Skocz do zawartości

[DYS] Kiedy EVENT?


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówiłam EVENT chciałam zrobić w grudniu, mówię z góry, że jest mała szansa, że on nie odbędzie się wgl, choć wątpię, ale wole wcześniej Was poinformować aby nie było później kłótni.

 

No i powstaje problem DATY także proszę aby wypowiadały się tutaj tylko osoby, które na EVENT będą mogły się pojawić bo na tej podstawie chce ustalić datę oraz godzinę ~ mówię z góry, że ani zabaw ani mapy jeszcze przygotowanej nie mam ani nawet pomocników i póki co nie mam czasu na to więc ten EVENT będzie taki "na ostatnią chwilę", ale cała zabawa będzie wyglądała tak samo jak poprzednie + myślałam o ruletce z możliwością wylosowania VIP'a tak na koniec, ale nie wiem czy mnie się uda oraz nie będzie naćpanego boxa jeżeli ktoś nie wie dlaczego: Azjata 5

 

 

Wzór:

Twój nick:
Data, która Ci odpowiada(można kilka):
Godzina, która Ci odpowiada(można kilka):
Uwagi/pytania:

Umówmy się, że od 19 do 28 grudnia to przedział w jakim uda mi się "wyrobić" lepiej lub gorzej z EVENTEM o ile nic nie stanie na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: mrolo

Data, która Ci odpowiada(można kilka): najlepiej to tak 17 albo po 24 

Godzina, która Ci odpowiada(można kilka): tak mniej więcej od 12:00 do 22:00

Uwagi/pytania:

Edytowane przez mrolo10000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: رافائيل
Data, która Ci odpowiada(można kilka): 19-28
Godzina, która Ci odpowiada(można kilka): Od poniedziałku do piątku 14-17/W weekendy 11-14 lub 16-19
Uwagi/pytania: Może każdy dostanie vipa na czas tego eventu, żeby wszyscy mieli w miarę wyrównane szanse? Będzie coś w zamian za naćpanego boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick:_F_R_Y_T_A_

Data, która Ci odpowiada(można kilka):11 lub 18 grudnia.

Godzina, która Ci odpowiada(można kilka):od 12/13

Uwagi/pytania:brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: Eqk

Data, która Ci odpowiada: Skoro w grudniu jest możliwość 17/18 to liczę na odbycie się eventu w Styczniu (jakikolwiek dzień stycznia)

Godzina, która Ci odpowiada(można kilka): 14/15

Uwagi/pytania: brak 

Edytowane przez eqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności