Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] Brat Marcin


Keszkeszeszke

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Brat Marcin

2.Imię: Marcin

3.Wiek: 15 (w czerwcu 16)

4.Znajomość AMX (1-10): 7-8/10

5.Sprawny i działający mikrofon: Tak

6.Składka: Tak


8.Parę słów o sobie **: Na imię mam Marcin i mam 15 lat. Mieszkam w Aleksandrowie Kujawskim, jest to małe miasteczko liczące 12 000 mieszkańców. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Na co dzień pomagam Tacie, gram na komputerze. Moim hobby jest spanie, gry na komputerze, kulturystyka.

9.Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciałbym zostać z wielu względów, jest zapotrzebowanie na administratorów serwera, często w późnych godzinach nie ma ich a cziterzy nie śpią ;) Na amx'ie znam się więc to nie sprawia mi żadnych problemów, posiadałem także własny serwer DD2 więc wiem jaki klimat i jakie zasady na owych serwerach panują. Czasami zdarza się też że są osoby AFK, lub są też osoby które nadużywają wulgaryzmów lub się obrażają a w takich sytuacjach trzeba interweniować. Jak na swój wiek jestem osobą rozgarniętą i pomocną, w razie problemów jestem skłonny pomóc graczowi. :) 

10.Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198059341310/

11.Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1-2,5/3h dziennie, jak bym nie mógł tyle to zawszę poinformuje opiekuna na pw, lub w dziale nieobecności :) 

12.W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu najczęściej jestem od 15 do 02 w nocy a w weekendy to od 9 do 02 w nocy.

13.Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat

14.Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

 

@Edit1 Dla wyjaśnienia nie latałem odpalony na DD2 tylko na JB 1.6, już ta sprawa została wyjaśniona z Karolem jak i Shino :) Nawet na ss'ach widać że wh aim off tylko nicki miałem włączone bo zapomniałem wyłączyć.

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz ...

 

- GT porażka.

- Grałeś odpalony na tej sieci.

 

Jestem na NIE.

Edytowane przez TwixCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to smiech na sali

Wiek rowniez

No i oczywiscie latales odpalony

 

Jestem na nie

 

@ jak mozna zapomniec wylaczyc i nickow i tabelki? XDDD nie rozumiem XD

Edytowane przez biauy mew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE. Podpadłeś tutaj wielu osobom, ciężko będzie ci odzyskać zaufanie graczy, na własne życzenie popsułeś sobie reputacje. GT w kratke.  Tak jak napisał Leszko grupa adminów jest zgrana i zżyta ze sobą. Podsumowując na NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności