Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - viTTovsky1G.|


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: viTTovsky1G.|
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka : tak, lecz dopiero w Poniedziałek :(
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/viTTovsky1G.|/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: A więc jak widać wyżej mam na imię Patryk. Pochodzę z woj. lubuskiego, a dokładniej z Świebodzina (tam gdzie jest ten  duży pan). Uczęszczam to technikum, a dokładniej Technik Ekonomista. Interesuję się piłką nożną, aktualnie gram w miejscowym klubie i kibicuję oczywiście Lechowi jak i Fc Barcelonie. Uwielbiam słuchać rapsów, a najbardziej jakiś klasyków typu Hemp Gru lecz nowościami też nie pogardzę (nie nie slucham Bedopsa i Reta oraz jakiś Zbuków i Chadów). Użytkownicy, którzy troszkę mnie znają wiedzą że lubię przyjąć buszka Mary Jane :} 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Czasami jak w tygodniu mam jakiś dzień wolny to siedzę na serwerze i często pojawiają się jakieś dzieciaki, które lecą na czitach i myślą że są fajni, czasami też pojawiają się osobniki które łamią  regulamin i chciałbym temu zapobiec i  w tym umilając w jakiś sposób grę naszym kochanym graczom.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To różnie bywa od 1h (czasami mniej można stwierdzić po GT) do 3/4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu 15-23, weekendy 8-23
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnych skarg na Ciebie. Dobre gt. Posiadasz doświadczenie w funkcji administracyjnej. Składka. Obecność na forum. Znajomość amx.

Jestem na tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności