Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Kazuya Asai


Kazuya

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kazuya Asai

2. Imię: Andrzej

3. Wiek: 19

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.

6. Składka (tak/nie): Tak.

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/470647

8. Parę słów o sobie **: Jak juz wspomniałem. Mam na imię Andrzej, oraz mam 19 lat. Ucze sie w technikum hutniczo-mechanicznym na kierunku logistyk. Lubie poznawac nowych ludzi, oraz pomagać na tyle ile zdołam :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Rzadko widuje  adminów na serwerze, a czasami przydałby się jeden. Admini też są ludźmi i nie zawsze mają czas żeby wejść na serwer, więc im więcej tym lepiej według mnie.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:37167453

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  16-20 robocze, 10-20 weekendy

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  3 lata.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak, posiadałem nawet tutaj ;)

Składam drugi raz podanie ze względu na mała ilość adminów obecnie na serwerze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomosc sb +

Aktywnosc +

mikro +

Ale nie przestrzegasz regulaminu, raczej tylko jednego podpuntku "siedzenie na respie do 1:30", jak jestem przeciwko tobie w druzynie to ludzie mowia mi "wyj** tego kazuye bo jak zwykle namiot rozlozyl na tym respie z awka"~ z zycia wzięty przyklad. Ja tam próbuje załagodzic ich "agresje" przeciwko tobie, poniewaz topowy gracz i aktywny itd. Jestem na Nie chyba, ze bardzo admini sa potrzebni to na okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności