Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie PatrioTic. v2


PatrioTic

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kuba


Wiek:18 

Kontakt: STEAM , GG

Twój nick na TS3:PatrioTic.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Znam się na rzeczy. Chciałbym pomóc administracji. Przesiaduje na tsie dość często i długo, gdy wracam ze szkoły i od razu wchodzę i przesiaduje do samego wieczora. 

Kontakt z administracją: (w skali 1-10):9

Ile czasu spędzasz na TS3:5h-10h  czasem więcej 

Czy posiadasz admina na innym TS3?:Aktualnie nie 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):7

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Tak jak pisałem wyżej mam doświadczenie w sprawach związanych z tsem. Myślę ,że bez problemu dam rade sobie z podjęciem obowiązków Admina. Posiadałem H@ gdzie zajmowałem się robieniem rang, rekrutacją. 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak


Wymagania:


  1. Ukończone 16 lat+
  2. Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +
  3. Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 +
  4. Przynajmniej 25 sensownych postów i 15 godzin na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Posiadanie konta na forum minimum 14 dni +

 


Oczekujemy


  1. Aktywności na forum i serwerze
  2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin
  3. Kultury osobistej
  4. Znajomość regulaminu serwera jak i forum

 


Oferujemy


  1. Dostęp do ukrytego działu dla adminów
  2. Nową rangę
  3. Przyjemną atmosferę wśród adminów
  4. Pomoc w razie jakiegokolwiek problemu (w miarę możliwości)

 


Wiedz, że


  1. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie
  2. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się
  3. Najważniejsze i końcowe zdanie ma opiekun serwera
  4. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna
  5. Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony
  6. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania
  7. Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone
  8. Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem
  9. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ)
  10. Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podania
Edytowane przez PatrioTic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal na Nie:

[-]Interpunkcja leży "Chciałbym pomóc administracji. Przesiaduje na tsie dość często i długo wracam ze szkoły i od razu wchodzę i przesiaduje do samego wieczora. " a gdzie kropka/przecinek w tym zdaniu między i długo wracam ze szkoły jak to brzmi  -,- , długo wracasz ze szkoły XD 

[-]Słabo rozpisane podanie,

[-]Znowu kłamiesz bo na pewno nie masz kontaktu z administracją 9 -,-

[-]Aktywność na forum od ostatniego podania słaba liczyłem na większą,

 

@Edit1 ale tak błąd co tu jest to mnie śmiesz. Te zdanie nie ma sensu :D więc tak jakby nic nie napisać Rewox'ie Tymbarkowa i Marina to NIE administracja :D

Edytowane przez Brat Marcin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd możecie wiedzieć, że gada tylko z umciakiem? Z pynią ma równie dobry kontakt i do niedawna z tymbarkową oraz mariną na bardzo wysokim poziomie. Obecnie doszedł majun, dlatego może jest lekka przesada w tym punkcie, ale to co piszecie totalnie mija się z prawdą, tym bardziej, że taki diamentowy czy inni, którzy się tu wypowiedzieli prawdopodobnie nie zamienili z nim nawet słowa.

 

W tym momencie nikt inny nie złożył podania a jako, że potrzeba adminów to jestem za okresem próbnym.

Chęci są, znajomość tsa jest i przede wszystkim spędza dużo czasu na ts3. Aktywność na forum poprawiona więc nie widzę powodu by nie dać mu szansy.

 

A tak swoją drogą - to, że wam się coś wydaje nie znaczy, że jest tak naprawdę ;)

Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal na nie

- słaba aktywność na forum

- i admin ts'a nie powinien obrażać gracza za to ze go zbanował, w tym przypadku chodzi o mnie jak zbanowalem go na dr, nie zapomniałem tego i nie zapomne.

 

@edit. Ale on mnie wyzwal na ts ;d i nawet Umciak na to nie zareagował.

Edytowane przez Mateusz07112
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Kubie dała szansę ze względu na to, że na ts przesiaduje na prawdę dużo oraz zna się na rzeczy :)

Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kłócić się o to kto z kim ma jaki kontakt proponuje, żeby każdy z adminów się wypowiedział, zamiast robić niezbędne sprzeczki pod podaniem. W końcu chodzi tu o to by każdy, kto chce wypowiedział się co myśli o osobie składającej owe podanie. Nie potrzebne jest bawienie się w adwokata czy komentowanie postów innych użytkowników. :)

 

Osobiście spędzam dużo czasu na serwerze +/- 8h dziennie i nie zdarzyło mi się jeszcze z Tobą zamienić słowa. Z ciekawości napisałem do Gangusia by zapytać o to czy może on ma z Tobą jakikolwiek kontakt, niestety też nic mu o tym nie wiadomo. Myślę, że bez problemu potwierdzi to co napisałem. Troszeczkę przesadzony ten punkt, ale spokojnie można przymknąć na to oko.

 

Podanie nie jest jakoś wybitnie napisane, osobiście mnie nie przekonało. Nie napisałeś nic o sobie, dodatkowo zbyt wiele nie różni się od poprzedniego, które nie tak dawno zostało odrzucone.

 

Jedyny plus jaki tutaj widzę to Twoja aktywność na serwerze, bo faktycznie troszkę na nim jesteś. ;)

 

Ja niestety jestem na NIE, ale Życzę powodzenia. ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest ślepy i każdy widzi, że rozmawia z 2 adminami, nie 4, a to na pewno nie daje nam 9. Super, nie ma z nimi wszystkimi złego kontaktu, bo połowy nie zna XD Wklejenie wymagań nie sprawiło, że Twoje podanie stało się bogatsze. Tydzień z marnego kandydata nie zrobi z Ciebie świetnego. Spróbuj później, dalej podtrzymuję swoje zdanie.  

Edytowane przez Kasia!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej podanie słabo napisane oraz dalej trzymasz się zdania że masz taki wysoki kontakt z Administracja co dla mnie jest bajką,bo gadanie z 2/3 adminami codziennie nie daję aż takiej wysokiej znajomości Całej administracji ;) 

 

Poprawiłeś prędzej swoją aktywność na ts3,ale na forum dalej jest słaba:) 

 

Na chwilę obecna jestem na Nie,ale powodzenia ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie, bardziej znane osoby tutaj próbowały się dostać na admina, dla przykładu Omega i tego nie dostały. Chodzi mi o to, że trzeba się jakoś dołożyć do naszej sieci żeby móc kandydować na tak odpowiedzialnie stanowisko jak admin ts'a. (nie mowa tutaj o jakiś materialnych podarkach czy czymś, żebyś mnie źle nie zrozumiał)

Ostatnio napisałem Ci żebyś dał się lepiej poznać na forum, ty tego wciąż nie zrobiłeś. Nie chodzi mi o samo pokazanie siebie jako osoby, ale o jakieś przyzwoitej aktywności (nie przesadzonej rzecz jasna, lecz stonowanej), wtedy dam Ci tak, o ile uznam, że jesteś tego wart. 

 

Nie znam Ciebie w ogóle i nie budzisz mojego zaufania, a nie chciałbym, żeby jakiś (za przeproszeniem) "random" dostał admina, bo nie wiadomo co z tego wyniknie. 

5! 

Edytowane przez pwkpnx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności