Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga MrDevix


Gość Itachi Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

Twój nick:Yato!

Nick oskarżonego:MrDevix

IP/SID oskarżonego (komenda status):194.107.18.69  Nonsteam 

Godzina i data przewinienia:gdzies tak 15:50 31.03.2017(dzisiaj)

Opis sytuacji:Gracz wchodzi do ct ,pomimo że już jeden ct jest,a poza tym było 5 terrorystów. Wygląda to tak. 5 Terrorystów 2 ct. Na następnej mapie było 1 ct i 7 terro,więc devix przeszedł,a @Troplelek pytał się go czy ma mikro,a gracz ten napisał ,że ma ale nic się nie odzywał,więc Troplelek go przeniósł,a jak go przeniósł to przeklinał i prowokował Troplelka.Na kolejnej mapie Devix już się odezwał w ct,ale nie wiem czy to był Modulator głosu,czy ma naprawdę ma tyle lat, bo gdy się już odezwał, to brzmiał jak 8 latek.@Edit

Przed chwilą Devix rozpoczął zabawę w krwawe paluszki,gracz szturmowiec nic nie napisał a devix go zabił za to że nie napisał.

@edit v2

Kolejna rzecz. Devix podrzuca broń.

@Edit v3

Możecie sobie logi sprawdzić,że troplelek przerzucił go do tt bo było 2 ct i 5 tt,a ten przeklina i wyzywa Troplelka,że ma mikro i żeby zrezygnował ze strażnika

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Troplelek

Skarga MrDevix2.JPG

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak już napisał @Zackov wyżej. Ten gracz wszedł do ct, jak było 5tt oraz gdy było 3 tt (widać to na screenie). Pytałem się go czy ma mikro napisał że tak (nic nie powiedział). Gdy było 5tt i 2ct spytałem się go czy ma mikrofon (Powiedział coś i brzmiał jak 8-latek). Jak go przerzuciłem zaczął mnie nagminnie wyzywać. Oczywiście jestem człowiekiem z dystansem i nie napiszę skargi, ale tego było już za wiele. Miałem już pisać skargę, ale nagle zobaczyłem nowy temat "Skarga MrDevix".

Ps. Devix jeżeli to czytasz to naucz się kultury do starszych. :)

Edytuje ze przed chwilą pan Devix podrzucił mi broń. Wszystko można zobaczyć an demku :) !!

                                                                                                                                                                      Pozdrawiam Troplelek

Edytowane przez Troplelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie modulator głosu tylko mój głos i nie mam 8 lat. Skąd wiesz że kultury "do starszych" może tylko mówie takim dziecinnym głosem?

Co do nagminnego wyzywanie to raczej nie było wyzywanie lecz małe nie kulturalne słowa

Nie mam ochoty się wypowiadać na ten temat :) Czekam na bana

@edit  

@Rumunejszyn dobrze powiedział.. ponosi mnie i jestem nie kulturalny TYLKO DLATEGO JEŚLI KTOŚ MNIE SPROWOKUJE! Nie wyzywam nikogo bo mi się chce... nie jestem dzieciakiem do wyzywania

Edytowane przez MrDevix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrDevix to dobry chłopak jest, tylko czasem się za bardzo unosi.

Mimo że nie bylem świadkiem to się wypowiem.

Devix posiada mikrofon choć rzadko go używa.

Ma problemy z zachowaniem kultury ale to tylko wtedy gdy ktoś go do tego prowokuję, lub .......... nie no po prosu czasem jest nie kulturalny i tyle nic dalej nie mam do powiedzenia w tej sprawie. Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności