Skocz do zawartości

Propozycja nowych zabaw.


KalaGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! ;) Mam propozycje nowej zabawy która polegała by na

Walka na noże:

 

- TT otrzymują noże, 250 hp, oraz szybkość +100%

- zabawa polega na zabijaniu się między więźniami jest to trudna i satysfakcjonująca zabawa. Według mnie zabawa na poziomie i zasługuje na dodanie.

 

Kolejną zabawą jest

 

Szybszy niż błyskawica:

 

-TT mają scouty bez zooma

-CT mają tylko 5 hp nóz, którym zabijają na raz.

 

Słucham waszych opinii w tym temacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zabawa jest bardzo fajna, ponieważ nie raz spotkałam się z taką zabawą na innych serwerach, jednak drugiej zabawy jeszcze nigdy nie spotkałam, ale myślę, że również jest ciekawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 zabawy zabawa bugowała się z modelem kosy od vipa (prościej model kosy od vipa i normalna kosa jest podpisana taką samą nazwą) Miałem z nią duże problemy jak ją wgrywałem.Dlatego Odradzam ci Shino dodawanie jej chyba,że napiszesz dobre .sma lub je znajdziesz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości co do drugiej zabawy - nawet jeśli tt mają scouta bez zooma to i tak łatwo będzie im zabić ct.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ktoś. napisał:

Mam wątpliwości co do drugiej zabawy - nawet jeśli tt mają scouta bez zooma to i tak łatwo będzie im zabić ct.

3 naboje na jeden scout :] bez możliwości podnoszenia innych broni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej zabawy jest dość spoko,druga w sumie też ciekawa.Moim zdaniem można by dodać coś nowego i sprawdzić jakby Się do sprawdzało,dodać np.na okres tygodnia/dwóch i jeżeli spodoba się to Graczom myślę ze można byłoby to zostawić a jeśli im by się nie spodobało no to myśląc racjonalnie usunie się to. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 17:01, Miłosz napisał:

3 naboje na jeden scout :] bez możliwości podnoszenia innych broni.

Bardziej myślałem nad np. zwiększonym movement speedem, ct jest na 2 strzały, jak jest dajmy na to 12 tt to taki ct zejdzie raz dwa. A jakby mu dać możliwość kampienia to byłoby to podobne do jednej zabawy, która już jest, tylko inne bronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Myślę, że warto by było dodać te zabawy z prostych powodów: te stare trochę już się nudzą i przydałby się smaczek czegoś, tak samo dodałbym stare dobre kaczki z awp w ramach polowania :D Kto za? @Ktoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności