Skocz do zawartości

REZYGNACJA NAVI


ViXaPiXa

Rekomendowane odpowiedzi

NICK : NAVI

POWÓD REZYGNACJI : BRAK CHĘCI DO JB I DENERWUJĄ MNIE NIEKTÓRE OSOBY 

Coś od siebie : CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ SHINO I BYŁEMU OPIEKUNOWI GANGUSIOWI  ORAZ DOMELOWI ZA DANIE MI SZANSY SPRAWDZENIA SIĘ JAKO ADMIN MOJA PRZYGODA Z SERWEREM TEŻ DOBIEGŁA KOŃCA I MYŚLĘ ŻE DOBRZE WYKONAŁEM SWOJĄ ROBOTĘ JAKO ADMIN  I POZDRAWIAM UŻYTKOWNIKÓW:

SHINICHI , NEMO . BORIXON . SEQUELL . NATALI . RUMUNEJSZYN . CYGAN . GRZEGORZ . PAJAC . SHINO . VABASTIAN .TROPLELEK . ADIS .DR WIADRO. BRAT MARCIN . PLOK .CYGAN. ZACKOV . ORAZ POZOSTAŁYCH  I DZIĘKUJE WAM ZA MIŁĄ PRZYGODĘ  :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tam przeszedłeś... Miło było, ale wszystko musi się kiedyś skończyć: twój wybór

Cytuj

POZDRAWIAM UŻYTKOWNIKÓW:

SHINICHI , NEMO . BORIXON . SEQUELL . NATALI . RUMUNEJSZYN . CYGAN . GRZEGORZ . PAJAC . SHINO . VABASTIAN .TROPLELEK . ADIS .DR WIADRO. BRAT MARCIN . PLOK .CYGAN. ZACKOV . ORAZ POZOSTAŁYCH  I DZIĘKUJE WAM ZA MIŁĄ PRZYGODĘ  :)

Również pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym się po tobie tego nie spodziewał ze opuscisz sobie Admina, ale cóż bywa mam nadzieję że będziesz czasem wpadać, też pozdrawiam i powodzenia ziom :v

Edytowane przez GrzegorzxD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dojściu mnie słuchów o reklamowaniu innego serwera i tak by raczej nie było ciekawe. Przyjęte. Powodzenia dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności