Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanie mistrz


promistrz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:mistrz
2. Imię: Eryk
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon:  Tak posiadam  mikrofon
6. Składka: tak
8. Parę słów o sobie **: Pochodze z woj. wielkopolskiego ,intersuje sie Straza Pozarna co widac po moim awatarze i sygnaturkach :) , grami komputerowymi .  Ucze sie jako mechanik samochodowy . Po szkole i w soboty pracuje .  Co do mojej kultury spokojnie ogarne sie  , nie majac rangi ponosza mnie nie raz emocje xd ale to sie zmieni :) LIcze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odkad odszedlem dzieja sie dziwne rzeczy , nie raz gram i nei ma admina , nie ma sie czemu dziwic jest ich malo , rekrutacja otwarata to czemu nie .
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: tak posiadam  http://steamcommunity.com/profiles/76561198075884888
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy od dnia : od 1h do 5 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj po szkole / praktykach po 15.00 w wekendy to tylko wieczorami niedziela
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ponad 2 lata 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posaidalem ponad 1,5 roku tutaj :)
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ amx

+ gt

+ doswiadczenie

+ mikro

+ brakuje adminow

+/- Niekiedy strasznie pyskujesz i chetnie bym chcial ci dac pstryczka w nos, ale mysle ze to sie zmieni

 

Jestem na TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie spędził na tym serwerze tyle czasu co mistrz i bardzo mało osób może się pochwalić takim doświadczeniem. Przypominam, że mistrz jako gracz nie musi się stosować do zasad kultury jak admin więc czasem jakieś przekleństwo może sobie rzucić. Jako admin sprawował się bardzo dobrze, według mnie dawał dobry przykład, dbał o serwer i kulturę.

Jestem na tak, na ten moment jest to świetny kandydat, według mnie takim osobom zawsze powinna należeć się szansa.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara ekipa powinna trzymać się razem i pełnić swoje funkcje jak wcześniej było, spisywałeś się świetnie = staż, aktywność, doświadczenie.

Jestem Za 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na tak. Jak zaczyynałem grać na dd2 to mistrz zawsze był online, pod ręką i służył pomocą. Ogarnięty chłopina, doświadczenie posiada spore i widać, że ma chęci więc nie ma co marnować takiego kandydata

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na Tak
Mistrz pomagał mi na moich początkach grania na tym serwerze.
Jest bardzo miły,ogarnięty i zna się na rzeczy.
Bardzo duży staż oraz jego chęci są ogromne.

Myślę ze można dać mu szansę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności