóch razem przychodzą razem odchodzą. A ludzie na serwie nie zawsze przestrzegają zasad regulaminu. A wydaje mi się (mogę się mylić) że spędzam w ostatnich dniach najwięcej czasu na serwerze i nie myślę by moja aktywność miała by spaść. 
10. STEAM_0:0:44294398
11. No myślę że po minimum 4 godzinki dziennie siedzę, chociaż pewnie wiele osób powie że więcej.
12. Gram przed szkołą o ile jest z kim i o ile do niej idę. Jeśli nie ma z kim grać to staram się pospamić czymś w stylu Zapraszam na cod:mod cs:go ip: 212.91.26.64:27086. No i oczywiście w godzinach po 17 do 24 często można mnie spotkać.

13. W cs:go gram około dwóch lat z tego mam około 3.5h godzin bo wcześniej miałem inne konto ale to mało istotne.
14. Nigdy wcześniej go nie posiadałem.

Edytowane przez dawidvip123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności