Skocz do zawartości

Od zera do Challengera


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodzę z kolejną inicjatywą na forum. Tym razem celuję w poradniki do LOL-a


W LOL-a gram od pierwszego sezonu, z moich osiągnięć mogę się pochwalić byciem w czołówce RadianLeague Polska w kategorii Coatchingu oraz 1150 pkt w ESL na tym stanowisku.

Na co dzień grywam na pozycjach top/mid/jugnle lecz od strony teoretycznej znam wszystkie pozycje.

 

 

Przeglądam ostatnio ten dział i patrząc na te poradniki które są na forum stwierdzam że są one nieaktualizowane oraz nie wszystkie są na poziomie.


A więc teraz to co chcę od was!

 

Napiszcie postać oraz pozycja na które chcecie ją zobaczyć!!

 

Jeśli widzisz post z postacią na pozycji którą chciałeś typować nie pisz jej drugi raz tylko daj lajka danemu postowi.

 

Niepotrzebny spam będzie karany.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć soczysty poradnik do Mastera Yi :)

 

Chodzi mi o tego mastera na midzie :v

Edytowane przez Jan Christian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo pisanie poradników jest pointless (bezsensu), obecnie liga legend jest na tyle prosta i otwarta, że tylko człowiek z ograniczonym myśleniem nie potrafiłby dobrze zbudować postaci, bo nie mówię tutaj o rozłożeniu umiejętności, bo to jeszcze prostsze... 

 

Tak czy inaczej, same poradniki w sobie, w grze, która należy do tych "easy to start, hard to master", nie ma większego znaczenia, poza tym mamy champion.gg czy jakiś innych probuilds.net dzięki, którym możemy podpatrzeć tych najlepszych graczy, a zarówno całą społeczność platinum+. 

 

Bardziej byłbym za contentem typu Phylol, który omawia grę jej status aktualny, czyli najlepsze picki, buildy itp. Sam chciałem coś takiego wprowadzać tutaj, ale biorąc pod uwagę, że na tym forum nic się większego nie dzieje, a 70% graczy z tego forum będzie się cieszyła, gdy wbije golda po kilkuset meczach, to uważam za zbyteczne, bo dłuższej dyskusji nie da rady nawet nawiązać, oraz większość tylko zostawi lajka, a nawet nie doczyta do połowy, bo nie będzie się chciało/brak czasu. (Chciałem coś takiego robić, ale za dużo czasu mi to zajmowałoby, a mam naprawdę napięty grafik). 

 

Na dodatek wszelakie poradniki są nietrwałe i narzucają pewien punkt widzenia, co tylko zaćmiewa jakąś kreatywność odbiorcy, bo potencjalny odbiorca będzie kopiował schemat, zamiast wynieść z niego coś więcej. 

Nie zapominajmy, że to nie reddit, tylko cs-classic, so you know what i've mean xD 

 

A i jeszcze jedno:

Niepotrzebny spam będzie karany.

Kim ty jesteś, żeby pisać coś w tym stylu? XD 

Edytowane przez Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno: Miechu, w 19 Gru 2016 - 16:44, powiedział: Niepotrzebny spam będzie karany. Kim ty jesteś, żeby pisać coś w tym stylu? XD

Jestem osobą która ma układy z osobami którym byś tego nie napisał XD

 

A co do reszty, nie mam zamiaru robić poradnik na poziomie silvera lecz zrobić kołczerski poradnik na zasadzie EloBoost.

A przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie żebym kogoś poduczył osobiście lub drużynowo.

Ja jestem otwarty i chętnie pomogę a taki poradnik jak się zachować może i ogranicza myślenie ale osoby z silvera nie potrafią z niego wyjść z powodu tego że nie mają ograniczonego myślenia. Od tego w drużynie jest coach aby ograniczał niektóre zapędy a inne rozwijał.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności