Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na strażnika [Natali585]


Natali585

Rekomendowane odpowiedzi

 

 1. Funkcja (Admin, Strażnik): Strażnik

2. Nick: Natali585
3. Imię: Natalia
4. Wiek: 13
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie/Dobre

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9/10

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Link do swojego GT**:
http://www.gametracker.com/player/Natali585/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem Natalia mam 13 lat. Lubię uprawiać różne sporty, a najbardziej piłkę nożną. Mieszkam w małej wsi położonej w województwie Świętokrzyskim. Mam starszego brata. Jestem osobą bardzo towarzyską i posiadam wielkie poczucie humory, ale kiedy trzeba to potrafię być bardzo stanowcza. Chciałabym być strażnikiem na tym serwerze ponieważ jestem na nim praktycznie codziennie  i  pod nieobecność adminów widuje dużo osób naruszających regulamin, wiec wtedy mogłabym chociaż trochę (albo więcej niż trochę J ) pomoc zachować porządek na serwerze. Wiec mam nadzieje że dostane szanse od adminów oraz innych graczy ;)
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie posiadam
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Na tygodniu 2-3 godziny czasem nawet więcej, a na weekendzie
  czasami nawet 4 godziny

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: ok 15 do 18-20, na weekendzie ok 13- 18 albo więcej
13. Staż w grze Counter Strike 1.6:  rok
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Nie

 Wymagania:

 Strażnik:

 1. Ukończone 14 lat (wiedz, że musisz być ogarnięty). Nie, ale jestem ogarnięta

2. Przynajmniej 5 godzin spędzonych na serwerze. +

3. Zachowanie kultury na serwerze. +

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum. +

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). +

6. Posiadanie mikrofonu. +

 

 

Edytowane przez Natali585
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym 

-Podałaś złe gt tu jest twoje http://www.gametracker.com/player/Natali585/193.33.177.87:27051/

+Ogarniasz

+Spoko się z tobą gra i gada

+Chcesz pomóc 

+I grasz na serwerze już długo to chyba strażnik by ci się przydał

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim atutem są twoje przegrane godziny na serwerze, jednak musiałam sama zobaczyć, bo źle podałaś link gt. Nigdy nie miałaś admina i jesteś bardzo młoda. Nie wiem co z Tobą zrobić, ale sądzę, że okres próbny byłby dobrym wyborem, wtedy sprawdzilibyśmy czy Ci na prawdę zależy i w jakimś stopniu ogarniesz tę posadę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym. Wiek w twoim przypadku to nie minus bo ogarniasz ten mod, amx do strażnika niee potrzebny (bo używasz jedynie komend na say typu /przenieś /kick) ewentualnie bind "klawisz" "amxmodmenu". Jak bys potrzebowala pomocy admini (w tym tez ja) na pewno pomoga ;)

Edytowane przez Borix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie.

- Napisałaś że regulamin na 9 ale wiem że tak nie jest. 

- Wiek

- Podałaś złe GT już poprawiłaś to wątpliwości czy ogarniasz.

 

Powodzenia Wiadero :D

Edytowane przez Dr.Wiadro
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie:

 

-Gt ostatnio zawalone, chcemy aby admin był często, a nie, że kiedyś dużo grał i teraz pisze podanie...

-Gdy byłem na serwerze słyszałem, że mówiła co o podaniu i podajże coś pisała- ja tam logów nie widzę, ale warto sprawdzić(jak nie to sory)

-no wiek jest minusem, pisze, że ogarnia(w razie jakby zostało przyjęte to zobaczymy)

-Nie była nigdy adminem, ale to każdy od czegoś zaczynał, więc do tego problemu nie mam

-No i podanie rozpisane takie 2/10.

Pozdrawiam :D

P.S mamy dość dużą ekipę i wątpię, że więcej potrzebujemy :)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym ponieważ :

+ Mimo twojego młodego wieku to muszę przyznać że ogarniasz chociaż czasem w ct sama sobie nie radzisz 

+widzę cię codziennie i widzę że się starasz o to aby zostać strażnikiem 

+ / -  twoje GT jest dobre i nie jestem pewny czy znasz regulamin aż tak dobrze jak shinichi ten znawca xd

 - Nie rozpisałaś się zbytnio 

Uważam że okres próbny Co najmniej 2 tygodni pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie !!

[-] Jak już napisał Sequell nie chcesz wchodzić do ct, a jak już wejdziesz to bez mikra :)

[+/-] Wiek

[-] Doświadczenie w byciu adminem/strażnikiem.

[-] Regulamin heh nie wierzę :)

[-] Podałaś złe GT

[-] Posty/Czas na forum

[-] Reklama (Kasia sprawdź jak możesz)

Ps. Nemo tu informacja dla ciebie nie macie dość dużej ekipy bo niektórzy rezygnują :) Natalia pograj jeszcze trochę :) Staraj się przyglądać jak prowadzą inni i co robią admini w sytuacjach jeśli mają kogoś kickać slayowac przeżucać.

                                                                                                                Pozdrawiam Troplelek

Edytowane przez Troplelek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, mimo to że jest młoda lecz jest ogarniętą osobą jak na swój wiek. Mikrofon ma, zna regulamin. GameTracker 5/10 ostatnio jej nie było ale tak to grała regularnie ;) Podanie ładnie i solidnie rozpisane ;) (nie rozumiem ludzi co piszą że słabo rozpisane lel) 

To że podała złe gt to nic nie znaczy xD

Posty to nic 5 minut u już masz Xd

Regulamin jeżeli pisze że zna to tak jest nie osądzajcie z góry co za ludzie -,- Prorocy to wy nie jesteście, jeżeli nie bd znać to skargę napiszecie Jezu -,-

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bezimienny. napisał:

Jestem na tak, mimo to że jest młoda lecz jest ogarniętą osobą jak na swój wiek. Mikrofon ma, zna regulamin. GameTracker 5/10 ostatnio jej nie było ale tak to grała regularnie ;) Podanie ładnie i solidnie rozpisane ;) (nie rozumiem ludzi co piszą że słabo rozpisane lel) 

To że podała złe gt to nic nie znaczy xD

Posty to nic 5 minut u już masz Xd

Regulamin jeżeli pisze że zna to tak jest nie osądzajcie z góry co za ludzie -,- Prorocy to wy nie jesteście, jeżeli nie bd znać to skargę napiszecie Jezu -,-

 

No z tym stwierdzeniem "ogarnięta" bym się trochę zastanowił. O mikrofonie jest wyżej, nie będę powtarzał... Regulamin też ciężko, wychwyciła np. dziś bana za txt ode mnie... No chyba u admina to chodzi o to by grał teraz, a nie, że wcześniej był/a regularnie? Jak nie, to przepraszam za moje urojenia. Jeśli to podanie jest dobrze napisane, to nie wiem jak krótkie by musiało być, by nim nie było. Ja rozumiem "lel".

Tak, znaczy- o byciu ogarniętym. Podała złe? No właśnie.

O ile słyszałem to posty mają być sensowne, a w 5 minut tyle sensownych postów?

Jak już to "jest napisane". Mogę osądzać, ponieważ jestem na serwerze, i widzę co robi. Przykładem był powyższy ban. Piszesz, że mamy pisać skargę jakby co? Warto na bieżąco pisać co się dzieję...

Plus dodam jeszcze, że na siłę szukałeś plusów i jeśli napiszesz, że to z postami bądź inna wypowiedź twoja była żartobliwa, to odpowiem Ci, że posty mają być sensowne, i to co napiszesz ma dawać opiekunowi Twoją "sensowną" odpowiedź na podanie, a pisząc w odpowiedzi "XD" czy inne tego typu fragmenty to wątpię, że to jest twoje POWAŻNE zdanie. Pozdrawiam :) Rybka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Dużo czasu spędziłem z Natali na serwerze, i nie mam o niej złego zdania. To ogarnięta i sympatyczna osoba, która powinna dostać szansę.

Piszącym opinie wzorujace się tylko na podaniu gratuluję, nie jeden z was pisał podania z praktycznie 0 wym doświadczeniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niektórzy powinni się od niej uczyć pisać podanie, bo ONA w wieku 13 lat potrafi napisać w miarę spójne i logiczne parę zdań, a nie 50 lania wody.  Dam Ci szansę. Przyjęta na okres próbny 2 tyg. Zapraszam na PW i po odbiór rangi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności