Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Jan Christian


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16 lat.


Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: Godzinowo jest trudno mi określić, ale mogę to opisać. Gdy nie zużyje całego transferu na oglądanie filmów w szkole, to wchodzę na forum co mniej/więcej 20 min. Jak jestem już w domu przy komputerze to zawsze mam je otwarte w przeglądarce albo gdy gram w csa pod SHIFT+TAB. Praktycznie rzecz biorąc uznajmy, że spędzam na nim cały dzień (bo w nocy śpię). 


Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jak zawsze mam zerowe doświadczenie, ale jest to spowodowane tym, że to pierwsze forum w którym biorę aktywny udział. Moim jedynym dziełem ukazanym poza forum jest wypowiedz o weganizmie w gazetce w szkolnej. 


Dział który najbardziej ci odpowiada: Chyba jest mi to całkowicie obojętne. Spodziewam się, że dam rade w każdym.


Dlaczego akurat Ty?: Umiem posługiwać się poprawnie naszą polszczyzną. Jak brałem się poważnie do napisanie czegoś to moim zdaniem wychodziło to na wysokim poziomie, ale nie mnie to oceniać. Wydaje mi się, że moje artystyczne wiersze wystarczająco podkreślą moją znajomość sztuki. 


Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Na pierwszym miejscu stawiam pomóc Marinie w prowadzeniu działu.  Chciałbym też, aby ten piękny kącik redaktorski tętnił życiem. Pomyślałem, że mogę wprowadzić "Daily poem by Jan Christian". Chciałbym też bardziej promować twórczość wielkiego poety którym jest Juliusz Słowacki.  

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:

Jan jest bardzo ogarniętym, twórczym człowiekiem z bardzo dobrze rozwiniętą polszczyzną. Idealnie nadawał by się na to stanowisko. Mogliśmy już poznać jego twórczość w redaktorstwie- jego wiersze, opowiadania. Pomysł z wprowadzeniem tej rzeczy jak dla mnie jest genialne. Juliusza Słowackiego twórczości jako tako nie znam, ale z Jana opisem poznam i nawet może polubię. 

Dodając, gdy jestem na forum on cały czas jest, z wiekiem też nie ma problemu.

Myślę, że sprawdzi się na tym stanowisku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak

Bardzo ogarnięty chłopak.miły,pomocny.Łatwo się z nim dogadać.
Chciałby pomóc Marinie wiec moim zdaniem można byłoby mu dać szansę.
Mówiąc szczerze czekałam na Jego podanie tutaj,i się doczekałam
Powodzenia bracie :glasses::heart:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu spędzasz na forum, jesteś ogarnięty i dojrzały. Doświadczenie masz spore, umiesz poprawnie posługiwać się polszczyzną. Według mnie przyda się dodatkowa para rączek w kąciku redaktorskim. Jak najbardziej jestem na tak. Powodzenia! :blush:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak.

Jan jest ogarnięty, ma poczucie humoru,  a jego wiersze przebijają wszystko xd.

Według mnie sprawdzi się na tym stanowisku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze radzisz sobie z wyznaczonym Ci zadaniem

Wiec problemu z kolejna rangą nie będzie

Poczucie humoru jest

Talent artystyczny również więc myślę, że nadasz się na to stanowisko wnosząc odrobinę humoru :)

Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzeczą jest to, że UBTEAM nie kolidowałby mu pracy jako redaktor. Filip jest osobą sumienną, jak ma się z czegoś wywiązać to wywiązuje. Próbuje nowych rzeczy, chce się sprawdzić i nie zawodzi. Wyraża chęć pomocy, więc trzeba wziąć to pod uwagę. Dodawał już przed podaniem różne rzeczy do kącika, więc myślę, że ranga ta jest tylko uwieńczeniem jego pracy. Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak. Urzekła mnie jego poezja, jego wiersze są mistrzowskie, a fraszki to w ogóle sztuka, sztuka piękna.

 

Filip jest aktywny, pokazuje się w dziale, ma chęć do pomocy, a redaktorów brakuje. Włada językiem całkiem dobrze, a przynajmniej lepiej jak wielu. Myślę, że nie będzie z nim żadnych problemów, a jego stanowiska nie będą kolidowały, bo tak czy owak to stanowiska stricte na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.

Bardzo miły z poczuciem humoru, zawsze pomoże ;) Widać że zna polszczyznę, a szczególnie umie pisać wiersze.

Marina daję sobie radę, ale dodatkowe dwie pary rąk by się przydały jak najbardziej.

Świetnie radzi sobie w UbTeamie, czemu by miał sobie nie poradzić jako redaktor ?

Jeszcze ten czas na forum mmmłaaa

Mam nadzieję że zostaniesz nowym redaktorem. :)

                                                                                                                                   Pozdrawiam Troplelek

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wyczekiwałam twojego podania. Bardzo.

Jestem jak najbardziej na tak! Jesteś jedną z nielicznych osób które na prawdę nadają się na tą rangę. Czekałam na kogoś takiego!

Wiek jest dobry, doświadczenie to mały pikuś, największe i najważniejsze są Twoje chęci i to, że DODAJESZ POSTY W KĄCIKU.

Powodzenia! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności