Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Isamu


Keszkeszeszke

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Brat Marcin
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Gracz
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: ISAMU
4.IP/SID oskarzanego*: 193.33.177.87
5.Data i godzina: 18:40
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Sequell,Navi
gdzieś tak w środku 
7.Opis sytuacji: Gracz isamu obrażał mnie i używał wulgaryzmów i naruszał regulamin zabawy używając na Polowaniu m4 i deagl.
Był przy tym admin ale najwidoczniej po przyjacielsku na tym serwerze się nie banuje. Dla mnie zachowanie Isamu jak i naviego jest karygodne bo on nic sobie z tego nie robi że jego "kolega" łamie regulamin nagminnie.Pisałem na u@ mu że on używa m4 a on nic sobie z tego nie robił. Proszę o surowe ukaranie admina jak i gracza bo to odrzuca graczy.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
 
@Edit1 na demku wszystko jest jak obrażasz i przeklinasz więc opiekun zadecyduje. A z wypowiedzi reszty wynika że ty dla mnie już na minimum 1 dzien bana wyrwac powinienes bo to się powtarza non-stop a ty nie chcesz się poprawić i jeszcze teraz mnie obrażasz. Twoje zachowanie jest PATOLOGICZNE I NIE MORALNE. Cywilizowany człowiek się nie zachowuje jak "małpa".
 
@Edit2 Navi haha śmieszne ja nie używam takich wulgaryzmów co on i ile on a ja ja czasami a on wiecznie obraża przeklina. Co do tego tw chowania się to spamiłem ci wręcz na u@ trudno tego nie było zauważyć może poprostu NIE CHCIAŁEŚ TEGO WIDZIEĆ BO WY TO TAKIE SISKI FOREVERKI I GO FAWORYZUJESZ ŻE MI GŁOWA ŁYSIEJE. Ty mu nawet uwagi nie zwrócisz nic 0 bo to tw kolega to ma jakieś immunitet czy coś? NIE TO JEST ZWYKŁY GRACZ A MOŻE NAWET NIE ZWYKŁY BO CHAMSKI NIEKULTURALNY I NIEMORALNY
 
@Edit2 Znowu ja najgorzej na tym wychodzę .

Może i popełniłem błąd ale serio nie widziałem jak zabija islamu z m4 bo robiłem auto bh i się chowalem do mnie islamu strzelał tylko ze scouta 

i znowu kłamstwo to że ci pisałem na u@ to już samo to powinno ci dać do myślenia a nie że sie chowasz jesteś od tego żeby pilnować porządku na serwerze i jak jest zgłoszenie to musisz na nie reagować natychmiast a nie że ty się chowasz powtórzę się ty po prostu mu pobłażałeś "faworyzowałeś" bo nie chciałeś tego widzieć bo to twoja siska bff i to mój przyjaciel to go nie zbanuję a ja ci powiem KAŻDY GRACZ JEST SOBIE RÓWNY NIE ZALEŻNIE CZY TO ADMIN CZY STRAŻNIK CZY VIP CZY CZYIŚ KOLEGA. Proszę o ukaranie także tego admina bo nie wykonywał swoich obowiązków jak na admina przystało bo pobłażanie w takich sytuacjach gdzie gracz jest obrażany i osoba 2 łamie nagminnie regulamin to ja nw to trzeba być już "ślepy" żeby tego nie zauważyć albo się nie chciało tego zobaczyć.

 

@Edit3 Dodaje do tej skargi że dnia 07.02.2017 Gracz ISAMU znowu mnie obrażał był przy tym admin lecz gracz uciekł od bana świadkami są Sequell i Nemo

Edytowane przez Brat Marcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, isamu uzywa m4 i deagl zamiast awp i scout +obrazal, prosze o przedluzenie bana i zastanowienie sie czy chcecie takiego gracza w administracji.

Edytowane przez Sequell**
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISAMU po utracie rangi dostał "świra" bezkarność na mikrofonie to jego ulubiony przywilej. Sam wiele razy zostałem potraktowany wulgaryzmami od tego Pana Ale co może guard w takiej sytuacji?

 

 

 

Adis dzieciakiem to jestem wskazuję to twoj głos
 
Takie wypowiedzi są nie na miejscu. Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adis dzieciakiem to jestem wskazuję to twoj głos do broni sie przyznaję zbugowała mi się mogłem nie zabijać nią ale lubie ryzyko XD potem mnie ban złapał za ping a co wyzwisk to dzieci

 

jak to mówią zero smutków zero złości w..... po całości :D

 

Pozdrawiam Ktośia :) , vabastiana , serka, shiniego, olibasa :), borixona :D, Zygusia XDDD, krzycha , i kilku innych prawilnych ziomków :) wpade pogadać czasami xD

 


Część usunięta. //Kasia!


 

Sequell** twoje i marcina zdanie mi koło .... lata

 

 

 

JN ryba wszystko wiem co robiłeś i te twoje penetracje xDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

PS i tak juz nie gram na jb praca uczelnia :D mozecie dać perma wisi mi to

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 brat marcin sam używa wulgaryzmów więc tu brat marcin nie wiem czemu się tak wszystkich czepia

po 2 nie widziałem że isamu używał m4 na polowaniu bo się chowałem jak to na polowaniu więc do mnie nie masz pretensji prawa mieć 

 

 

 

zastanowienie sie czy chcecie takiego gracza w administracji.

 

O kim tu mowa bo chyba nie o mnie :ninja:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu takie sytuacje nie dzieją się gdy ja jestem w pobliżu?

Szczerze przy mnie ISAMU jeszcze nikogo nie obrażał i nawet po stracie rangi

był grzeczny.(Mówię o ty jak ja jestem na serwerze)

Demka nie oglądałem, ale skoro są dowody no to sprawa prosta.

Broń ci się zbugowała? Lubisz ryzyko? Byłeś Strażnikiem a odwalasz takie maniany.

Obraza=BAN  Bugowanie Broni= BAN  jeszcze gdybyś jej nie użył.....

Dzieckiem jest każdy z nas:) 

Adis co do cb powinieneś zlewać takich ludzi. Masz tu staż większy niż nie jeden ,,dorosły".

 

Navi a do cb pytanie, a nie widziałeś jak zabijał z zbugowanej broni na ,,say" gdzie pokazuje kto kogo zabił.

Pozatym co ty piszesz, że Brat Marcin używa wulgaryzmów? To jest skarga na ISAMU. 

Twoim obowiązkiem jest utrzymywać kulture i atmosfere na serwerze, jeżeli ktokolwiek przeklina/obraża się 

powinieneś odrazu reagować nieważne kto jest winny !!!!!

Podejrzane rzeczy zaczynają się dziać gdy tylko mnie nie ma:P

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez k3_
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shinichi dobrze prawi adis zlewaj jak cie ktos obraza albo dawaj kicki nie ma co sie klocic to do niczego nie doprowadzi. Co do skargi, Isamu zdarza sie czasami wybuchnac gniewem, ale to ludzka rzecz kazdy z nas czasami sie zdenerwuje, ale tez trzeba nad tym panowac, uzywanie deagla + m4 na polowaniu , gdzie pisze lewym gornym rogu cos typu CT zabija TT tylko ze scout i awp to jak dla mnie przesada. Nad emocjami trzeba panować i znim cos się zrobi zastanowić 2 albo i 3 razy. Jeszcze tu się do Naviego odniosę "po 2 nie widziałem że isamu używał m4 na polowaniu bo się chowałem jak to na polowaniu więc do mnie nie masz pretensji prawa mieć" no proszę cie przecież masz w prawym gornym rogu jak byk kto z czego i kogo zabija, a ty tu takie kity ciśniesz... a co do faworyzacji, to mimo iż nie było mnie na serwerze to z tego co czytam (jeszcze raz sobie tu przytocze cytat Naviego) "po 2 nie widziałem że isamu używał m4 na polowaniu bo się chowałem jak to na polowaniu więc do mnie nie masz pretensji prawa mieć" to mogę stwierdzić, ze faworyzacja była bo to co tu piszesz to kompletna bzdura. Na końcu jeszcze odniosę się do "po 1 brat marcin sam używa wulgaryzm w więc tu brat marcin nie wiem czemu się tak wszystkich" nigdy od kad Marcin gra na serwie nie widzialem żeby choc raz na przeklnal na say,a mikro mu się czasami zdarzylo, ale to tez ludzka rzecz. To tyle z mojej strony, radzie się zastanowić następnym razem zanim cos zrobicie.

@Edit Nemo "Adis dzieciakiem to jestem wskazuję to twoj" tak jak Shini napisał "każdy z nas jest dzieckiem" niektore dzieci (chodzi mi koniecznie o wiek) sa bardziej ogarnięte, niż niektorzy dorośli, wiec nie rozumiem tych najazdow typu "jesteś dzieckiem to jesteś glupi, nic nie wiesz i wgl zabij się najlepiej"osoby ktore tak pisza sa moim zdaniem ograniczone umysłowo, a jeżeli ktoś jest ofiara tego należy to olewac nie drazyc tematu...

@Edit2 Robicie gownoburze z byle czego (nie chodzi mi akurat o ta skarge bo ona jak dla mnie będzie w 90% przyjeta, chodzi mi ogolnie) za kazde potkniecie isamu piszecie skarge, nawet za jakies najmniejsze blachostki, zamiast pogadać normalnie jak człowiek z człowiekiem, to nieeee lepiej posty skargami nabijac... i jak was potem ludzie postrzegają? Ze zachowujecie się jak dzieci... Tyle odemnie zegam, pozdrawiam.

Edytowane przez BorixonC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy tym, ale obejrzałem demko i ewidentnie wszystko widać.

 

"Adis dzieciakiem to jestem wskazuję to twoj głos do broni sie przyznaję zbugowała mi się mogłem nie zabijać nią ale lubie ryzyko XD potem mnie ban złapał za ping a co wyzwisk to dzieci i fłaszywy marcinek to nie jest wyzywisko bekaaaaaaaaaaaaaaaa hasztag JM

oraz JW

 

 

ps mam swiadków z ławeczki jak ja zenkiem piliśmy jabola 1ego chyba czy tam 7dmego nie pamiętem juz i był z nami jeszcze krzychu jarzyna ze szczenina

Sequell** twoje i marcina zdanie mi koło .... lata"

 

ISAMU to co robisz... czy te komentarze nie są zbędne? Sami oceńcie... Navi do ciebie nic nie mam dobry ziomus ;) ale koniec juz z bronieniem niektórych osób... niech ponoszą konsekwencje za swoje czyny. Jak dla mnie jak najbardziej skarga do przyjęcia.

Edytowane przez ->NeM0o_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja najgorzej na tym wychodzę .

Może i popełniłem błąd ale serio nie widziałem jak zabija islamu z m4 bo robiłem auto bh i się chowalem do mnie islamu strzelał tylko ze scouta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności