Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie RomantykNLO


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Romantyk(Nie)LekkichObyczajow
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Teraz doszło trochę nowych rzeczy odkąd nie jestem adminem, ale 7 na czilku 

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**:TAK
6. Link do swojego GT**:Mój obecny nick-http://www.gametracker.com/player/Romantyk%28Nie%29LekkichObyczajow/193.33.177.87:27051/  Inny nick-http://www.gametracker.com/player/RomantykNLO/193.33.177.87:27051/  
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Jestem Dawid mam 15 lat, mieszkam w Działdowie w tym roku kończę gimnazjum :v Grałem w piłkę 5 lat, ale skończyłem już z tym, ale jak ktoś coś to pokopać można XD Teraz ćwiczę siatkę bo mój pan od WF właśnie tego uczy to co każdą lekcje z nim mamy siatę. Poza tym gram w Ligę legend i cs'a. To chyba tyle. 
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Grałem na stimie z rok temu, więc można powiedzieć, że nie mam 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1.5-2.5? Jak pisałem wcześniej dużo czasu spędzam poza domem, ale jak wracam to wchodzę na serwer

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Po szkole/treningach i wgl, to znaczy w dni robocze 17-20 a weekendy mam całe wolne więc mogę nawet rano XD Ale wtedy to śpię najczęściej :v 

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie):Tak 
12. Staż w grze counter strike 1.6: Ja to weteran jestem XD 4 lata :v 
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Oczywiście, 2 razy na tym serwerze 3 na całej sieci 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie nie nie ;c

 

przez 2 podpunkty.

 

6. Link do swojego GT**:Mój obecny nick-http://www.gametrack...3.177.87:27051/  Inny nick-http://www.gametracker.com/player/RomantykNLO/193.33.177.87:27051/   
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Jestem Dawid mam 15 lat, mieszkam w Działdowie w tym roku kończę gimnazjum :v Grałem w piłkę 5 lat, ale skończyłem już z tym, ale jak ktoś coś to pokopać można XD Teraz ćwiczę siatkę bo mój pan od WF właśnie tego uczy to co każdą lekcje z nim mamy siatę. Poza tym gram w Ligę legend i cs'a. To chyba tyle. 

 

** tutaj nie są przypadkiem, masz słabe gt tak jak i ja również więc nie moge się przyczepić ale mogłeś nadrobić powodami dla których to ty miałbyś zostać strażnikiem a nie napisałeś ani 1, jedynie opisałeś siebie.

 

-Podanie słabo napisane

-Słabe gt

-Słabo rozwinięty podpunkt z powodami dlaczego miałbyś zostać strażnikiem

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym abyś złożył podanie za tydzień.

Miałeś już Admina i dawałeś radę, więc nie widzę

przeciw wskazań, żeby dać ci szansę. 

Popraw Gt i jestem na TAK.

 

 

Ps. Z wypowiedzi wyżej, popracuj nad kulturą.

To co dla cb jest żartem dla innego będzie obrazą,

więc uważaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem za tym abyś złożył podanie za tydzień.

Przychylam się do tego.

 

Nie będę komentował podania i GT, bo zrobili już to trochę wyżej. Bardzo cieszy mnie Twoja aktywność w dziale JB, co na pewno idzie Ci na +. Pograj jeszcze trochę, popraw GT, pokaż że Ci zależy i widzimy się za tydzień, okej?

 

Aktualnie odrzucam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności