Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - .Tyche,


Xena

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: .Tyche,
2. Imię: Ola
3. Wiek: 22
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: jest
6. Składka: tak
8. Parę słów o sobie **: Ola, mieszkam we Wrocławiu, jestem na III roku studiów - resocjalizacja; głowne zainteresowania: sport, psychologia, imprezy., gry komputerowe. Większość osób grających, jak i forumowiczów mnie zna, z większością moje relacje są dobre.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: z racji tego, ze rekrutacja jest "ON" postanowilam złożyć swoje podanie. Nie ma za wielu adminow, wiec przyda się jeden więcej tym bardziej, ze gram w optymalnych godzinach. Poza tym chciałabym zapanować nad niekończącym się respieniem ze strony TT, jak i poprawić nieco jakość "kultury" na serwerze.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: tak, przegrane na nim 193h, STEAM_0:1:2561888
 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: godzina i więcej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od poniedziałku do piątku - zdarza się, że jestem do południa, najczęsciej gram po południu i na pewno późnym wieczorem, co jakiś czas w godzinach 00:00 - 1:00, w weekendy rzadko bywam.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, tutaj na serwerze
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie na duze Tak :

+mila,

+lubiana,

+doswiadczenie posiada 

+ steam 

+ wiek

+skladka

+ trzyma sie regulaminu ;)

Przyda nam sie kolejny dobry admin :)

W dodatku kobitka :D Chociaz jedna :D

Mozna powiedziec witaj w ekipie :)

Adminow nigdy nie jest dosyc ;) 

Ostatnio 2 zrezygnowalo to tak dla informacji .

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest za dużo adminów i rekrutacja powinna być zamknięta ;)

 

Co do samego podania jestem jak najbardziej na tak

 

Sprawowała się bardzo dobrze 

Steam 

Wiek odpowiedni

Doświadczenie ma

Kulturalna i bardzo miła osoba

 

Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać :)

 

#edit

 

Niby tak,rozumiem że nie każdy ma czas grać lub coś ale kurczę no moim zdaniem połowa adminów nic na serwie nie robi,wymieniać po nickach nie będę bo żadnych spin ani nic nie chcę ;) 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia aktualnie odeszło 2 lub 3 adminów i często gęsto zdarza się tak, że admina nie ma na serwerze i muszę wkraczać do akcji ;) 

Jestem na tak

-zna regulamin dobrze i przestrzega
-doświadczenie
-steam
-Miała już nie tylko tutaj admina i dobrze się z nią adminowało na bf2 
Wszystko na plus ^_^ 

Edit:
No i tak to właśnie jest. Niby każdy coś ma na adminów , ale nikt nie napiszę bo nie chce mieć problemów. To po co takie puste gadanie ? Jest dział taki jak Skargi . I na razie nie widzimy tam skarg xd Takie rzecz jak chcesz możemy popisać na Pw

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie zastanawia fakt po co opiekunowie wypowiadają się w podaniu. Pokazujecie tym innym graczom, że nawet nie ma po co się tu wypowiadać skoro obaj jesteście na tak. Dla mnie to totalny bezsens, opiekun powinien miec ostatnie zdanie w podaniach, a nie pierwsze.

 

Co do samego podania to jestem jak najbardziej na tak. Olę poznałem, mam wrażenie, że całkiem dobrze i zdecydowanie sprawiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mimo, że uważam ją za trochę impulsywną, uważam że robiła ogromną robotę na dd2 czy jeszcze za starych czasów jak obije adminowaliśmy na bf2. Regulamin ma opanowany i srogo go przestrzega, tego potrzeba serwerowi. Co tu dużo mówić, ma wszystko co powinien mieć dobry admin. Doświadczenie, znajomość amxa, micro, wiek i opanowanie to tylko niektóre pozytywy. Jestem na bardzo duże tak, mam nadzieję, że tym razem nie będzie takich problemów jak ostatnio. Powodzenia!

Edytowane przez rwxpnx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności