Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Ganguś


Gang Albanii

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jarek


Wiek: 24

Kontakt: Forum, Fb, GG, Steam

Twój nick na TS3: Ganguś

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: To jest jedyny ts na którym siedzę i chcę w jakiś sposób pomóc w pilnowania porządku na ts bo czasami się robi burdello (nie ma adminów, ludzie łamią reg i wkurzają innych). Ogólnie lubię pomagać innym ale nie należy mnie denerwować :)

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Myślę że 7 :D

Ile czasu spędzasz na TS3: Czasami nawet cały dzień. Mam świadków xD

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 6

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie byłem jeszcze adminem na ts ale wiem co i jak :D

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak.

Edytowane przez Gang_Plebanii
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

- Spełniasz wszystkie wymagania

- Ogarnięty

- Nie znam osoby która siedzi więcej na team speaku

- Od dawna czekasz na rekrutacje więc nie jest to nagłe postanowienie

- Łatwy kontakt

- Dość rozpoznawalny + kontakt z administracją jakiś jest

Edytowane przez S3ReK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam raz mi podpadłeś i dostałeś skargę za to. Nie wiem jak jest teraz, chyba nie miałam z Tobą żadnych problemów, jednak Twoje podanie mnie nie przekonuje. 

Wytłumacz mi, gdzie to owe burdello jest? Bo z tego co wiem, skoro coś się dzieje to wzywany jest od razu admin. Odkąd ja go mam, były tylko dwie spiny przy których interweniowałam, a przesiaduje naprawdę wiele. Nie wiem czy to jest taka zagrywka z Twojej strony, że 'a napisze, że jest syf, to mnie przyjmą", czy po prostu wy wtedy nie umiecie napisać po admina.

Powiem tak, jestem za jakimś okresem próbnym, żeby zobaczyć czy "dojrzałeś" do takiej rangi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

 

Chłopak jest ogarnięty

podstawowe komendy ts;3 zna

jest aktywny nawet bardzo

Co do ostatniego incydentu z Tymbarkową to zmienił się od tamtego czasu i idzie w pozytywnym kierunku na ts3.Problemów nie sprawia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek zamienili ze sobą parę słów jednakże skoro wypowiadam się u poprzedników pozwolę sobię również tutaj.

Otóż aktywność jest dobra, z ogólnej postawy wnioskuję, że jesteś dość dojrzały i mam nadzieję, że poprzednie sytuacje sytuacje (wszyscy wiemy o co chodzi) się nie powtórzą.

Chęci są, podstawy tsa znasz więc jestem za okresem próbnym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jedynie tutaj nie ubliżając nikomu z kandydujących. Aktualnie ten ts potrzebuje dokładnie Ciebie - osoby opanowanej, spokojnej, potrafiącej dojść do solidnego konsensusu, jednocześnie nie narzucając nikomu swojego zdania. Taką osobą jesteś w moich oczach, a nie znam Cię od dziś. Wierzę, że to akurat Ciebie przyjmą na moje miejsce i wprowadzisz na tego tsa pewien powiew świeżości. Duże tak. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak duzo siedzisz na tym tsie :D spokojny nie wadzi nikomu czasami sie wnerwi ale to jak kazdy miły kulturalny pomocny zna sie na tym powiem krotko odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku TAK.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności