Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA 2016-17


Kukson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już za nie cały miesiąc (11 Kwietnia)  pierwsze  mecze ćwierćfinałowe Ligi mistrzów. Jakie obstawiacie wyniki?

I jak myślicie kto zagra z kim w półfinale?

Kto zagra w finale?

Kto wygra cały turniej?

Spis meczy ćwierćfinałowych:

11 kwietnia:

Juventus vs FC Barcelona

Borussia vs Monaco 

12 kwietnia:

Atlético Madryt vs Leicester

Bayern vs Real Madryt

18 kwietnia:

Leicester vs Atlético Madryt

Real Madryt vs Bayern

19 kwietnia:

Monaco vs Borussia

FC Barcelona vs Juventus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus vs FC Barcelona 1:2

Borussia vs Monaco 2:0

Atlético Madryt vs Leicester 3:1

Bayern vs Real Madryt 2:3

żeby rewanże obstawiać to trochę za szybko ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trzymam gorąco kciuki za Juventus! Mam nadzieję, że Gigi Buffon w końcu zgarnie ligę mistrzów. Byłoby szkoda, gdyby taka legenda została bez trofeum. Postawiłem na forbet, że Juve zwycięży w regulaminowym czasie gry. Kurs 2,90, moim zdaniem trochę zawyżony. Obrona Juventusu jest niesamowicie skuteczna. Jedna puszczona bramka w fazie pucharowej Ligi Mistrzów to kosmiczny wyczyn. Myślę, że jeśli Real strzeli jako pierwszy, to będzie wielkie widowisko. Jeśli to Juve jako pierwsze znajdzie drogę do siatki, to mogą ten mecz taktycznie zabić i spokojnie doczekać do końca, ewentualnie podwyższyć po jakiejś kontrze. Trochę w stylu United we wczorajszym finale Ligi Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus może i wygra, ale według mnie to będzie klasyk i zakończy się bezbramkowym remisem. Przez 90 minut obie drużyny będą szukać furtki do bramki przeciwnika i większość akcji ofensywnych zostanie zatrzymana przez defensorów pilnujących linie spalonego. Najbardziej wartościowymi typami na finał Ligi Mistrzów będą remis 3.10 oraz brak gola w regulaminowym czasie kurs 8.00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie przeceniacie siłę Juventusu, który przegra mecz już w pierwszej połowie gdy Real Madryt strzeli dwie bramki. O wszystkim dowiemy się jutro. Mam nadzieje obejrzeć dobre widowisko z dużą liczbą bramek- tak jak 10 lat temu, gdy Liverpool przegrywał do przerwy 0-3. Czy powtórzy się taki scenariusz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności