Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie mr.Burger


mr.Burger

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mr.Burger
 

2. Imię: Dawid
 

3. Wiek: 16 (za 2 tygodnie 17)
 

4. Znajomość AMX (1-10): 7
 

5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
 

6. Składka (Składka jest obowiązkowa): Tak
 

7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/mr.Burger/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **(min 5 zdań): Cześć! :D Jestem Dawid i mieszkam w Łodzi. Chodzę do samochodówki i w weekendy dorabiam sobie w warsztacie. :)  Może kilka osób mnie jeszcze pamięta, ponieważ grałem tutaj jakieś 2 lata temu, ale musiałem sobie zrobić przerwę . Udało mi się powrócić, a wraz z powrotem na serwer, wróciła chęć bycia adminem. ;) Wiem, że po powrocie mam mało nabitych godzin, ale to się nadrobi
 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**(min 5 zdań):Chciałbym zostać adminem, aby uprzyjemniać grę innym dbając o to, żeby na serwerze nie było odpałów i spin. Mam w tym już pewne doświadczenie, a adminów nigdy za wiele, ponieważ zawsze trafia się moment, gdy na serwerze jest potrzebny admin, a takowego brak. :)
 

10. STEAM_ID**: STEAM_0:0:2420621
 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu od 2 do 5 godzin, a w weekend trochę więcej (zależy od nawału pracy)
 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): tydzień: 20-22, weekend: 9-11 i 20-22
 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat
 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez mr.Burger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo nie ! Złożyłeś podanie tutaj i na FFA, sprawdź się na razie na jednym serwerze, dwa na początek to zdecydowanie za dużo.

@edit.

Podanie na FFA usunięte lecz dalej jestem na nie.

Edytowane przez SpiochuxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie:

[-]GameTracker,

[-]2-5 h nw gt tego nie widać,

[-]

 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu od 2 do 5 godzin,

 

 

 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): tydzień: 20-22,

 

Kłamstwo bo w jednym piszesz że możesz grać od 2-5 a w tyg. że 2h to napisz że stałe 2h a nie że 2-5 jak możesz tylko 2h 

 

@Edit1

 

Skąd skopiowałeś 12. punkt? 

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny jak najbardziej na tak.

Miałeś już admina więc myślę że nie było by problemu.

Gt - myślę że do nadrobienia. A poza tym nie wiem chyba mam takie szczęście ale ja ostatnio mam okazje z Tobą grać i to jakie wrażenie odniosłem daje z mojej strony TAK.

Poza tym mikro ok, składka ok, wiek ok. 

A co negatywnych wypowiedzi  :D  Wydaje mi się że nie raz powinniśmy trochę wyluzować i dać szanse innym. Okres próbny to nic strasznego potem opiekuni zadecydują :D 

Nie będą się nudzić :p  :p Pozdrowienia dla WAS  <3<3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. GT jest słabe, ale myśle że jako admin nadrobisz. Nie znam cię zbyt dobrze bo pierwszy raz na serwerze widziałem cię z 2 dni temu. Admina miałeś więc znasz się na rzeczy. Pograj trochę ,nadrób GT, a większość osób zmieni zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję okres próbny ; )

Znam chłopaka, ham.Burger dobrze ogarnia, pełna kulturka, nie robi spin, jest bezkonfliktowy i zawsze z tego co pamiętam starał się łagodzić złe zachowania graczy.

Nie patrzcie na GT, nie patrzcie ile godzin dziennie gra, przecież to się może jeszcze zmienić na lepsze. A dodatkowy admin na serwerze się przyda, nawet jeśli jest go mało. Dużo osób w jego wieku zachowuje się nadzwyczaj nagannie, z czym spotykam się często a On jest do nich przeciwieństwem.

To już Opiekun zdecyduje, ale ja bym mu zaufał i dał okres próbny tydzień lub półtora.  :guma:

Edytowane przez Sasquatch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności