Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Brat Marcin


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:RomantykNLO

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Brat Marcin

4.IP/SID oskarzanego*:admin

5.Data i godzina:20:30

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Neemo, Navi[bOT] i jeszcze aleksior? jakoś tak się nazywał. Mam też skriny, jak Brat Marcin się wyrażał, ale nie plik nie chcę się dodać na forum -_-

7.Opis sytuacji:Otóż zostały wydane polecenia wszystko ok, mieliśmy ustawić się w szeregu przy ścianie, ale Brat Marcin tego nie zrobił i nie mam pojęcia z jakiego powodu zaczął slapować gracza, czas na wykonanie się skończył a wspomniany wcześniej admin zaczął SPAMOWAĆ na y@ i wyzywał nas(graczy) na tym właśnie czacie od idiotów i niejednokrotnie przeklinał. Wznoszę o surowe ukaranie ADMINA, bo nie mam zamiaru grać na serwerze(i inni gracze pewnie też) na którym admini WYZYWAJĄ I PRZEKLINAJĄ na GRACZY. Poza tym, admini nadmiernie nadużywają y@/y@@ i wgl, ale to inna sprawa.

 

Co do dowodów, próbuję ogarnąć jakoś te ss'y

TO na 100%on, bo został zabity po nie wejściu do szeregu, i zaczął pisać że jak miał wejść jak blokowali(mam ssa tego ale nie działa), więc tu już podejrzenie pada na niego+spam zaczął się 1 sekundę po jego zginięciu. Na 100% on

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 

 

Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez RomantykNLO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt: byłem na serwerze, widziałem co się działo. Jednak nie przyznaje się do skargi, ponieważ nie mam pewności, że to akurat ten użytkownik popełnił ten błąd( y@ był anonimowe, tak samo jak slapowanie i inne rzeczy, które zawiniły). Mógł to zrobić każdy admin(prawda było w tym czasie na serwerze 3 adminów; Brat Marcin, Na'Vi [PRO], oraz ja: ->NeM0o_!), aczkolwiek w tym czasie mógłby być też inny admin pod innym nickiem(jeśli się mylę z góry przepraszam). Tyle z mojej strony, jeśli coś źle napisałem- z góry przepraszam.

@edit

Domellenel dlatego piszę, że ja nie mam pewności, że to on. Wybrano mnie na świadka, to się wypowiadam a propo tego, co się zdarzyło. Pozdrawiam.

Edytowane przez ->NeM0o_!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo, po co mówisz jak się nie znasz. Każda wypowiedź admina jest w logach w FTP więc jeśli faktycznie tak się działo to Shino lub vabi znajdzie na to dowody.

Właśnie się za to zabrałem

 

 
 
L 01/09/2017 - 20:28:40: "Brat Marcin<1633><STEAM_0:0:49537791><>" triggered "amx_tsay" (text "jak ja mialem wejsc") (color "white")
L 01/09/2017 - 20:28:42: "Brat Marcin<1633><STEAM_0:0:49537791><>" triggered "amx_tsay" (text "kurwa") (color "white") 
L 01/09/2017 - 20:28:54: "Brat Marcin<1633><STEAM_0:0:49537791><>" triggered "amx_tsay" (text "jak ci idoci nie chcieli wejsc") (color "white")
L 01/09/2017 - 20:28:59: "Brat Marcin<1633><STEAM_0:0:49537791><>" triggered "amx_tsay" (text "i zlaczyc") (color "white") 
L 01/09/2017 - 20:29:01: "Brat Marcin<1633><STEAM_0:0:49537791><>" triggered "amx_tsay" (text "kurwa") (color "white") 

 

 

 
Nie cenzuruję, by każdy widział jak zostało to napisane. Mam nadzieję, że widzę to ostatni raz z Twojej strony, w szczególności te przekleństwa i obrazy. Jeżeli to się powtórzy chociaż raz to pomówimy, ale o degradacji. Skarga jak najbardziej słuszna. 
 
L 01/09/2017 - 20:27:56: "->NeM0o_!<1603><VALVE_0:4:503287411><>" triggered "amx_tsay" (text "POWTOOOOOOORZ") (color "white")

 

 

Twojego Nemo, drogi kolego, nadużywania y@ w logach też jest trochę. Jako, że dużo razy upominałem adminów na serwerze o wstrzemięźliwość od używania tego czatu to też niezbyt wziąłeś sobie to do serca. Dostajesz ostrzeżenie mój drogi.

 

Mam nadzieję, że się to nie powtórzy, ani u jednego ani u drugiego. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności