Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga - GeRIO_wWa


Xena

Rekomendowane odpowiedzi

Wzor skargi:
 
1.Twoj Nick: .Tyche,
 
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): admin
 
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: GeRIO_wWa
 
4.IP/SID oskarzanego*:
 
5.Data i godzina: demko 03.12, godzina: 00:00-00:04
 
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): demko, świadkowie: seksiak i paru innych.
 

7.Opis sytuacji:

Postanowiłam napisać tą skargę, bo szczerze - właśnie mam ból dupy, że ktoś taki, jak admin GeRIO, który jeszcze wczoraj składał podanie na zastępce opiekuna zachowuje się jak jakiś gówniarz i niepoważny człowiek. Mianowicie, gram, wywiązuje się dyskusja między graczami w stosunku do adminów, powoli zaczyna się robić niepotrzebny spam, a admin, o którym wyżej napisałam zamiast łagodzić sytuacje ,bspokojnie odpisywać i reagować odpisuje na y@ do gracza: " że zaraz kogoś wyjebie za spam"; ja wszystko rozumiem, mogą kogoś ponieść nerwy itd, ale adminowi - osobie, która prezentuje jakiś poziom i jeszcze dodatkowo składa podanie na opiekuna, w którym pisze i sugeruje, że "warto by było przyglądać się bacznie osobom, którym daje się taką szansę i możliwość jej posiadania" i jeszcze słowa "Kto mnie zna ten wie, że lubię dyscyplinę i poszanowanie zasad" to na pewno nie powinien tak zareagować, bo to wg mnie nie jest poszanowanie zasad.  Nie mogę zrozumieć, jak można zachowywać się niekulturalnie prezentując swoje dwie twarze, w zależności od uzyskanych bądź nie -  przywilejów. Człowieku, weź w końcu odpuść, uważałam, że jesteś odpowiedzialny i potrafisz się zachować - sorry, mój błąd. Nie oceniaj innych, skoro sam robisz to samo.
 

Zgodnie z "nowym" regulaminem:

6.12 Administrator musi świecić przykładem dla graczy, nie ma prawa złamać regulaminu i powinien go znać na pamięć

6.13 Administrator musi panować nad kulturą, szczególnie w odpowiedzi do graczy, (!Administrator jest zwolniony z prawa używania wulgazyrmów ).

 

@Śpiochu: a kto mówi o zabraniu admina?! - umiesz czytac ze zrozumieniem? po drugie, po to jest dział "skargi", zeby go używać. MIałam prawo ją napisać; a jak Ty jesteś wielki kumpel z Gerlem, to wiadomo, że staniesz ścianą za nim. Nie nazywaj mnie rozkapryszona dziewczynką, tylko dlatego, że złożyłam skargę. Tak - miałam ból dupy i ją złożyłam.... powoli mnie już puszcza :) nie pozdrawiam.

I rzeczywiście jesteście obaj na "wysokim" poziomie, skoro z braku argumentów, wyjeżdżacie do Qubasa, bo ktoś w końcu napisał nieco prawdy.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
Edytowane przez Xena
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeRIO_wWA czekamy na Twoje wyjaśnienie na temat skargi. I twoje wytłumaczenia. Dodaje, że zostaną sprawdzone o tej godzinie y@ oraz u@ . 

Pozdrawiam Fryzjer

@Gerlo. Wyjaśnijmy kilka spraw. Z tego co opisałeś to jak dla Ciebie są to pseudowybory, które zostały po prostu utajnione i po cichu zrobione. Tutaj się mylisz i już Tobie wytłumaczę dlaczego. Gdy Mistrz został opiekunem, a ja zauważyłem, że On nie ma Z.opiekuna wyszedłem z inicjatywą czy bym mógł zostać zastępcą opiekuna , gdyż mam czas i no trochę już siedzę tutaj na forum z wami. Mistrz mi odpowiedział, że zobaczymy, bo najpierw musi być otwarcie rekrutacji i zobaczyć ilu będzie chętnych osób na opiekuna, więc dlatego jest mój od razu wpis pod tematem rekrutacji na opiekuna. Czekaliśmy dzień po czym Gerlo sam się zgłosiłeś i więcej kandydatów nie było. Dalej nie wiem jak to było wybierane, gdyż z tego co wiem to wybierał z Karolem kogo wezmą na z.opiekuna. Następnie jeżeli nie masz czasu na zostanie z.opiekuna Gerol to dlaczego masz pretensje do tych wyborów ? :) 
 

@Spiochu. Nie nam oceniać ludzi, ale dlaczego od razu myślisz o zabraniu admina ? Czy każda skarga musi się kończyć zabraniem admina ? To tylko jest dla nas sygnał, że coś źle się dzieje na serverze i będziemy to rozpatrywać. :) 

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie słabe zachowanie. Ja tak powiem coś z inne beczki.

Nie mam nic do Gerio ale ogólnie to slaby admin, a na opiekuna się nie nadaje.... czemu?

 

Bo bije od niego negatywna energia, już parę razy miałem skutki tej negatywnej energi...

 

Jak grywałem na dd2 to zawsze coś miał do graczy, ciągle czepiał się o wszystko, upominał o pierdoły, a jak grał sam i były zgłoszenia czy ludzie -jego koledzy odwalali resp tt ponad 1:30 czy inne rzeczy wkurzające czy tez łamiace regulamin to on nie reagował i powiem tak:

Ktos mi juz napisal na PW, ze dd2 raz sie juz rozpadlo przez dupna atmosferę, Damian to zmienił i postarał się nad dd2 jak mógł, a chyba znów temat wróci jak pójdziemy tą drogą i będziemy obsadzać opiekunami ludzi którzy później pokażą różki... i spieprzą to na co Damian z Polaczkiem pracowali... to będzie kupa:(

 

Gerio po prostu musi nabrać pokory i popracować nad swoim zachowaniem taka jest prawda.

 

Dodam coś na koniec:

Szanowni admini i opiekunowie ważne jest być dla serwera, a nie na odwrót... Ważne jest szanować graczy i siebie wzajemnie, ważne jest abyście byli rozsądni w działaniu ale konsekwentni kiedy sytuacja tego wymaga. Ważne też żebyście służyli pomocą i byli mili dla graczy bo to buduje dobrą relację [Gracz] <=> [admin]

 

Powodzenia w tym bo cierpliwość i pokora nie są łatwe :)

Edytowane przez QubaS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekacie na moje wyjaśnienie a nawet na moje wytłumaczenie ehh.. umówmy się iż zlożę wyjaśnienie i aby nie powtarzać odpuszczę wytłumaczenie :D

Xena już Ci WYJAŚNIŁEM wszystko prywatnie, ale w sumie fajnie, że dałaś mi możliwość napisania jeszcze tego publicznie. Jeśli chodzi stricte o skargę to sprawa wygląda następująco.. Gdy wszedłem na serwer po raz kolejny ktoś nakręcał temat zbanowania kogoś tam, dziś akurat fincha. Napisała jedna osoba, druga dobrze świetnie, że jest to zgłaszane, ale admin również odpisał raz drugi myślę że to był Tyrion, że gracz jest czysty. Niestety nie poskutkowało i pozwól kobieto droga, że posłużę się podobnie jak Ty pkt regulaminu, gracz złamał:  4.2 Zabrania się spamowania na u@(powyżej 3 wiadomości od tego samego gracza, o tym samym temacie).

4.3 Zabrania się używania wulgaryzmów na czacie.

Wyszedłem z założenia, że skoro gracz nie rozumie gdy grzecznie mu się odpisuję, że gracz jest sprawdzony i jest czysty oraz gdy używa w naszym kierunku niecenzuralnych słów, jedynym sposobem aby to pojął bez wyrzucania go z serwera jest użyć słownictwa na jego poziomie, za spam czy za kulturę no tu już szczegół, więc tak złamałem pkt. 6.13 w zamian za nie wyrzucanie go z serwera. Co było dla niego korzystniejsze? Każdy powinien wyrobić swoje zdanie, ja chciałem spokojnie chwilę pograć, pobawić się dlatego uważam, że czasem trzeba uderzyć pięścią w stół gdy ktoś nie rozumie grzecznych informacji.

 

 

Druga sprawa, którą też Ci wytłumaczyłem i do, której bardzo chętnie się odniosę, skoro dałaś mi możliwość gdyż właściwy temat został niestety zamknięty :/ Pseudo-wybory zastępcy opiekuna. Może zacznę od tego iż bardzo średnio podoba mi się ostatnia polityka decydentów serwera, regulaminy, admini którzy zaraz znikają itp, bardzo nie spodobało mi się zachowanie opiekuna gdy po tym jak Huansanchez nie po raz pierwszy szukał zaczepki na serwerze, obrażał czy to gracza czy admina, no w tamtym momencie zachowywał się wulgarnie aż w końcu obraził mnie za co słusznie został wyrzucony. Na co opiekun poinformowany prawdopodobnie przez brata wchodzi na serwer z pretensjami na jakiej podstawie ukarałem zadymiarza z żądaniem udowodnienia sluszności kary. Koleś wyleciał za obrazę mnie, więc to ja jestem osobą która wie czy zostałem obrażony czy też nie, z resztą przyznałeś mi rację, ale to było odbijające taki hmm brak zaufania? W końcu wczoraj zobaczyłem rekrutację na opiekuna i zaraz po jej ogłoszeniu jest zgłoszenie, są dwie możliwości albo bardzo szybkie palce albo taka głupia prowizorka. O żadnym zastępcy opiekuna w moim przypadku w ogóle nie ma mowy, admin serwera to jest max na co i tak średnio starcza mi czasów co dobitnie pokazuje GT. Celowo zgłosiłem się by podpuścić i tę gorycz ostatecznie przelać, a także naświetlić nieco, bo nie lubię jak się idiotów z ludzi robi. Z w/w powodów nabrałem obrzydzenia i myślę, że aby ten ból dupy Ci przeszedł, specjalnie dla Ciebie podziękuje za adminowanie tu ;) Proszę, mam nadzieję że dupa ma się lepiej.

 

 

@Qubas chłopie drogi kim Ty w ogóle jesteś?! Wiesz z czym mi się jedynie kojarzy Twój nick? Z trzema rzeczami. Pierwsza notoryczne oskarżanie mnie na serwerze o hackowanie. Druga rzecz po raz drugi bezpodstawne oskarżenie o jakieś pierdoły, pierwszy raz słyszę opinię bym miał coś do graczy. A do upominania o przestrzeganie regulaminu jestem zobowiązany. I tu pudło! Bo akurat respa to w miarę mozliwości staram się egzekwować wiec jacy kumple?! Podaj przykłady, nicki dowody! Jesteś jak Antoni M. krzyczysz i krzyczysz a guzik wiesz i jeszcze mniej dowodów ;) Trzecie z czym Cię kojarzę i tu fajnie się zgrywa z Twoja wypowiedzią, to Twój opiekun na serwerze i nie przyznawanie admina z powodu braku STEAMA! Uwzględniając, że FFA cierpli na niedobór adminów oraz tu uwaga z dużą dozą prawdopodobieństwa sam na STEAMIE nie masz.. Aha jeszcze z jednym Cię kojarze z jęczeniem o super-adminie, tak abyś miał admina na DD2 gdyż Twoje podanie zostalo odrzucone. Myślę, że tymi FAKTAMI (zapamiętaj to słowo) z pamięci jasno pokazałem jakim Ty jesteś świetnym adminem i jeszcze lepszym opiekunem. Przestań truć dupę jeśli nic konkretnego i prawdziwego wystukać na klawiaturze nie potrafisz. Nie pozdrawiam.

 

Edit. Krótko czy nie krótko, Twoje posty i tak nic ciekawego nie wnoszą. Ja napisałem o tym, że chłopaki byli po słowie wcześniej i wynik był znany o czym świadczą fakty, które każdy zdrowo myślący może sobie sprawdzić i zweryfikować a Ty o niedorozwojach, będąc jednym z nich łykając to co oficjalne jak dziwka spermę, nie potrafiąc łączyć faktów. Nie zaczynaj ze mną dyskusji ponieważ jesteś zbyt ubogi w inteligencję by podjąć ze mną jakąkolwiek polemikę.

 

 

@Skiperek No i potwierdziłeś moje słowa, nieco na około ale sens zostaję ten sam. Byliście po słowie więc jak mogę to inaczej określić niż pseudo? Może dobitniej sfingowane. Tylko ja w odróżnieniu od ameb umysłowych typu użytkownik wyżej, potrafię myśleć analitycznie i łączyć fakty dlatego wystawiłem kontrę będąc zielonym bo widziałem co się kroi. Wystawiłem by pokazać coraz większy burdel i jakieś słabe zagrywki, część opisałem tam część opisuję tu. Pretensję? Po prostu jestem za duży na takie tanie zagrywki, takie prowizorki, w/g mnie to plucie w twarz społeczności serwera, część łyknie a część się oburzy jak ja. Swój cel osiągnąłem, pokazałem pewne sprawy liczę że to da do myślenia bo ja też słyszę coraz głośniej, że jest burdel a ryba psuję się od głowy a takie namaszczanie i robienie z ludzi baranów nie pomaga. Wszystko.

 

 

@Xena jeśli POTRAFISZ, wskaż mi proszę to "nieco prawdy" w słowach Qubasa, chciałbym się do tego odnieść a jeśli NIE potrafisz to nie rzucaj takimi tekstami.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko bo z tel... Jestes smieszny i idz spac chlopie o ffa nie masz pojecia OCB i to nie sa moje wymysly... Nie mowie ze teraz te rzeczy co ci zarzucam mialy miejsce tylko na jakiejs przestrzenie czasu... Next time nie pisz bzdur ze skladasz podanie zeby cos prowokowac bo brzmisz jak niedorozwoj... Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc krótko - Skarga słuszna, ale słaba, jedynie upomnienie dla admina.
Xena jak to dobrze napisała ma "ból dupy", ale ostatnimi czasy nie tylko ona na DD2, sam osobiście wstydziłbym się napisać taką skargę, gdyż po pierwsze napisana jest jakbyś była rozkapryszoną dziewczynką a po drugie jest za mało powodów by odebrać Wawie admina.
Qubas tutaj nawet nie będę się zbytnio wypowiadał na twój temat, ale wydawałeś mi się bardziej dojrzały a po poście wyżej widać, że jeszcze chyba nosisz pieluchy bo dajesz się sprowokować na każdym kroku, więcej luzu :)
Co do samego Wawy, nie raz z nim siedziałem na serwie i we dwoje adminowaliśmy i serwer zawszę był dobrze ogarniany jak ktoś coś pisał na u@ zaraz obydwoje na spect siedzieliśmy i patrzyliśmy na gracza, nie mam co do jego pracy zastrzeżeń a że od czasu do czasu przeklnie, boże ludzie każdemu się to zdarza, policjantowi na służbie i politykom w sejmie podczas debat, także ogarnijcie się troszkę i zastanówcie się czy jest warto.

Xena i jeszcze jedno nie podoba się wróci na adminkę i ogarniaj serwer po swojemu, w ostatnim czasie na serwerze jest coraz to większy burdel i każdemu nie tylko wawie puszczają nerwy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga jest do natychmiastowego zamknięcia! Swoimi postami rozwalacie atmosferę na serwerze :(

 

Skarga jest o nic i powinna ona być zamknięta po pierwszym poście.

To zadanie należy do Ciebie Fryzjer.

Nie spodziewałem się takich negatywnych emocji.....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał Damian u góry.

Każdego nerwy czasem ponoszą, mnie też a opiekunem serwera jestem.

Tak samo spinajcie do Karola który jest właścicielem więc jaki poziom on powinien są reprezentować? A sami wiecie że go też nerwy lubią ponieść.

 

Do zamknięcie, temat generuje spam a powód jest tak błahy że wg mnie nie powinien być rozpatrywany.

Jedyne co dodam to ja na miejscy Gerlo bym im od razu dał bana na tydzień żeby się uspokoili.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozwiania waszych watpliwosci. Fryzjer napisal do mnie czy jestem glownym opiekunem, odpowiedzialem mu ze tak jestem bo polaczekkk odszedl , zapytal sie mnie czy moglby mi pomoc i zostac moim zastecpca. Odpowiedzialem ze zastanowie sie , po chwili odpisalem ze otworze rekrutacje i zeby fryzjer napisal podanie i jesli ktos jeszcze sie zglosi to z was  wybiore  z Karolem zastepce. Po otwarciu rekrutacji pojawilo sie podanie fryzjera , potem podanie napisal tez gerlo . Z Karolem postanowilismy dac szanse fryzjerowi. Nie pomylilismy sie wybierajac fryzjera , a ta sytuacja pokazuje jak sie gerlo zachowujesz xd.  

Co do skargi upomnienie slowne dla gerla. Bedac adminem musisz byc cierpliwy i nie mozesz wypisywac co Ci sie podoba na y@ itp bo to jest niedopuszczalne . 

Sorki ze tak pozno pisze ale bylem w robocie :p

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności