Skocz do zawartości

Micro u graczy


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem jak nazwać temat, więc nie hejtujcie XD Do rzeczy, wszedłem ostatnio na serwer, podczas gdy Plok i Janush1 prowadzili w CT, ich głos mnie rozmieszał, po mutacji, a przynajmniej w trakcie nie są i zdaje mi się, że jeszcze trochę poczekają. Więc napisałem do NAVI'ego aka bota dlaczego ci gracze są w CT, niestety nie otrzymałem odpowiedzi, więc przyszedłem tutaj na forum. Żeby nie było wątpliwości, w TT jest też dużo podobnych graczy do tych wymienionych na górze i 0 konsekwencji. Więc chciałbym zobaczyć jaki jest tego powód. Jeśli jest coś o czym ja nie wiem, czyli na przykład na serwerze było coś mówione, o tym że takowi gracze mogą używać micro to sori, ale w regulaminie takiego czegoś nie widzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gracze nie posiadają mutacji lecz bardzo dobrze ogarniają a tym bardziej jeśli admin był to nie ma nic przeciwko.  Wiem to z doświadczenia bo w wieku 12 lat bez muatcji jeszcze byłem tu adminem i jedynie jednostki miały problem.  P.S dajmy sie młodym rozwiać, pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście rzadko daję takim ludziom możliwość prowadzenia, ale to zależy od admina. Z resztą wszystko wyjaśnili koledzy wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności