Skocz do zawartości

[III]Wywiad z Tymbarkową - Trudne decyzje życiowe


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1481218249__wywiadztymbarkowa.png

 

 

 

redaktor.png

photo-21487.jpg?_r=1477061170

@Miechu 

vip.png

photo-7787.jpg?_r=1474117115

@Tymbarkowa :3

 

Witam, dzisiaj przeprowadzę dla was wywiad z Kingą, nasza administratorką TS'a. Hej.

Hej wszystkim  Cieszę się, że w końcu udało nam się złapać i możemy zrobić ten wywiad.

Twój ostatni wywiad był w styczniu 2015 roku, co daje prawie dwa lata przerwy. Zapewne nastąpiła masa zmian w Twoim życiu przez taki okres czasu, zachcesz pokrótce wymienić te najważniejsze?

Zgadza się. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Największą zmianą jest chyba ta, że w moim wieku z przodu już jest liczba 2 xD a tak na poważnie, to skończyłam technikum, zaczęłam pracę oraz rozpoczęłam naukę w szkole policealnej na kierunku BHP. Na pewno też dorosłam od tamtej pory i zaczęłam inaczej postrzegać wiele rzeczy.

W klasie o jakim profilu byłaś w technikum?

W technikum byłam na Ochronie Środowiska, aczkolwiek z perspektywy czasu widzę, że był to najgłupszy wybór jakiego mogłam dokonać.

Czy mogłabyś nam przybliżyć na czym ten kierunek polegał oraz co można po nim robić?

Technik Ochrony Środowiska jak sama nazwa wskazuje zajmuje się ochroną środowiska - pomiary zanieczyszczeń wody, powietrza czy też hałasu. Po technikum nie ma nic, jedynie mogę pracować na jakichś wysypiskach śmieci, oczyszczalniach ścieków i tym podobnym firmom jednak nie wszędzie. Często do takiej pracy przyjmują tylko inżynierów xD Komicznie brzmi nie prawda?

Co kierowało Tobą gdy wybierałaś ten kierunek?

Szczerze? Byłam głupia i sugerowałam się tym co znajomi mówili - "fajna szkoła", "nie trzeba się w ogóle uczyć" itd itd. A że mi się nigdy uczyć nie chciało, to pokusiłam się opiniami. Teraz wiem, że to był duży błąd..

 

Mówisz ze wybierając technikum kierowałaś się znajomymi, a co Tobą kierowało wybierając obecny kierunek nauki?

Obecny kierunek nie jest tym, który chciałam robić. Zapisałam się do obecnej szkoły na kierunek Administracji, ale ze względu na małe zainteresowanie nim nie został otwarty więc poszłam na BHP. Dużo pomagał mi brat z wyborem. Również na początku myślałam o Ratowniku Medycznym, ale przekonali mnie, że po technikum nie mam nic.

Jak widzimy, twoje wybory dotyczące szkoły nie należały do najbardziej przemyślanych a więc jakie masz plan na swoją przyszłość?

Nie odbiegam za daleko w nią. Na razie jedynym moim planem jest wyjazd za granicę do pracy, a co będzie później? Zobaczymy.

Mówisz ze ciągnie Cię za granice, a do którego dokładnie państwa?

Wyjeżdżam do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Wrexham.

Wyjeżdżasz do rodziny czy masz zamiar jechać tam że tak powiem "na ślepo"?

Wyjeżdżam z moją ciotką przez agencję pracy. Więc można w pewien sposób powiedzieć, że jedziemy na ślepo.

Masz już ustalone w miarę w gdzie chcesz pracować czy wszytko będzie się dopiero okazywać na miejscu?

Tak. Mam już zapewnioną pracę jako pakowacz. Niby nic nadzwyczajnego ale hajs się zgadza :D

Masz plan za kilka lat wrócić do kraju czy wolałbyś za granicą założyć rodzinę i tam już zostać?

Na pewno nie chce tam zostać na stałe. Tutaj się urodziłam, wychowałam, tutaj jest mój dom. Tutaj mam rodzinę, przyjaciół, wspomnienia - te dobre i złe. Nie chce tego zostawiać.

Boisz się wyjeżdżać? I jak z twoją znajomością angielskiego?

Oczywiście, że się boje. Do końca nie wiem czego się tam mogę spodziewać, jacy ludzie tam będą, jak praca będzie wyglądać. Wszystko jest pod jednym wielkim znakiem zapytania, ale jak nie pojadę to się nie dowiem. Z moim angielskim nie będę ukrywać, że jest słabo. Nigdy nie potrafiłam się go uczyć, ale wiem też od znajomych, że tam się dużo nauczę przez kontakty z ludźmi.

Ja Ci życzę powodzenia w twoich planach a wracając teraz do początku, wspomniałaś że znalazłaś pracę, zechcesz się z nami podzielić tym?

Tu raczej nie ma co opowiadać. Wzięłam tą pracę jako pierwszą lepszą, odkładam z niej na wyjazd. Niech ona zostanie dla was jedną wielką niewiadomą :o

A jakie masz teraz pomysł na "siebie" na sieci? Masz jakieś plany z nią związane?

Na sieci nie planuje niestety nic. Ze względu na to, że w styczniu wyjeżdżam za granicę, będę odchodzić całkowicie z sieci. Można powiedzieć, że jest to mój pożegnalny wywiad. Nie chce trzymać miejsca, ze względu na to, że nie wiem czy znajdę tam czas na cokolwiek.

Skoro masz zamiar nas opuścić już niebawem, to opowiedz jak to się stało ze zostałaś na tak długo na classicu?

Nie powiem, na classicu jestem bardzo długo bo od 2013r. Całą moją przygodę z cs "przeżyłam" na tym forum, zaczynając od 1.6, a teraz kończąc na GO. Strasznie spodobała mi się atmosfera tutaj, która do teraz jest genialna chociaż wiadomo, jak wszędzie bywają różne kłótnie. Poznałam tutaj wiele cudownych ludzi, których naprawdę uwielbiam i pomimo, że mamy kontakt nie tylko tutaj to zostałam tu dla nich, dla tej atmosfery, którą budowaliśmy. Nie powiem, dość długo trzymał mnie też sam Kącik Redaktorski, który starałam się postawić na nogi przez długi czas i chyba mi się to udało :) Z bólem serca będą stąd odchodzić, ale mam nadzieje, że jeszcze do was powrócę

My mamy taką samą nadzieję. Powiedziałaś że poznałaś dużo fajnych ludzi, jest ktoś kto Ci szczególnie zapadł w pamięć i o kim na pewno nie zapomnisz?

Heh na pewno nie zapomnę o tych osobach, z którymi mam kontakt poza siecią :D Największy kontakt mam z Tomkiem (James0'v). Jest to osoba, którą poznałam przez przypadek tak naprawdę, a znajomość została na dłużej  Również dobry kontakt mam z Umciakiem, Mariną, z Szeregowcem (chociaż tutaj ten kontakt jest mniejszy to i tak raczej się dogadujemy) oraz Shino. To są osoby, z którymi spędzam większość czasu na TS3 ;3

Wspomniałaś że z Tomkiem poznałaś się przez przypadek, możesz przybliżyć jak to wyglądało?

 

Pierwszy kontakt między nami był poprzez wywiad, gdzie ta menda społeczna nie chciała mi opowiedzieć o czymś więc po wywiadzie był foch i tyle ze znajomości xD Później, któregoś dnia, wbił do mnie na kanał na TS, żeby zapytać czy chce być nominowana do Q&A. Można powiedzieć, że wtedy wszystko się zaczęło. Później prowadziliśmy razem karaoke (swoją drogą niezapomniane bo kosmos tam był xD) i do teraz się ciśniemy gdzie się tylko da ;3 taka nietypowa znajomość ;3
 

Czy pod tą "nietypową znajomością" kryje się coś więcej? :D

Już i tak dużo osób o tym mówi więc sprostuje to. Tak, jesteśmy z Tomkiem razem. Na tą chwile jesteśmy ze sobą szczęśliwi i nic nie zapowiada, żeby się to zmieniło. On jaki jest taki jest, ale kocham go mocno  W maju kończy szkołę i ściągam go do siebie za granicę gdzie będziemy razem mieszkać. Ostatnio nawet spędziliśmy cudowny weekend w górach, mogę w sumie pokazać wam zdjęcia (raz się żyje ;x )

A tak serio to pozdrawiam osoby, które serio myślą że między nami jest coś więcej niż znajomość i obgadują za plecami xD Nie zawsze jeśli z kimś dużo rozmawiasz na ts itp to od razu jest big love..
Bardzo lubię Tomka, on mnie chyba też (w sumie to już pytanie do niego) i tyle. Moja sygnatura to żart, żeby go zdenerwować, bo oboje wiemy, że napisał to na żarty... Jeszcze raz pozdrowienia dla osób, które serio w to uwierzyły xD

 

Ja podpinam się po to co powiedziałaś oraz mam nadzieję że niektóre osoby wezmą to do siebie. A tak już serio, jak myślisz czego będzie Ci najbardziej brakować? Takiej jednej najważniejsze rzeczy

Na pewno kontaktu z tymi wszystkimi ludźmi. Zawsze wchodząc na ts ktoś tam na mnie czekał, więc na nudę nie mogłam narzekać xD

Mam nadzieje że jak znajdziesz chwilę czasu to wpadniesz do nas pogadać oraz że następny wywiad będzie już o twoich doświadczeniach oraz przeżyciach za granicą!

Czas pokaże co to będzie, zobaczymy.

Ja mocno trzymam kciuki za Twój powrót do nas oraz za to aby twój wyjazd był pełen pozytywów! Czy na koniec chciałabyś kogoś pozdrowić?

Jasne, że chcę! Na początku no oczywiście pozdrawiam Tomka, loffki kisski i te sprawy ale i tak jesteś idiotą i wyjaśnię Cię w końcu xD  Shino, daleko do siebie nie mamy, więc skończ 18 i idziemy na piwo! (ja oczywiście nie pije alkoholu xD), Marina aka Karpik - wiem, że mnie kiedyś nienawidziłaś, teraz już to rozumiem ale teraz kontakt jest jaki jest, powodzenia z tym borowikiem Pawłem i czekam na flaszke od was (w dalszym ciągu podkreślam, że ja nie pije alkoholu, to tylko na wystawę xD) Ty wiesz za co ;> Umciak Tibijczyku <3 nikt inny nie potrafi mnie tak rozjebać wyzywając mnie xD to już chyba zawsze tak będzie, jak Ty chyba kozak jesteś xD Patriotic - na forum jesteś od niedawna dzięki mej osobie, ale mam nadzieje, że zostaniesz na długo pomimo, że odchodzę <3 Pozdrawiam również Ciebie Miechu i dziękuje za wywiad ;3
Na sam koniec pozdrawiam wszystkie osoby, z którymi miałam jakąś styczność. Pamiętajcie nie zmieniajcie się pod żadnym pozorem  STRZAŁKA!


Dziękuje za pozdrowienia, z mojej strony to tyle. Trzymaj się, cześć

 

Edytowane przez Miechu
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie aie czyta , Tymbarkowa zawsze urozmaica wywiady i dzieki niej wywiadzik ma ład i skład. Duzo chaosu ( takie mam wrazenie) troche pytan , skuienie sie na jednej rzeczy ( i tu powinienes skupic sie glownie na jednym temacie pozniej kolejne pytanie na inny temat itp.) , bo takie powroty troche do tego i do tamtego sieja wspomnainy wczesniej przeze mnie chaos.

Piza tym nie mam do czego sie przyczepic.

Plusik dla Ciebie Miechu, a dla Kini powodzenia i pozdrowionka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal uważam, że Miechu dodaje jedne z lepszych wywiadów jakie były na sieci (a przynajmniej w ostatnim czasie). Nadal myślę, że się za bardzo spinasz i za mało czasu sobie dajesz.

Jednak mimo to odwalasz kawał dobrej roboty Miechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Cię zaraz wyjaśnię... Kinguś, kontakt nam się nigdy nie straci, już ja za to zadbam. Pomogłaś mi, kiedy było mi najciężej. Idziemy na piwerko! A co do wywiadu - jest parę błędów, które idzie łatwo wyłapać, trochę zgodzę się z Renią w pewnych kwestiach, ale idzie Ci to coraz lepiej, tak trzymać, wywiad na dobrym poziomie... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marina aka Karpik - wiem, że mnie kiedyś nienawidziłaś, teraz już to rozumiem ale teraz kontakt jest jaki jest, powodzenia z tym borowikiem Pawłem i czekam na flaszke od was (w dalszym ciągu podkreślam, że ja nie pije alkoholu, to tylko na wystawę xD) Ty wiesz za co ;>
 No koleżaneczko, oczywiście! Flacha będzie, nie martw się :D

 

Co do wywiadu, robisz ten sam błąd co ja, który zauważyłam po czasie, pytania nie adekwatne do tematu rozmowy, no i kolorki średnio, ale Kinga go urozmaiciła i na prawdę wyszedł super :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności