Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Jan Christian


R0dr1g3z

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: R0dr1g3z
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Jan Christian
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:61628808
5. Data i godzina zdarzenia: około 19:38 15.01.2017
6. Mapa: jb_gaben_pi
7. Opis sytuacji: Dostałem bana za "krycie osoby która podpowiada" NIE NA ZABAWIE
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Demo jak będzie to wstawie, ale tu nie potrzeba demka żeby potwierdzić skargę bo powód bana jest w sourcebans a tu punkt z regulaminu

"1.10 Zakaz podpowiadania CT-TT, TT-CT podczas zabaw !zabawy."

Świadkowie: Pancernik, Sebuś, Heput, DjKalash i inne osoby z serwera
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: Chyba pierwsza środa albo czwartek jak będzie demko to pobiorę i sprawdzę.

 

Link do BANA

 

@Edit

 

No i co z tego, że są martwe to tylko gra a my nie jesteśmy na serwerze Real Life tylko JB. Skoro mówisz że martwe osoby nie mają prawa podpowiadać żywym osobom to znajdź mi to w Regulaminie bo ja tego nie widzę. Na tym serwerze są zasady i ich się trzymamy a to, że coś według ciebie jest niesprawiedliwe to już mnie to nie obchodzi. Skoro jest totalny bezruch a np. ktoś się ruszy bo pies mu ruszył myszką to jego wina? Nie i to jest niesprawiedliwe ale w żaden sposób na to nie zaradzisz bo dla ciebie się liczy tylko to, że się ruszył i tyle. Demka chyba nie muszę już dodawać bo Jan wszystko już nam "rozrysował".

 

@Edit 2 

Agencik szkoda, że 3/4 serwera sobie podpowiada a jakoś bana nie dostała.

 

@Edit 3

Jan to czemu oni nie dostali jakoś za to bana? Skoro reszta pije i nie ma przypału to czemu ja mam mieć przypał jeśli ja pije?

 

Zależy od opiekuna bo mój np. udawał, że nic nie słyszy xD

 

Po za tym jak ty chcesz "umilać" grę buntując się? Mi to gry nie umila. Więc twój tok rozumowania jest nielogiczny i nie trzyma się kupy. Z jednej strony chcesz, żeby gra była przyjemna a z drugiej strony sam rozwalasz rozgrywkę.

 

Agencik "buntowanie się" to też psucie zabawy innym a raczej wątpię, żeby dodano do Regulaminu zakaz buntowania się.

Edytowane przez R0dr1g3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy martwy gracz podpowiada graczy który jest żywy, gdzie znajduje się osoba zbuntowana lub jaką ma broń jest to oszukiwanie. Martwe osoby nie mają prawa podpowiadać żywym bo są MARTWĘ.

Ty jako strażnik powinieneś rozumieć takie rzeczy,a nie utrudniać mi sytuacje, która i tak już na serwerze była napięta. Jeżeli ktoś ci podpowiada sam powinieneś zgłaszać mi żeczy typu rzeczy ponieważ jesteś STRAŻNIKIEM. Jeżeli dla ciebie ranga jest tylko kolorkiem to się zastanów po co składałeś podanie.



Rodrigezie, to że 3/4 serwera sobie podpowiada to nie znaczy, że ty też musisz podpowiadać albo żeby tobie podpowiadali. "Ej no. Przecież wszyscy w klasie piją to czemu ja mam nie pić." Nie wiem jak mam ci to prościej wytłumaczyć.

Bo nie zawsze w tak klarowny sposób da się wykryć, że ktoś pije. Czujesz alkohol, a okazuje się że uczeń po prostu śmierdzi. Jeżeli popytasz się innych graczy dowiesz się że to mój nie pierwszy ban za oszukiwanie. Staram się być wyrozumiały, ale jako że jesteś strażnikiem to sam powinieneś zgłaszać mi tego typu rzeczy, żeby jak powiedział Agencik gra na serwerze była przyjemna.


Albo inaczej jak grupa na wycieczce pije alkohol to opiekun się przyłącza czy ich karze?

Ale sprawę buntowania się możesz załatwić w innej skardze. To jest skarga na inny temat.

Edytowane przez Christian D. Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiadanie to podpowiadanie - psucie zabawy z gry np. osobie która się buntuje a ,,zabawa" to tak naprawdę każda runda.

Różnicą jest osoba żywa która tak naprawdę rywalizuje z resztą tt o życzenie a osobą która padła i różnych przyczyn zaczyna dawać info.

Jako strażnik powinieneś pilnować aby każdy czuł jak największy fun z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności