Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina - Xx_Yoda_xXX


Kacper20012

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Xx_Yoda_xX

2. Imię:Kacper

3. Wiek:18

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon**:tak

6. Składka (tak/nie):tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/270639

8. Parę słów o sobie **:Ostatnio skończyłem 18 lat. Obecnie chodzę do 3 technikum insteresuję się esportem lubie sobie pograć w counter-strike global offensive oraz w overwatcha. Jestem troche gruby ale pomagam rodzicą jak moge. Nie jestem osobą agresywną. Na serwerze gram już ponad rok albo trochę krócej.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chcę pomóc w rozwijaniu serwera oraz ostatnio jest duży problem z dziećmi. Ogólnie myślę że przyda się dodatkowa para rąk do pomocy oraz chciałbym powiększyć ilość godzin kiedy admin jest na serwerze

10. Steam_ID:STEAM_0:0:46090419

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w dni robocze max 5 h a w weekendy nawet 10

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze 6-7 i 16-20 w weekendy cały dzień

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1900 h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba bardzo fajna i uprzejma , lecz uważam ze po powrocie kilku adminów i ludzi jest dość administratorów na ten moment. Dzieciaki bywaja ale zawsze ktos tam wejdzie jednego czy drugiego uciszy. Narazie jestem na nie , poczekajmy aż server na dlużej utrzyma taka frekwencje ludzi online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności