Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na admina


mou5ee

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:
1.Twoj Nick: mou5ee :>
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: FunnyPuma^^
4.Data i godzina: 26.02.2017 godz 18;57
5.Opis sytuacji: Admin zrobil mi ss, poczym wrzucilem ss i dostalem unbana. wchodze spowrotem na serwer, zaledwie minelo 5 min a admin robi mi ponownie ss.
6.IP/SID oskarzanego* Nie mam jak dac poniewaz jeszcze nie dostalem ub :)
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

 

 



 

Skarga za to, że dałem Ci ssy? Śmieszne. Jako admin mogę nawet 100 razy dziennie dawać graczowi ssy, jeśli go podejrzewam, mam do tego prawo, w tym wypadku wypadło na Ciebie. Dodatkowo zrobiłem ss'a gdy się przyznałeś do owej gry na wh, jakby opiekun chciał moge go podesłać. Dodatkowo mogę dać rozpiskę demka z mapki, na której Cię zbanowałem. Jeśli masz trochę godności jako gracz, to idź czitować, gdzie indziej. Tyle ode mnie.


Po pierwsze nie cituje xd po drugie skoro zrobiles mi ss i byly czyste to po co robisz kolejne skoro dobrze wiesz ze dostalem ub :) Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga za to, że dałem Ci ssy? Śmieszne. Jako admin mogę nawet 100 razy dziennie dawać graczowi ssy, jeśli go podejrzewam, mam do tego prawo, w tym wypadku wypadło na Ciebie. Dodatkowo zrobiłem ss'a gdy się przyznałeś do owej gry na wh, jakby opiekun chciał moge go podesłać. Dodatkowo mogę dać rozpiskę demka z mapki, na której Cię zbanowałem. Jeśli masz trochę godności jako gracz, to idź czitować, gdzie indziej. Tyle ode mnie.

 

@EDIT

Moe, po pierwsze jest opcja "edytuj", a po 2 ciągle miałem zgłoszenia od graczy o tym, że grasz na czitach. Co więcej, sam do tego doszedłem oceniając twoją grę. Jestem pewien, że grałeś on/off. :)

Edytowane przez FunnyPuma ^^
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisać skargę zgodną z regulaminem działu, z góry jednak mówię, że skarga zostanie zaakceptowana bez żadnych konsekwencji dla administratora. Cieszę się, że taka sprawa miała miejsce, bo wiem co należy poruszyć wśród adminów. Reszta co do tej sprawy na pw i w temacie, który niedługo powstanie.

Zamykam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat łamie regulamin działu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności