Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> JAck Herer ;> (aim lub wh)


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick:Fryzjer

Nick podejrzanego*:JAck Herer ;>
Dane podejrzanego [sID+IP]*:STEAM_1:0:1668862262
Data (dzien, gg:mm) zajscia: dzisiaj rano 
Twoj dowod*:Demko
Rodzaj czita*:aim lub wh

Nazwa mapki:dd2 
Czasy podejrzanych akcji*:Poniżej rozpisałem. 

Pozwolę sobie rozpisać demko. 

1. Zbyt moim zdaniem za szybko strzelił z famasa. Czemu akurat tak szybko jak go nie widział ? 6:44 minuta.
2.  strzela idealnie w skrzynki i zabija kolesia , żadnym pociskiem nie pudłując . Może tutaj być akurat fart, ale niech ubteam sam stwierdzi. 7:08

3.Następna bardzo dziwna akcja. Wybiegam aktualnie ja w tym momencie, a on wcelowany w moją klatę strzela mi w głowę . 7:32
4.Akcja. tutaj proszę w spowolnionym tempie obejrzeć. 2-3 strzały nie trafia w głowę, ale już 4 idealnie siedzi nagle przeciwnikowi na głowie z celownikiem . Też może być fartem. 9:29.

5. Akcja dziwnej reakcji celownika. Jak dla mnie ruch celownika to był bardziej już komputerowy niż ludzki. xd Nie potrafię tego nazwać .9:35 też trzeba obejrzeć w zwolnionym tempie.

6. Jak wcześniejszych akcjach stwierdzicie, że nie był odpalony, a może tak być to zapraszam na akcje 10:55 . Idealne pestki w 3 gości w głowę z anarchi. 
7. Znów strzelanie za szybkie w przeciwnika. 12:32 w spowolnionym tempie idealnie to widać .
8. Idealny strzał w przeciwnika, gdy go nie widział. Proszę zwrócić uwagę jak się schował za skrzynki i strzelił w idealnym momencie jak oni wyszli .  :) 12:45
Polecam większość w tym przypadkach w zwolnionym tempie obejrzeć ;P

http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1702071032-de_dust2-1486459920-1486461480.zip

 

IP /Nazwa serwera:193.33.177.101:27156

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

Edytowane przez Skiperek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:40 - 6:54 - widzi przez ścianę wbiegającego na galę przeciwnika, zabija jednego i wyczekuje na następnego pomimo, że nie miał możliwości o usłyszeniu go.

7:04 - modelowo przez ścianę na przeciwnika ( tylko nie spełna rozumu gracz wychodzi tak na A z gali )

7:34 - gdy jego team mate wychodzi z granatem w ręce on wyczekuje na przeciwnika, nostradamus? 

9:28 - rzucone HE idealnie w przeciwnika

10:50 - Biegnie na longa, lag hltv i nagle strzela dwie głowy jakby nie miał rozrzutu:

a) zlagowane hltv

b) rozrzut w 1.6 jest nie do przewidzenia

c) aimbot on/off

12:46 - skany na galę w przeciwnika ( nie widział bo się schował wcześniej, jedynie wbiegającego słyszał )

12:52 - co to za movment na głowę, gdzie nawet na spowolnieniu 1/4 ten ruch jest mega szybki i precyzyjnie w głowę lecz rozrzut mu nie pozwala na strzał w głowę ( Proszę zauważyć rozrzut w czasie 10:50 )

 

~~~~~~

To są tylko moje podejrzenia, podczas oglądania proszę zobaczyć movment, pozycjonowanie się gracza.

~~~~~~

 

Pozdrawiam TheGumiS

 

@@ Miłosz rozpisałem więcej, jakby UBT olał pierwszą akcję i nie wiedział co zrobić :)

Edytowane przez DefinitelyNotGumiś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są początki, już na starcie gry po wejściu na serwer widać jak dziwnie lata celownik, a to zwykle tyczy się tych chitów które się włącza przyciskami. Myślałem że będzie coś do konfigurowania a tu jednak nie, po co rozpisywałeś całe demko jak już spalony został w 7? coś akcja na gali, 1 kill.. detected aimbot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 

 

 

Miłosz rozpisałem więcej, jakby UBT olał pierwszą akcję i nie wiedział co zrobić

Oszczędź sobie, gdybym chciał kogoś poprosić o pomoc na pewno nie byłbyś to Ty.

Proszę używać komendy amx_ip, gdyż jak Właściciel poinformował jest już ona dostępna a w niej zawarte IP graczy.

Zastosowałem się do rozpiski Skipera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności