Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Rumunejszyn


Bracon33

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick: Bracon

Nick oskarżonego: Rumunejszyn

IP/SID oskarżonego (komenda status): Opiekun ma

Godzina i data przewinienia: ok. 20:35/45

Opis sytuacji: Była mapa jail_mine-fun  prowadziłem i był totalny bezruch  wtedy  Rumunejszyn   mnie slapnal 2x bez powodu oraz slapnal  troplelka  sporo razy.

Dowody (demo, screeny, świadkowie): @Troplelek/HLTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slapnąłem cię tylko 1x, ponieważ wyrzuciłem bron od razu po jej wylosowaniu a ty mnie zabiłeś. Miałeś do tego prawo a to był mój błąd. Przyznaję się do winy i jestem świadomy że stracę strażnika. Mimo to chciałbym cię jeszcze raz przeprosić za popełniony błąd. :(

Edytowane przez Rumunejszyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym to się wypowiem xd

Moim zdaniem... to nie jest wina Rumuna :) po wpisaniu "/los" losuje automatycznie losową rzecz. To, że jednak wylosował tą broń jest nie jego winą (tak wiem mógł nie wpisywać /los lecz on nie wiedział co dostanie) prowadzący <MOIM ZDANIEM> powinien dać mu te parę sekund na wyrzucenie broni.

Rumun też źle zrobił zabijając Ciebie komendą i Troplelek'a (chociaż na razie świadek się nie wypowiedział). Rumun może stracić strażnika, ponieważ to był okres próbny ale gdybym ja był opiekunem <ZNOWU MOJE ZDANIE> dał bym mu jeszcze 1 szansę :)

P.S. Jeszcze na koniec, ten co "poskarżył" CHYBA powinien rozpisać demko a nie je tylko podać :P

Pozdrawiam <TO TYLKO MOJE ZDANIE (x3)> :)


@edit

Rumun więcej tak nie rób xd jak chcesz komuś coś udowodnić to powiedz żeby sobie forum zobaczył :)

Edytowane przez MrDevix
Odpowiedź na wiadomość Rumunejszyna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MrDevix napisał:

Jeśli mógłbym to się wypowiem xd

Moim zdaniem... to nie jest wina Rumuna :) po wpisaniu "/los" losuje automatycznie losową rzecz. To, że jednak wylosował tą broń jest nie jego winą (tak wiem mógł nie wpisywać /los lecz on nie wiedział co dostanie) prowadzący <MOIM ZDANIEM> powinien dać mu te parę sekund na wyrzucenie broni.

Rumun też źle zrobił zabijając Ciebie komendą i Troplelek'a (chociaż na razie świadek się nie wypowiedział). Rumun może stracić strażnika, ponieważ to był okres próbny ale gdybym ja był opiekunem <ZNOWU MOJE ZDANIE> dał bym mu jeszcze 1 szansę :)

P.S. Jeszcze na koniec, ten co "poskarżył" CHYBA powinien rozpisać demko a nie je tylko podać :P

Pozdrawiam <TO TYLKO MOJE ZDANIE (x3)> :)

Nie doszło do zabicia, lecz do uderzenia 1 raz Bracona za 0 i ok 4 razy (lub więcej) Troplelka za 0. Troplelka uderzyłem żeby mu udowodnić że otrzymałem strażnika , ponieważ w to nie wierzył. Wiem, głupio postąpiłem, moglem Troplelkowi to po prostu wytumaczyć a nie go slapować bez powodu. I jeszcze raz, jestem świadomy jaka kara za to wykroczenie mnie czeka.

Edytowane przez Rumunejszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świadek/strażnik, widziałem że rumunejszyn slapnoł Bracona, ale nie wiem za co. MrDevix strażnik ma prawo zabić, albo odliczyć, lecz to już jest wola prowadzącego. Na rozpoczęcie tej mapy rumunejszyn zaczął mnie slapać, bez przyczyny. (Tak po prostu") Zacząłem się denerwować że napiszę skargę ale przestał. Nie chciałbym być wredny bo rumun jest spoko, lecz błąd popełnił. (Decyzję podejmie Shino :))

Edytowane przez Troplelek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności