Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie UpishDzonny


Tedzik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: UpishDzonny
Imię: Kamil
Wiek: 15 lat no można powiedzieć ze około za miesiac 16 po 11 lutego mam urodziny
Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):10/10 przeczytałem go całego w 100% 

Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak(nowy)

Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/UpishDzonny/193.33.177.87:27051/
Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: A więc tak. Jestem osobą która w 100% nadaje się na to stanowisko. Jestem miły kulturalny chętny do pracy i przede wszystkim ogarnięty adminem byłęm juz wiele razy wiec ogarniam wszystko zwiazane z AMX
Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak posiadam ale obecnie moge podać tylko nick (UpishDzonny) ponieważ cos sie zepsuł telefon a zeby się zalogować potrzebuje steam guarda
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: No tak kilka godzin dziennie w weekendy 6,7 albo 8

W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):dni robocze no to od 15 tak do 18 19 i od 20 tak do 22 w weekendy to w ciagu całego dnia

Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak

Staż w grze counter strike 1.6: Może trudno w to uwierzyć ale w cs 1.6 gram juz 8 lat zacząłem jako 7-latek i tak se nadal gram

Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak bardzo wiele raz szczegulnie na modzie JB raz nawet opiekunem dosyć znanego JB ogarniam AMX i FTP w skrucie na pewno sobie poradzę

 

P.S. Nie jestem w stanie płacić składki w wymaganiach nic o tym nie było ale piszę tak dla pewności

 

 

 

 

 Sequell** Wyobraź sobie że gram w cs od 7 roku życia i możesz sobie nie wierzyć nie obchodzi mnie to.

Po 2 dziwisz sie,że znam cały regulamin w 100% jak mam prawie nic nie przegrane na serwie??? w przeviwięstwie do cb zanim zaczne grac na jakimś serwerze czytam regulamin wiec nie wiem co cie tak zdziwiło to ze mało grałem na serwie to nie mam prawa znac jeszcze regulaminu z 100% ???? zastanów się chłopie

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

-GT Zero! !? jaja se chłopie robisz? Chyba sie sie pomyiło coś

-Podanie to też jakiś żart Nigdy nie uwierzę, że grasz w cs od 7 roku życia.......... Weź mnie chłopie nie rozwalaj 

-regulamin 10 /10 przy zerowym gt? Chory jesteś!? Weź się nie kompromituj

 

 

Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: A więc tak. Jestem osobą która w 100% nadaje się na to stanowisko.

A ja jestem w x% pewien że masz nie równo pod sufitem pisząc te podania. Dziękuje 

 

do odrzucenia z mostu

"

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma solidne nie:

 

-GT masakra

-Na serwerze grał może 2 razy

-Podanie razi w oczy (kolorowanka)

 

Pograj z miesiąc na serwerze, poznaj ludzi, serwer. Pokaż się z dobrej strony i możesz startować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA DUŻE NIE :


-BARDZO SŁABE GT
-NIE ZNAM CIĘ I NIGDY NIE WIDZIAŁEM NA SERWERZE
-8 GODZIN NA SERWERZE MÓWISZ ,NAWET JEDNEJ CIĘ NIE WIDZIAŁEM

- NIE SPEŁNIASZ WYMAGAŃ CO NAJMNIEJ 5 SENSOWNYCH POSTÓW NA FORUM

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niektórzy powinni mieć zakaz wypowiadania się w podaniach:) większość wie ocb.

 

Jestem na NIE.

 

Gt -

Nie widziałem cię ani razu na serwie.

Pograj 2tyg, poznaj ludzi, daj się poznać.

Nikt nie zaakceptuje takiego podania.\

Nie spełniasz wymagań. Napisz ponownie za 2tyg.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bywam na serwie codziennie,lecz czasami wchodzę Pod innym nickiem ale co do podania to

 

-GT ty sobie żarty stroisz?

-aktywność na forum

-pograłeś kilka godzin i już piszesz podanie?

 

Ps:Kolor czerwony jest tylko i wyłącznie dla administracji ;) 

Moim zdaniem do odrzucenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie:

[-]GameTracker Totalna Porażka,

[-]Nikt ciebie nie zna bo nie byłeś wgl na serwerze a składasz już podanie,

[-]Aktywność na forum zerowa,

[-]Na pewno nie grasz od 7 roku życia w Cs'a i nawet ci pewnie o uszy nie przeszło o tej grze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności