Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga red misiek


Piy Piy :P

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:antgref

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:red misiek

4.IP/SID oskarzanego*: nie mam

5.Data i godzina:23.48, 21.01.2017

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): demko, ale logi starcza

7.Opis sytuacji: Gralem jako ct, i bylem na srodku do wybuchu paki zostalo 20sekund, jako iz nie mialem defa i vipa to chcialem zachowac bron. Jednak wspomniany u gory admin, bez zadnego wczesniejszego upomnienia, jak to jest w taryfikatorze

7.14 Nie wykonywanie celów mapy [Ostrzeżenie(dla nowych graczy)> Slay > Kick > 5 minut]

, jak widac zostalem ukarany najsurowiej, a admin pominal zastosowanie 3 srodkow karzacych i wymierzyl mi ten najwiekszy. Ja za niestsowanie sie do regulaminu stracilem admina, wiec wnosze o upomnienie admina, gdyz jest to jego 1 niezastoswanie sie do taryfikatora.

 

Edit : ale tak czy siak, pominął dwa kolejne środki karzace

 

 

Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Piy Piy :P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5 minut robić aferę i pisać skargę xd , ale czekam na wyjaśnienie do jutra wieczór od miska . :) Oraz jak piszesz że powinien 3 środki to zobacz że kick jest tylko dla nowych graczy , a Ty jednak nowym graczem nie Jesteś ;)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam regulamin i wiem że zostały pominięte dwa punkty.

Po pierwsze to:

5 min nie jest dużo. Nie dochodzę dlaczego nie biegłeś do paki dla mnie cele to są cele.

Po drugie wczorajszy dzień można zaliczyć do niezbyt ciekawych. Grałem dosłownie cały dzień od samego rana do 1 w nocy ( można zobaczyć GT )

Przez cały dzień była totalna olewka na regulamin i to dosłownie totalna żadne slay czy kick nie pomagały więc postanowiłem przejść do 5 minutowych banów.

Kierowałem się też zdaniem graczy którym też uprzykrzało to grę. Wielu graczy z wczoraj spokojnie to potwierdzi.

Wybacz kolego ale czasami opanowanie sytuacji wymaga radykalnych posunięć.

Takie jest moje zdanie.

Wiem że to było pominiecie 2 pkt regulaminu ale robiłem to świadomie jednak mając dobre zamiary. Nigdy przy banowaniu nie sugeruje się złością bo to dziecinada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wy nie umiecie patrzeć obiektywnie na sprawę.

Piy Piy nie miał defa a chciał zachować broń na następną rundę z braku pieniędzy dodatkowo 20 sekund do końca bomby wiec to już było przegrane na 100% więc dlaczego admin zbanował? Nie graliście mixów? a nawet w CS:GO, gdzie zachowuje się broń na następną rundę, nie tylko się strzela ale też myśli o ekonomii.

Piy Piy, uważam, że jesteś stałym graczem i powinieneś znać regulamin, więc w takich sytuacjach nie dziwić się, że dostajesz odrazu bana na 5 minut.

 

Podsumowanie:

Wina leży po dwóch stronach barykady.

Miło, że patrzycie na tę sprawę obiektywnie.

 

Pozdrawiam cieplutko, TheGumiS :*

Edytowane przez gmspnx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiś ładnie tutaj napisał. Misiek zbanował tak,ponieważ chciał zachować porządek na serwerze, więc chciał dobrze . Ty Piy chciałeś zachować broń , lecz Jesteś stałym graczem, więc znasz regułami , a tym bardziej, że byłeś adminem i tak szczerze za pewne też czasami przekraczałes pewną karę , aby dać wyższa i zrobić porządek na serwerze, więc przyjmę skargę , ale bez konsekwencji wyższych .

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz 20 sec do wybuchu , wiec wytlumacz co robiles zamiast od razu po podlozeniu paki isc ja rozbroic? Kampiles?

Skarge przyjmuje , ale nie wyciagam z tego konsekwencji.

 

Szkoda Tyrion ze teraz przypomniales sobie o regulaminie , ktorego jeszcze niedawno nie przestrzegales bedac adminem.

 

Okazalo sie ze masz jednak vipa , wiec i defa tez miales ( w FTP sprawdzalem ze dzisiaj nie byl kupiony)

Wiec jakie zachowanie broni?

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności