Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Aldur


Biały Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Aldur

2. Imię: Michał 

3. Wiek:28

4. Znajomość AMX (1-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka: tak


8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał, mieszkam w małej miejscowości Rzepin w woj. Lubuskim,na codzień pracuję jako kontroler jakości w firmie meblowej,interesuję się wędkarstwem,muzyką,ciekawą książką oraz dobrymi baletami^^.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

- Jestem osobą dosyć aktywną na serwerze

- Spodobał mi się wasz serwer i chciałbym posiadać swój wkład we funkcjonowanie serwera

- Chciałbym zostać adminem na dd2 ponieważ dosyć często goszczę na serverze gdy nie ma admina który jest właśnie potrzebny

- Chciałbym się również przyczynić do wyłapywania graczy którzy używają  tzw. czitów oraz nie stosują się do regulaminu

- Nie przeklinam,potrafię zachować kulturę oraz cierpliwość względem innych graczy

- Pomagam w miarę możliwości

- Przede wszystkim chcę aby na serwerze panował spokój gdy nie ma innych adminów

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:112658670

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 2 - 3 h w weekendy więcej gdy czas pozwoli

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od poniedziałku do piątku często jestem po godzinie 16 do około 20 czasami dłużej w weekendy natomiast popołudnie do póznego wieczoru.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 4-5 lat z przerwami

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności