Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie JC PLAMBYGG


JC PLAMBYGG AS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: JC PLAMBYGG

 

2. Imię: Dawid

 

3. Wiek:17

 

4. Znajomość AMX (1-10): 6/7

 

5. Sprawny i działający mikrofon: Owszem

 

6. Składka (tak/nie): To omówię z mn9

 


 

8. Parę słów o sobie **: Skoro tylko parę xD. A więc tak nazywam się Dawid mam 17 lat z zawodu będę Hydraulikiem jak i Elektrykiem ( to jest pewne ). Mam ponad 183cm wzrostu ( dawno nie mierzyłem hehe ). Gram na tej sieci już przeszło 2 lata mimo, że konto na forum mam półtora roku, Uwielbiam pić alkohol w dobrym towarzystwie ( nie ważne, że 18 skończę w Sierpniu). Oraz siedzę na ts'ie po 9h dziennie.  I to chyba tyle?... Jak ktoś by chciał coś więcej o mnie wiedzieć hehe :D to zapraszam na pw 

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ dużo gram o porannych godzinach ( 11-13 ) xd i wtedy nie ma adminów, a jak dobrze wiecie dzieją się wtedy magie... czyli łamanie regulaminu, CELE !!! :p

 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak jeżeli podanie będzie przyjęte to podam steam na pw do mn9 

 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: I tu mam dwie wersję, ponieważ mam tydzień szkoły i tydzień praktyk na zmianę. A więc w tydzień szkoły mogę poświęcić od 2 do 4 godzin +, lecz w tygodniu praktyk od 1 do 3 godzin mogą być wyjątki gdzie będę dłużej.

 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze ( szkoła ) można mnie spotkać o godzinach 10-23, a w tygodniu pracy w godzinach 16-22. W weekendy można mnie spotkać od 11 do 23 ( mogę też być póżniej to zależy od tego czy będą gracze na serwerze ).

 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Już będzie około 7 lat +

 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak dużo razy ( nawet na tej sieci z 4-5 już :) )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS:/ Liczę na sensowne wypowiedzi a nie, że ktoś da nie bo mnie nie lubi za to, że gram lepiej od niego ;)

Ahmedziku kandydaciku na botka słuchaj myślisz, że będę pisał więcej amx ? może coś więcej potrafię ale wole nie pisać oczekiwania by wzrosły o 300% :)

 

Z tym gt to ci później też wytłumacze jak bd ale to tak jak tu pisałem w jednym tygodniu bd takie gt a w 2 po 1-3h :* ;p

 

PS: podziękuj mi bo zobacz na gt Black'a od kiedy gram to tak się poprawiło, że ło luju :p

Edytowane przez JC PLAMBYGG
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na tak widzieliśmy się nie raz już na serwerze fakt trochę czasu temu to było, aczkolwiek miło to wspominam :) zarówno rozgrywkę jak i rozmowę także jestem na TAK jak najbardziej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK  byles adminem wiesz  wiesz o co lata  a ogarnięty  typek zawsze sie przyda :Pale aby cie poznac lepiej to  na pv i tak ci nic nie napisze xd :P

Edytowane przez EROS200
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6. Składka (tak/nie): To omówię z mn9

No czekam ;d

 

Co do podania,jeśli utrzymasz tak dobre GT do piątku/soboty to będę na tak.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK 

+ogarnięty 

+dobre poczucie humoru (pamiętam jak jeszcze graliśmy razem to z tb nigdy nie było nudno)

+mikro

+wiek

+kultura 

Edytowane przez Piotrek6681
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś adminem, nie było z Tobą żadnych problemów, obowiązki swoje jako admin też wypełniałeś dobrze.

 

Co do składki słyszałem, że ustaliłeś z mn9 wszystko.

 

Tak więc Twoje podaje zostaje przyjęte. Zapraszam na PW.

Edytowane przez Black14
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności