Skocz do zawartości

[DYS] Odwoływanie nakazów/zakazów podczas zabaw!


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Padła taka propozycja od Rodrigeza aby na zabawach odwoływały się wszystkie nakaz i zakazy, jednak jako, że są ludzie, którzy lubią wykorzystywać pkt. z regulaminu przekształciliśmy to, że podczas zabaw odwołują się wszystkie zakazy - nakazy czyli totalny i bezruch itp. pozostaje bez zmian, aby nie było, że "rozpoczynam zabawę w szybkie paluszki" to Kowalski sobie biega bo wszystko zostało odwołane - nie.  (Chyba, że dopiszemy lub ustalimy, że latanie wtedy po mapie to = śmierć, tak samo mówią "odwołuje Wam totalny" i nie dodasz, że automatycznie mają bezruch to inni latają i trzeba specjalnie dla paru os powiedzieć, że mają bezruch bo według nich to oni teraz bez poleceń są co dla mnie jest głupie i wydłuża rozgrywkę...)

 

 

Pozostaje jedna rzecz dod. do rozwiązania bo mamy zabawy typu: pierwsza/ostatnia reakcja i inne, które zaczynają się "Rozpoczynam zabawę w..." 

 

oraz 

 

Zabawy, które są na mapie i tutaj często były zakazy skakania itp. które zostały nadane wcześniej, a sam prowadzący o tym zapomniał no i połowa zostawała później wybita. 

Oczywiście jakby był zakaz przechodzenia to On był był do momentu aż rozpocznie się zabawa typu "Na strzał z mojego..." "Zaczynacie na komendę ...." 

 

 


Uważam, że obie opcje są dobre i zapobiegają durnemu zabijaniu jednak jak już mówiłam to MY WSZYSCY tworzymy to JB i ja polegam na Waszych zdaniach także tym akcentem rozpoczynam kolejną dyskusję i jak zawsze czekam na Wasze opinie!

 

 

 

Albo na szybko dodam drugą propozycję nawiązując do tego co powiedziałam

 

Co Wy na to aby ustalić, ze jak odwołujemy totala to automatycznie jest bezruch bez biegania? Na końcu markera zawsze jest bezruch - bez takiego durnego dopowiadania?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, po tych zmianach jakie nastąpiły niedawno, zapomina mi się odwołać nakazów jak i zakazów i potem muszę zabić te osoby, który nie wykonywały dobrze poleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już sam to zaproponowałem, podczas zaczynania zabawy np. na laserkach (czy innej zabawie na mapie) odwoływały by się wszystkie zakazy oprócz zakazu przechodzenia (jeżeli takowy by był). Wtedy nie bedzie sporów typu "ej był zakaz B zabij ich, co to ma być jaka faworka".

 

Patrzcie ich chcesz ich wyciągnąć na mape a i tak ciągle zabijanie im w głowie :p

Edytowane przez R0dr1g3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie urok JB i tego nie da się zapisać 

Wszystko jest do obgadania i tzw ogrania przez graczy

wg mnie jest dobrze tak jak jest i jedyne co można by zmienić to zakaz ,,chamskiego" mylenia na zabawach własnie takimi idiotycznymi zakazami i przenosić takich ct do tt- czyli jeśli admin\guard stwierdzi że taka osoba zabija za dużo więźniów za przysłowiowe pierdoły to go przerzuca

Takie jest moje zdanie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, aby po odwolaniu totalnego bezruchu byl bezruch, tak samo na koncu markera, oraz moja propozycja jest to, aby podczas zabawy odwolywaly sie te zakazy, ktore dot. owej zabawy tj. jest zakaz skakania oraz np. zakaz machania kosa, rozpoczyna sie parkour, a co z tym idzie, wiezniom odwoluje sie zakaz skakania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin serwera zaczął się zmieniać drastycznie, mówiłem że tak będzie niecały rok temu, wtedy wszyscy się zapierali - a jednak stało się, a co najlepsze dzieje się dalej. Mówiłem też że zaczną znosić zakazy do odwołania za rok - dzieje się, stopniowo ale dzieje. 

Zaczęto od poleceń które można dawać bez otwierania cel, później kolejne celowe ułatwianie rozgrywki dla graczy. 

Teraz zakazy które się odwołują jak jesteśmy w miejscu X, przecież to nie ma najmniejszego sensu... 

Czy według Was idzie to w dobrym kierunku? 

Jeśli już mamy zacząć zmiany, zróbmy to raz a porządnie - po co za 2 tygodnie po raz kolejny wprowadzać poprawki, robiąc tym samym bałagan na serwerze? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberek, zacznijmy od tego, że ja regulamin chciałam zmieniać już dobre miesiące temu, kiedy Droso był głównym opiekunem i On na to nie zezwalał w momencie kiedy to JB przejęłam postanowiłam, że moje pomysły mogą wejść w życie i polepszyć nasze JB.

Jak jeszcze Droso był opiekunem jak głupia dodawałam ludzi do znajomych, pytałam nowe osoby co ich odstrasza bo aktywność na serwerze drastycznie spadła i na tym co mówili inni wyciągałam wnioski, które później przenosiłam na propozycje i pytałam Was o zdanie, ZAWSZE czy to usuwanie map, czy zmiana regulaminu pytam Was jako graczy co o tym uważacie dlatego mówienie, że ja coś zmieniam/dodaje pod siebie jest idiotyzmem bo wiele rzeczy do dziś nie weszło i raczej w życie serwera nie wejdzie bo zdania były za bardzo mieszane, wiadomo, że każdemu nie dogodzę, ale jeżeli zdania w większości są pozytywne to taką zmianę wprowadzam, a jeżeli za dużo podzielonych to propozycję odstawiam.

 

Nie wiem co Ty masz na myśli mówiąc "Jeśli już mamy zacząć zmiany, zróbmy to raz a porządnie" Dopiero teraz weszły zmiany i NIGDZIE nie napisałam, że ta zmiana wejdzie z dnia na dzień i tylko i wyłącznie ona. Wy oczekujcie sezonu 3, ale takowego NIE BĘDZIE, dlatego wszelkie zmiany wprowadzam powoli. A tłumacząc dlaczego - Droso odszedł - osoba, która technicznie zajmowała i tworzyła ten serwer, aktualnie zajmuję się tym ZjemCie, który czasu nie ma i jeszcze wiele rzeczy, które są do zmiany czekają na liście także jedynie co mogę zrobić to resetować Wam gangi i rasy - co w końcu się stanie dlatego dla mnie to co mówisz w tej chwili to głupota bo ja ZAWSZE wprowadzam większe zmiany albo żadne i zawsze za wcześniejszą waszą opinią i uprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności