Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że przyjemną dla oka rzeczą będzie dodanie 1 nowej rangi dla grafików i redaktorów. Na ten wspaniały pomysł wpadłem dzisiaj rano (czyli jakieś 2 godziny temu) podczas kąpieli. Jest to moi mili w przypadku naszej szanownej redakcji ranga "Redaktor Naczelny". W przypadku Grafików jeszcze nie wymyśliłem jak owa ranga może się nazywać.

 

Na czym ma polegać?

Pod koniec miesiąca odbędzie się głosowanie, które ma wyłonić najbardziej zasłużonego na tą rangę grafika/ redaktora. Tytuł utrzymywałaby się do kolejnego głosowania.

 

Wiem, że może wydawać się to głupie i niepotrzebne, ale moim zdaniem zachęci to grafików/redaktorów do większej aktywności w swoich działach. No bo kto nie chciałby być wyróżniony. :)

 

 

 

// proszę mnie nie wyzywać za wszelakie błędy, ponieważ pisze z telefonu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest dobre w przypadku gdy na tej są minimum 3-4 osoby, a u nas te rangi są mało oblegane, zwłaszcza redaktor, więc to nie ma sensu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafików mamy na razie tylko 2. Ja i Weronika. Nie ma sensu. Mało osób się tam udziela + nikogo na to stanowisko nie ciągnie. Sama stwierdzam, że i tak jedna z nas na przemian lub jedna cały czas dostawałaby  tę rangę. 

Jak już miałoby być coś takiego to już bardziej dla osoby która się tam często udziela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tyle że promotor nie będzie miał żadnej wyższej rangi, bo to nie oto chodzi. Jest ich dwóch, bo jest Wercia i Tropelek.

Redaktorów też w ogóle nie ma, choć tutaj ta ranga najbardziej by pasowała, ale tylko w przypadku gdy byłoby ich z 4-5, bo w tym dziale tyle osób jednak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
18 minut temu, J. D. Christian napisał:

Nie trzeba wprowadzać tego w tym momencie. Jest to tylko propozycja na przyszłość. Szkoda, że tak mało osób składa te podania.

no właśnie to jest problemem ...

Dobra, zamykam.

Na ten moment jest za mało osób na danej randze by coś takiego wprowadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności