Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - S3ReK


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.
 
Imię:Wiktor
Wiek:16
Kontakt:
-Ts: (S3ReK)
-Skype: (wiktorrymar28)
-Steam: (S3ReK | CSC)
-GG: 50285663
Twój nick na TS3:S3ReK
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Od dłuższego czasu mam takie postanowienie, że chce pomóc na team speaku i chce być jego częścią.
Kontakt z administracją: (w skali 1-10):5
Ile czasu spędzasz na TS3: Codziennie kończę o 14 i staram się wchodzić na ts'a i zawsze mieć go w tle, żeby był do mnie kontakt. Czasem siedzę 2-3 godziny a czasem cały dzień aż będą pustki.
Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Używam tego programu od bardzo długiego czasu, potrafię wykonać wszystkie funkcje które wiem, że admin ma wykonywać.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak
 
 

Ukończone 16 lat (+)

Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 (+)

Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 (Staram się)

Przynajmniej 25 sensownych postów i 15 godzin na forum (+)

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) (+)

Posiadanie mikrofonu (+)

Posiadanie konta na forum minimum 14 dni (+)

 

 

-Zapoznałem się z regulaminem teamspeak3.

-Jestem aktywnym użytkownikiem tego serwera.

 

Tym razem na pewno rekrutacja jest otwarta:

Click

Oraz moje ostatnie podanie zostało ZAMKNIĘTE ponad 7 dni temu:

Click

 

 

Rekrutacja jest otwarta to piszę przecież na rozpatrzenie ma trochę czasu więc może się coś zmienić.

DiamentowY Przyznaje wyrzucam cię z kanału bo cię nie szanuję więc nie chce byś przebywał tam gdzie ja to chyba zrozumiałe. Nie rozmawiałem z administracją więcej niż 3 minuty? ależ wymyślasz rozmawiałem wiele razy z różnymi członkami administracji i było to spokojnie ponad "3 minuty" :) .

Lisek, tak udźwigną bym spokojnie bo nie ważne w co gram to zawsze mam teamspeaka w tle i mogę olać resztę żeby poświęcić chwilę dla kogoś i nie jest to spontaniczne że nagle 2 rangi chce tylko a rangę na teamspeaku staram się już długo. Co do kultury od już chyba miesiąca nie dałem się z nikim w większy konflikt więc nie rozumiem :( .

Kasiu nie rozumiem stwierdzenia że mnie nie widujesz ... mam kanał nisko może przez to ale codziennie aktualnie przebywam ok 5 godzin więc to że mnie nie widujesz to nie znaczy, że mnie nie ma.

 

Do tego o co wam chodzi od tak długiego czasu nikogo nie obrażam ani nic nie wdaje się w kłótnie a wszystkie "Odzywki" są w celach żartobliwych do osób które znam dość długo i wiem, że nie mają z tym takiego problemu bo same tego używają. 

 

Ogólnie polecam się doinformować a nie używać informacji z przed kilku miesięcy bo dużo się zmieniło.

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu podanie na opiekuna a tutaj na admina ;d udzwigniesz 2 takie rangi? 

ja osobiscie jestem na nie

 

Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 (Staram się

 

ok xddddd

Edytowane przez lisek.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to adminów jest już wystarczająca ilość. Co nawet Pynia napisała w moim podaniu.

 

Dziwię się jeszcze, że rekru nadal jest jest otwarta.

 

A co do podania to nie widuję cie zbyt często i skala kontaktu z administracją - 5 to trochę mało. Słabo rozpisany podpunkt "Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?"

 

Na nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak się stara. Ma chęci, spełnia większość wymagań. Jeszcze jak poprawi zachowanie na teamspeak'u. To będzie dobrze. Tak więc, myślę, że mogę dać ci szansę. Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie.

 

Jesteś osobą konfliktowa. Za każdym razem jak jesteś na kanale ze mną to się klocisz i wyrzucają mnie bez powodu. Jeżeli ktoś dalej uważa za serek nadaje się na admina ts to niech się głęboko zastanowi,bo taki np Tomek wypowiada się mimo iz nie miał nigdy kontaktu z serkiem. Druga sprawa to kontakt z administracją. Ani razu nie widziałem żebyś rozmawiał z którym z adminów dłużej niż 3 min.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty Diamentowy jesteś bajko-pisarz.

Co do podania jestem na razie na nie

Administracja ogarnia,doszły 2 aktywne osoby.Podanie słabo rozpisane.kontakt z administracją taki se.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie nie ma prawa istnieć ze względu na: 

 

 

 

Na obecną chwilę jest wystarczająca ilość adminów. 

Widać niektórzy są słowni inaczej. Na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak
Czemu ?
Jeżeli rekrutacja jest otwarta i składa osoba podanie to znaczy że ma prawo je złożyć i koniec kropka, to nie wy decydujecie że jest wystarczająca ilość osób a opiekun.
Kulturalny
Znam go dłuższy czas jeszcze z JB jak grałem prawie rok temu.

Konfliktowy to prawda, ale na ogarnie :)
Dodatkowo
Wiek
Staż na naszej sieci
Chęci co mnie tutaj najbardziej zachęciło by dać TAK.
I mam gdzieś osoby które się ze mną nie zgadzają połowa tutaj ludzi to obłudnicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiochu, trochę inaczej jest tutaj to postrzegane. Dam sobie dłoń uciąć, że Właściciel zapomniał zmienić notatki rekrutacji na zamkniętą a Pynia nie potrzebuje więcej adminów co zaznaczyła niedawno w podaniu Kasi.
Jedynie co to zmarnował sobie czas, bo następne podanie gdziekolwiek będzie mógł złożyć za tydzień a podanie tak czy siak zostanie odrzucone.
Ja tam jestem na nie, jesteś strasznie niedorosłą osobą, nie chciałbym spotkać załóżmy w biurze obsługi osobę z takim mózgiem jak Ty. Broń Boże to nie jest tak, że Cię nie lubię, w zasadzie to Cię nie znam ale zdążyłem zamienić z Tobą parę słówek bodajże na JB. Dodatnio jesteś konfliktową osobą, na co wskazywały Twoje odzywki do osób trzecich czy do Twojego bezpośredniego rozmówcy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja jest zamknięta, po prostu tak jak napisał Jamesov zapomniano o zmianie notatki, w związku z czym zostałeś wprowadzony w błąd.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia, jesteśmy tylko ludźmi, a nie robotami.

 

+

 

 


Widać niektórzy są słowni inaczej. Na nie.

Na przykładzie tego prowokującego komentarza chciałam Was prosić żebyście nie oceniali z góry, a szczególnie jeżeli nie zapoznaliście się z sytuacją do końca. :oklaski:

 

Pozdrawiam, Opiekun TS3 - :)

Edytowane przez Pynia
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności