Skocz do zawartości

Wywiad z Christian D. Jan - "Portfel ma fajny. Taki skórzany."


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1487705855__pre_1487704701__wywiad_z

Marina. - Cześć, witajcie i siemanko! Dzisiaj goszczę świeżo upieczonego członka UBT, Jana Christiana! Przedstawisz nam się i opowiesz coś o sobie?
 
Christian D. Jan - Jestem Filip i zamieszkuje piękną wieś pod Krakowem o nazwie Libertów (City Stories). Jestem uczniem pierwszej klasy IV LO w Krakowie. Poszedłem na jedyny sensowny kierunek czyli mat-fiz i muszę powiedzieć, że może w tym roku zdam. Mimo, że mieszkam w tym zadymionym mieście to urodziłem się w Lublinie. Chodź od tego wydarzenia minęło 5 lat to ciągle mówię "na dwór", a nie "na pole".
 
Marina. - Dlaczego akurat liceum? Wzorowałeś się czymś przy wyborze kierunku?
 
Christian D. Jan - No cóż innej opcji nie miałem. Sytuacja wyglądała w ten sposób, że albo dostane się do liceum, albo pakuje walizki "bo darmozjada nie będę trzymać w domu".  Wybrałem mat-fiz drogą eliminacji. Z biologii i chemii byłem zacofany, a human to human. W decyzji pomogło mi też to, że cała moja rodzina była na mat-fizie. Po pierwszym semestrze uważam, że zrobiłem dobry wybór i raczej bym go nie zmienił.
 
Marina. - A co po szkole? Masz jakieś plany?
 
Christian D. Jan - No raczej studia, ale jakie to nie wiem. Jak składałem papiery co liceów to robiłem to kilka dni przed terminem. Pewnie moją decyzje co chce robić w przyszłości zdecyduje za dwa lata (jeżeli zdam).
 
Marina. - "Jeżeli zdam"? Masz problemy z nauką?
 
Christian D. Jan - No raczej nie, ale mój matematyk jest mega wymagający, a to dopiero pierwsza klasa. Dla mnie to ogromna różnica po gimnazjum w którym nigdy nie otworzyłem większości podręczników. Tu jest regularna nauka, która na początku dała o sobie znać. Teraz wychodzę na prostą i myślę, że do matury dociągnę.
 
Marina. - No cóż, w takim razie powodzenia w szkole! Może opowiesz nam o sobie odrobinę więcej, twoje hobby, zainteresowania?
 
Christian D. Jan - Dużo czytam. We wrześniu kupiłem sobie regał, który teraz jest prawie zapełniony. W końcu powstała u mnie pasja to pisania. Kilka świetnych wierszy znajduje się na forum. Uwielbiam też malować. Jak mam trochę wolnego czasu między pisaniem a pykaniem w gierki z chęcią wykonuje zlecenia na awatary i sygnaturki. By malować tak jak ja to trzeba się z tym urodzić. Poza tymi śmieszkami często bywam w Hexie lub Cubie, czyli miejscach gdzie spotykają się największe nerdy, aby grać w gry planszowe. Po mojej wypowiedzi można wnioskować, że mam strasznie nudne życie.
 
Marina. - Jakie gatunki książek najczęściej czytasz?
 
Christian D. Jan - Przeczytałem większość książek z serii Pieśń Lodu i Ognia (Gra o Tron), chyba wszystkie książki z uniwersum Tolkiena, kilka ze StarWars oraz WarCraft. Po za tymi kilkoma seriami czytam pojedyncze tytuły takie jak Metro czy opowiadania Lovecrafta. Mam też sporą kolekcje chińskich kolorowanek czytanych od tyłu (inaczej manga). Jeżeli miałbym wybrać moją ulubioną książkę ze wszystkich to będzie to Silmerillon. Była to najtrudniejsza lektura jaką czytałem. Podziwiam ludzi którzy pamiętają nazwy jakie są wymienione w tej "encyklopedii".
 
Marina. - Ooo, czyli na prawdę bardzo lubisz czytać! Wspomniałeś coś o wierszach, ktoś Cię do nich inspiruje?
 
Christian D. Jan - Oczywiście mój przyjaciel Krystian znany użytkownikom jako (gruby) Shinozaki. To dzięki niemu codziennie wstaje z łóżka. Jest moją inspiracją w każdej dziedzinie sztuki.
 
Marina. - W jaki sposób Shinozaki Cię inspiruje?
 
Christian D. Jan - Moim zdaniem jest to człowiek bez wad, ale jeżeli miałbym wybrać jego najwspanialsze cechy to jest to na pewno intelekt, charyzma oraz pojemność portfela.
 
Marina. - "Pojemność portfela"? Znacie się prywatnie? zeby.gif
 
Christian D. Jan - W cztery oczy go nie widziałem. Za 2 tygodnie będę w Katowicach, więc wbijam do tego śmierdziela na kwadrat. Oczywiście on jest głównym sponsorem. Portfel ma fajny. Taki skórzany.
 
Marina. - Jara Cię jego portfel? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Christian D. Jan - Słyszałem opowieści o tym portfelu. Wiele osób się wypowiadało, ale cały czas nie dowierzałem. W końcu kiedy był pijany (czyli codziennie) wysłał mi jego zdjęcie. Powiem tyle tego nie da się opisać słowami. Sama musisz zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Marina. - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°), haha zeby.gif Wracajmy do wywiadu zeby.gif Jak się poznaliście?
 
Christian D. Jan - To długa i zawiła historia. Pewnego dnia wbiłem na tsa i chciałem dostać range od admina. Wbiłem na kanał już byłego (i dobrze) admina Shino i przy okazji pokazałem tu taki zabawny filmik. I to tyle. Potem ja wyzywałem jego on mnie.
 
Marina. - Czemu "byłego (i dobrze) admina"?
 
Christian D. Jan - No Krystian jeżeli dobrze wiem nie jest już adminem na serwerze TS3. Dlaczego dobrze? Gdy Shinuś był adminem nie mogłem go wyzywać, gdyż mógł dać mi bana. Teraz nie może więc jest dobrze.
 
Marina. - Ale zwróć uwagę, że Krystian ponownie złożył podanie, co w tym przypadku zrobisz? zeby.gif
 
Christian D. Jan - Złożył, ale nie przyjęli. Teraz co muszę zrobić to sam napisać podanie, i się zaciągnąć.  
 
Marina. - Jeszcze nie wiadomo czy przyjęli czy nie!

               Ooo, czyżby nowy admin? zeby.gif

 
Christian D. Jan - Nie chce się wpychać na siłę. Z tego co wiem to za bardzo mnie nie lubią/nie znają. Mam już admina na JB i jestem w UbTeamie. Nie chce zając wszystkich najfajniejszych stanowisk XD
 
Marina. - No właśnie, nawiązując do rang, dlaczego postanowiłeś startować na członka ubteam?
 
Christian D. Jan - Zawsze chciałem w jakimś stopniu pomóc na forum. Chyba posada UbTeam zaraz po moderatorze jet do tego najlepsza. Poza tym ten pomarańczowy kolor wydawał mi się strasznie mocarny i osoby z tą rangą to takie koksy :v
 
Marina. - Halo, a osoby z ciemno-zieloną to już nie?
 
Christian D. Jan - No dobra, ale na moderatora rekrutacja jest zamknięta.
 
Marina. - Pffffff! Skoro jesteśmy na temacie sieci, jak do nas trafiłeś, długo z nami jesteś?
 
Christian D. Jan - "Mmmmmmh pograłbym na jakimś jailu. Tylko na jaki serwer by tu wejść. O tu jest nawet dużo graczy. To wchodzę." Wydarzenia te działy się w czerwcu zeszłego roku. Potem zostałem i pograłem dłużej. Chyba po 2 tygodniach dostałem tam admina. Od tego czasu w sumie jestem na sieci, ale przeglądać inne działy poza Jb zacząłem koło grudnia.
 
Marina. - Co najbardziej Cię zainteresowało kiedy wziąłeś udział w życiu forum?
 
Christian D. Jan - Ten piękny kącik redaktorski i świetnie prowadząca go Redaktorka. zeby.gif
 
Marina. - O kim mówisz? :giggle:
 
Christian D. Jan - No oczywiście o Kasi, a o kim innym?
 
Marina. - Halo, Kasia nie prowadzi kącika! zeby.gif
 
Christian D. Jan - A to może jednak nie był kącik redaktorski mysli.gif
 
Marina. - Zapamiętam to sobie! Hahaha zeby.gif No cóż, to może poruszę trochę więcej twoich spraw prywatnych. Wcześniej wspomniałeś, że już masz Shino, ale może masz też jakąś lubą?
 
Christian D. Jan - Oh jak ja lubię poruszać moje sprawy prywatne. Cóż to prawda mam Shino <3, ale lubej aktualnie nie mam. Chociaż taka jedna chodzi mi po głowie. Ona wie. Ja wiem. Więcej nie powiem. zeby.gif
 
Marina. - Uuuuu, no to szczęścia w takim razie! Na sekundkę wrócimy do tematu sieci, gdybyś miał możliwość co byś zmienił na forum?
 
Christian D. Jan - Moim zdaniem wszystko jest cacy. Denerwują mnie tylko ludzie którzy wypowiadają się w jednym zdaniu pod jakimś tematem, gdzie inni na prawdę starają się wypowiadać z sensem np. Jest galeria prac i jakiś bałwan napisze "podoba mi się" WOW ŚWIETNIE SUPER
 
Marina. - Hahahahahah zeby.gif No i ostatnie standardowe pytanko, co sądzisz o prowadzonym przeze mnie kąciku? usmiech.gif
 
Christian D. Jan - Chyba nie mam zarzutów. Tylko ten dział trochę "śpi". Mało się tam dzieje. Moim zdaniem przydałby się drugi redaktor, aby rozkręcił z tobą ten dział. Może potrzebujesz pomocy?
 
Marina. - No cóż, nie zaprzeczę, że jakiś redaktor by się przydał zeby.gif No cóż, ale dziękuję za opinie usmiech.gif Na tym zakończymy nasz wywiad, czy chcesz kogoś pozdrowić?
 
Christian D. Jan - Chce pozdrowić moją Mamę, mojego Tate, moje siostry, Wercie, Konrada i tego Shinozakiego oraz jego brata.

 

Marina. - Do zobaczenia na forum, dziękuję za udzielenie mi wywiadu usmiech.gif

 
 

Dziękuję za napis :)

Zapraszam do zapisywania się na wywiad :)

Edytowane przez Marina.
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kocham tego alfonsa, ale portfela Ci więcej zobaczyć nie dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

Dobrze miśku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez Ktoś.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty chamie! A mnie nie pozdrowisz :( dobra! Szykuj sie na degrada! Nie No zartuje, fajny wywiad choć bardziej dla mnie z tego wyszła rozmowa troche towarzyska niż wywiad, ale plusik i tak zostawiam. Oby tak dalej. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności