Skocz do zawartości

[Konkursy] Propozycje.


(Pl)BoBo

Rekomendowane odpowiedzi

   Witam , 

 

Doszedłem , do tego żeby Nasi Gracze / Administracja mieli jakieś zdanie przy stworzeniu konkursu dlatego tworzę ten Temat . Tutaj możecie się wykazać kreatywnością , zazaczam że nagroda nie może przekraczać 1 miesiąca .

 

Zastosujcie się do wzoru :

 

-Nazwa konkursu :

-Zasady:

-Nagrody:

-Opis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Ze względu na niską aktywność graczy na serwerze proponuje zorganizować jakiś konkurs związany z reklamą serwera. Na jakiejś serwerowni widziałem coś takiego i myślę,że tu też się sprawdzi. Wszystko polega na tym,że po różnych stronach związanych z grami itd. wkleja się reklamę naszej sieci. Za ileś tam reklam gracz dostaje np. vipa czy premium na miesiąc. 

Edytowane przez (Pl)BoBo
Rozwiń i podaj przykładowe strony , oraz Zastosuj się do wzoru !
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nazwa konkursu : No-Life


-Zasady:  Osoba która będzie miała największą aktywność w określonym czasie np. weekend (jest to okres w którym chyba każdy ma równe szanse) dostaje nagrode


-Nagrody: Unikatowy pakiet skinów do każdego rodzaju broni


-Opis: Tak myślę , czy nagrodą za konkurs zawsze musi być VIP/PREMIUM ? Dlaczego nie miałby to być np. Pakiet unikatowych skinów do każdego rodzaju broni ? Na serwerze mamy po kilka skinow do wyboru do każdej broni , ale jeśli bedzie jakiś unikatowy pakiet za konkurs to myślę , że to dosyć fajna opcja ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2017 o 17:08, Lolek :) napisał:

Nazwa Konkursu: Kilowanie

Zasady: Wygrywa ten który będzie miał najwięcej killi w topce.

Nagrody:Vip na miesiąc

Wydaje mi się , że to będzie kolidować z Konkursem Top15 . 

Dnia 5.03.2017 o 17:45, Mesioo napisał:

Ze względu na niską aktywność graczy na serwerze proponuje zorganizować jakiś konkurs związany z reklamą serwera. Na jakiejś serwerowni widziałem coś takiego i myślę,że tu też się sprawdzi. Wszystko polega na tym,że po różnych stronach związanych z grami itd. wkleja się reklamę naszej sieci. Za ileś tam reklam gracz dostaje np. vipa czy premium na miesiąc. 

Dopisz , to co pisałem .

Dnia 6.03.2017 o 18:38, Shizoo napisał:

-Nazwa konkursu : No-Life

 

-Zasady:  Osoba która będzie miała największą aktywność w określonym czasie np. weekend (jest to okres w którym chyba każdy ma równe szanse) dostaje nagrode

 

 

-Nagrody: Unikatowy pakiet skinów do każdego rodzaju broni

 

 

-Opis: Tak myślę , czy nagrodą za konkurs zawsze musi być VIP/PREMIUM ? Dlaczego nie miałby to być np. Pakiet unikatowych skinów do każdego rodzaju broni ? Na serwerze mamy po kilka skinow do wyboru do każdej broni , ale jeśli bedzie jakiś unikatowy pakiet za konkurs to myślę , że to dosyć fajna opcja ;) 

 

Fajne , będę się starał wprowadzić to w życie , napisze odpowiedni temat w informacjach , jak się to zrobi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności